Skip to content

Samsung Galaxy J7 Prime VS J7 Neo Który jest lepszy? Cechy, zalety i wady

28 de czerwiec de 2023

Zastanawiasz się nad zakupem nowego smartfona, ale wciąż nie zdecydowałeś, który model będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom? Cóż, powinieneś to wiedzieć są takie, które mogą wydawać się podobne, kiedy tak naprawdę nie są. W rzeczywistości tak się dzieje, gdy myślimy o Samsungu Galaxy J7, można go pomylić z innymi modelami, ponieważ dla wielu osób są one tym samym terminalem, więc pokażemy tę bitwę telefonów Samsung galaxy j7 vs j7 neo.

Dlatego w poniższym artykule chcemy pokazać, jakie są główne zalety między Samsungiem Galaxy J7 Prime a Samsungiem Galaxy J7 Neo, ponieważ Gdy je poznasz, łatwiej będzie ci wybrać między nimi.

Który lepszy Samsung Galaxy J7 vs J7 Neo?

Chociaż to prawda, że te dwa telefony mają ze sobą wiele wspólnegojeśli chcesz wiedzieć, jakie są cechy i specyfikacje techniczne danego sprzętu, czytaj dalej, ponieważ dostarczymy Ci niezbędnych informacji.

Na przykład Samsung Galaxy J7 Neo ma 5,5-calowy ekran, a także główny tylny aparat 13 MP, który pozwala robić bardzo dobre zdjęcia, nie tracąc z oczu aparatu 5 MP. Jego procesor to ośmiordzeniowy 1,6 GHz, któremu towarzyszy 2 GB pamięci RAM Posiada również czujniki zbliżeniowe i akcelerometr..

Z drugiej strony mamy Samsunga Galaxy J7 Prime, którego mogliśmy się spodziewać Jest to nieco bardziej zaawansowane urządzenie niż poprzednie, który ma ten sam 5,5-calowy ekran i główny aparat 13 MP. Tymczasem jego przedni aparat ma 8 MP.

Ma też procesor podobny do poprzedniego, ale to reaguje lepiej dzięki 3 GB pamięci RAM, z czujnikami zbliżeniowymi, akcelerometrem, a także odciskiem palca, którego Neo nie ma. Obsługuje również USB OTG, w przeciwieństwie do dzisiejszego konkurenta. A jego bateria to 3300 mAh.

wiedzieć, czy samsung j7 vs j7 neo

Samsung Galaxy J7 kontra J7 neo

Jak być może widzieliście, Samsung Galaxy J7 Prime jest nieco lepszy niż wersja Neo tego samego urządzenia, dlatego jeśli znajdziesz je w podobnych cenach, zawsze doradzimy, aby zdecydować się na ten pierwszy. Oczywiście, jeśli chcesz porównać jeden z tych dwóch terminali z zewnętrznym, wystarczy zapytać nas o to, abyśmy mogli uzyskać wszystkie informacje.

Zalety Samsunga Galaxy

Telefony Samsung mają tę zaletę, że pozwalają na dwa gniazda kart SIM, dzięki czemu możesz cieszyć się zabawą dwóch operatorów telefonicznych w tym samym urządzeniu. Kolejna zaleta ten model polega na tym, że jego łączność może osiągnąć 4G LTE, a jego procesor jest sześciordzeniowy i 64-bitowy. Jednak niektórzy użytkownicy uważają mniejsze 1,5 GB RAM za wadę tego modelu.

Funkcje Samsunga Galaxy J7 Prime

Jako mechanizm bezpieczeństwa posiada skaner linii papilarnych. Korpus telefonu komórkowego jest wykonany z metalu. Jest bardzo lekki i spełnia standardy międzynarodowych firm telefonicznych, co oznacza, że ​​można go używać z większością kart SIM. Jedynym mankamentem występującym w tym modelu jest problem z aparatem podczas korzystania z alternatywnych aplikacji.

Samsung Galaxy J7 Neo wyjątkowe funkcje

Zapewnia Potężna wydajność i jakość obrazu HD na dużym ekranie. Składa się z ośmiordzeniowego procesora z 2 GB wewnętrznej pamięci RAM, którą można rozszerzyć do 32 GB, aby zwiększyć pojemność pamięci. Szybkość dostępu do Internetu w tym modelu jest bardzo wysoka.

Urządzenie mobilne ma wbudowaną łączność bezprzewodową. Zawsze możesz pozostać w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi oraz cieszyć się dużą liczbą aplikacji.

Szybkość dostępu do Internetu w tym modelu jest bardzo wysoka. urządzenie przenośne ma wbudowaną łączność bezprzewodową. Zawsze możesz pozostać w kontakcie z rodziną i cieszyć się dużą liczbą aplikacji.

Oba telefony mają podobne funkcje. Są to doskonałe urządzenia, które mogą zapewnić nieograniczone zastosowania i funkcje. Ze struktury, każdy telefon ma swoje własne cechyz tego powodu pokazujemy Ci oba, abyś mógł określić, który jest dla Ciebie najlepszy.

dołącz do naszego kanału telegram