Skip to content

Główne różnice między Samsung Galaxy J7 Max i J7 Pro

27 de marzec de 2022

Samsung jest jedną z firm, które sprzedają najwięcej na całym świecie, wszyscy już o tym wiemy. W zasadzie mamy w zupie modele ich urządzeń mobilnych.

Jednym z telefonów, który sprzedał się ostatnio i który stał się bardzo popularny, jest bez wątpienia Samsung J7. Firma wypuszcza coraz lepsze wersje tego samego telefonu, mamy J7 2015, J7 2016, J7 Prime itp.

W tym przypadku będziemy rozmawiać Samsung Galaxy J7 Max i Samsung Galaxy J7 Pro Jakie różnice będą istniały między tymi urządzeniami? Czytaj dalej, a wkrótce się dowiesz.

Samsung Galaxy J7 Max kontra Samsung J7 Pro

Pod względem wymiarów, Samsung J7Pro Ma 152,4 x 74,7 x 7,9 mm, natomiast w wersji Max są to: 156,7 x 78 x 8,1 mm. Najwyraźniej wersja Max, jak wskazuje jej nazwa, jest jeszcze większa niż wersja Pro.

Coś, co jest bardzo widoczne na ekranie od czasu J7Pro ma 5,5 cala i J7 maks. jeden o przekątnej 5,7 cala, choć oba urządzenia mają rozdzielczość Full HD 1080×1920 pikseli.

Różnice Samsung J7 Max i Samsung J7 Pro

Pod względem systemu operacyjnego nie ma nic innego, ponieważ jeśli przejdziemy do sprawy, zarówno jedno, jak i drugie przyjdzie z Androidem Nougat 7.0. Zmień chipset, który w przypadku Pro będzie miał Exynos 7870 Octa, a w przypadku Maxa P20 Mediatek MT6757 Helio, oba z ośmiordzeniowym procesorem, w towarzystwie ponownie Pro z 3 GB pamięci RAM z możliwość dodania pod względem pamięci wewnętrznej microSD do 128 GB, a kiedy mówimy o maks. około 4 GB pamięci RAM, teraz pod względem pamięci można dodać kartę SD o pojemności 256 GB.

dwa urządzenia Będą mieli aparaty 13 MPzarówno z tyłu, jak i z przodu, co niewątpliwie sprawi, że będzie to idealny telefon do robienia wysokiej jakości selfie nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Samsung J7 wysokiej klasy

Oba będą miały czytnik linii papilarnych, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, kompas… niestety fajnie by było, gdyby miał podczerwień, ale nic nie jest idealne.

Oprócz tego bateria Pro będzie pochodzić z 3300 mAh, podczas gdy bateria Max będzie pochodzić z 3600 mAh, oba dostępne w kolorze złotym i czarnym, w przypadku braku potwierdzenia większej liczby kolorów.

dołącz do naszego kanału telegram