Skip to content

Samsung J5 Prime vs J7 Prime: różnice, zalety i wady obu urządzeń

20 de Listopad de 2021

W tej chwili porozmawiamy o niektórych najważniejszych różnicach między Samsung J5 i J7 Pime., dwa duże telefony komórkowe, wprowadzone na rynek w 2016 roku, dość ciekawe w swoich funkcjach i bez żalu trzeba powiedzieć, że to propozycja bardzo ciekawe wykonane przez Samsung W tym samym roku są to niski średni zakres, a to sprawia, że ​​jest to dość uczciwe porównanie, cena jest zbyt podobna, żeby nie powiedzieć, że jest również bardzo dobra, są teraz dostępne dla każdego.

Dla niego istnieję na sprzedaż tradycyjnych telefonów, wypuścili bardziej rozpowszechnioną wersję tych telefonów, wraz z pojawieniem się Prime’a widać, że nadal będą odnosiły sukcesy wśród osób chcących zmienić lub nabyć nowy telefon komórkowy, teraz więcej niż oczywiście Zbliżają się świąteczne daty, musisz jasno określić, który z tych dwóch telefonów komórkowych jest lepszy, pod względem wydajności lub projekt i pojemność.

Samsung Galaxy J5 Prime kontra Samsung J7 Prime

To dość ciekawe, ponieważ są to bardzo podobne, podobne telefony, ale w tym przypadku J7 Prime jest znacznie większy, a to widać na zdjęciu, w zasadzie trzeba mieć dwoje oczu, żeby to zauważyć, ale nie myślisz, że z że rzecz tam zostaje, jest też cięższa niż J5, nie jest to barbarzyńska różnica, ale jeśli zauważysz wagę między J7 i J5 I zdecydowanie bije na głowę J7, chociaż łatwo to zauważyć już po rozmiarze.

Porównanie Samsunga J5 i J7

Coś, co się poprawiło i mówię to z odpowiedzialnością, to ekran, chociaż Samsung J7 prime robi jeszcze większe wrażenie, podobnie jak jego stara wersja, 5,5 cala z ewidentną rozdzielczością 1080×1920, a z drugiej strony J5 o rozdzielczości zupełnie inny niż 720×1280, w tym Samsungu J5 Prime oba mają multitouch coś całkiem ciekawego i oczywiście zawsze niezawodnego, ochronę przed upadkami, paskami i innymi rzeczami, które wychodzą z użycia, Szkło Corning Gorilla.

Mają system operacyjny Android 6.9, który wkrótce zaktualizuje się do 70 Nougat, więc wszyscy użytkownicy są zbyt chętni, aby zobaczyć ten test wersja na Androida, że oczywiście będzie to szaleństwo w sprzedaży na całym świecie.

Z drugiej strony ludzie bardzo cenią i nie jest to konkretnie projekt, ale bardzo patrzą na zalety sprzętowe, które ma ten telefon komórkowy, ponieważ teraz wszystko zależy od tych zmiennych i musi być jasne, że tak jest, i że nie działa, aby zmienić wszystko, czego ludzie potrzebują dobry wydajność za niewielkie pieniądze, a zobaczymy to w kilku wierszach poniżej, w obu telefonach możesz wykonać twardy reset.

Różnice między Samsungiem J5 i J7 Prime

pro samsung prim j7

J7 Prime ma procesor A53 Cortex, 8-rdzeniowy, z prędkością 1,6 GHz, pamięcią 16 i 32, 3 GB RAM-u oczywiście o 1 GB więcej niż najprostsza wersja, oraz slotem mieszczącym do 256 GB SD.

z drugiej strony J5 Prime ma dość hojny procesor kora A53, ale przy prędkości zmniejszonej nieco o 1,4 GHz pod względem pamięci ma tylko 16 giga bajtów i pamięć 256 SD rozszerzalny. Różnice między Samsungiem J5 i J7 Prime, już je widzieliśmy i są dla mnie nieliczne, uważam, że prawda jest jasna, te telefony są bardzo podobne Myślę, że od każdego zależy, czy sprawa jest odpowiednia, czy nie, ale są to wyjątkowe telefony komórkowe i warte zakupu w pełni zalecane.

Ograniczenia J5 i J7 Prime

Urządzenia mobilne Samsung są świetnej jakości i różnorodności, mimo że wykazują podobieństwa, każdy z nich ma cechy szczególne które czynią je wyjątkowymi. Zalety, jakie mają, są świetne, jednak porozmawiamy trochę o wadach modeli J5 i J7 Prime.

ten Samsung Galaxy J5 Prime ma bardzo niewiele wad, Jego cechy są świetne, to dobry średni zakres, w rzeczywistości jest to doskonały telefon komórkowy, ale możemy wspomnieć o 2 GB pamięci RAM, ograniczonej pamięci wewnętrznej i nie ma wodoodporności.

Po drugie, Samsung Galaxy J7 Prime, ma delikatny ekran, który zasługuje na ochronę i mało miejsca w pamięci wewnętrznej.

To niewątpliwie dwa doskonałe urządzenia, które mają więcej zalet niż wad. Każdy z tych dwóch może pracować dla Ciebie, będzie to zależeć tylko od tego, czego potrzebujesz