Skip to content

Samsung Galaxy J1 mini vs J1 vs J1 Ace: cechy, różnice, ceny, zalety i wady Który kupić?

29 de marzec de 2022

w świecie urządzenia mobilne Oczywiście mamy do rozważenia dość dużą liczbę opcji, zarówno w zakresie niskich, średnich, jak i wysokich. Opcji jest zbyt wiele i w wielu przypadkach, gdy nie mamy pojęcia, które urządzenie może nam najbardziej odpowiadać, decyzja komplikuje się, nawet gdy jesteśmy nieco pewni wyboru tego telefonu, pojawia się inny, który być może z niższym lub zbliżona cena, z czymś lepszym pod względem funkcji… i tu wszystko znów się komplikuje.

W tym przypadku zamierzamy porównaj dwa urządzenia to może sprawić, że przydarzy ci się to, o czym wspomnieliśmy wcześniej, z jednej strony znajdziemy Samsunga Galaxy J1, który ma wiele sztuczek, a z drugiej fantastycznego J1 Ace. Niech wojna się rozpocznie, panowie.

Samsung Galaxy J1 kontra J1 As

Po pierwsze, kiedy zostali zwolnieni? ten Galaxy J1 As w styczniu 2016 r., podczas gdy Galaxy J1 w styczniu 2016 r.

Należy pamiętać, że pod względem wielkości sprawy są nieco trudne, ale nie za bardzo, ponieważ J1 Ace jest lżejszy, ale z kolei, jeśli przejdziemy do obudowy, to normalne, ponieważ ma mniejszy ekran. wymiary As J1 to 129 x 68,2 x 8,9 mm natomiast w przypadku J1 2016 są to 132,6 x 69,3 x 8,9 mm. Pod względem wagi pierwszy z nich ma 122 gramy, a ten, który pojawił się w 2016 roku, waży 131 gramów. Zarówno z tworzywa sztucznego, jak i z powiadomieniami LED, które można aktywować.

Jeśli chodzi o ekran z J1 2016, znajdziemy smartfon, który ma Super AMOLED pojemnościowy, 4,5 cala i rozdzielczości 480×800 pikseli z gęstością 245 ppi dla każdego z nich. Jeśli chodzi o J1 Ace, można by powiedzieć, że w pewien sposób wygrywa, bo pomimo tego, że ekran jest nieco mniejszy przy 4,3 cala, to ma taką samą rozdzielczość, choć gęstość pikseli wynosi 294 ppi.

charakterystyczne różnice plusy przeciwko

Jeśli będziemy rozmawiać o systemie operacyjnym, zarówno z Android oczywiście trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o urządzenia Samsung aktualizacje są dużą wadą. 2016 J1 ma 5.1 Lizaki podczas gdy J1 Ace ma 4.4 KitKat i jego sztuczki dla Androida. Pierwsza z czterordzeniowym procesorem taktowanym 1,3 GHz i 1 GB pamięci RAM, a druga ma dwurdzeniowy taktowany taktowaniem 1,2 GHz i 512 MB pamięci RAM. Bycie zwycięzcą J1 2016 w tym aspekcie.

Teraz, jeśli chodzi o aparaty, oba są takie same. Z aparat główny 5 MP, autofokus, lampa błyskowa LED, możliwość nagrywania wideo w 720p przy 30 fps i jak na przedni 2 MP.

Jak zobaczysz, są to dość podobne urządzenia, zwycięzcą jest J1 2016, że po zarejestrowaniu konta Google masz inne funkcje, chociaż cena jest nieco wyższa, w skrócie są one prawie takie same.

Funkcje Samsung Galaxy J1, J1 mini i J1 Ace

ten marka telefonu Samsung Ma serię modeli, identyfikowanych za pomocą liter, z których każdy ma znaczenie. W porządku alfabetycznym wyglądałoby to następująco:

 • DO: Alfa
 • C: Chiny
 • ORAZ: wstać
 • J: Radość
 • M: Magiczny lub milenijny
 • A: Królewski
 • S: Bardzo mądry
 • ORAZ: Młody
 • W: Cud

Widzimy w ten sposób, że Samsung ma dość szeroki asortyment. W tym artykule omówimy serię J, a konkretnie J1 mini. Asy J1 i J1. Biorąc pod uwagę cechy każdego z nich, jego zalety i wady.

 1. Samsung Galaxy J1mini: jest to miniaturowa wersja J1, z dobrymi specyfikacjami, mimo że jest to podstawowy telefon. Posiada 4-calowy ekran WVGA, czterordzeniowy procesor, 768 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, tylny aparat 5 megapikseli, przedni VGA.

Posiada łączność ograniczoną do 3G, niska gęstość pikseliograniczona pamięć wewnętrzna i mało pamięci RAM, co ma wady.

 1. Samsung Galaxy J1: Posiada cechy smartfona z niższej półki, z 4,3-calowym ekranem WVGA, 5-megapikselową kamerą tylną i lampą błyskową LED, 2-megapikselową kamerą przednią, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci masowej, łącznością 3G, rozszerzeniem pamięci microSD.
 2. Samsung Galaxy J1 Ace: z 4,3-calowym ekranem Super AMOLED WVGA, dobrą gęstością pikseli, z cechami wspólnymi dla wyżej wymienionych.

Te urządzenia mobilne mają wiele podobieństw, stanowiąc doskonałą opcję.

dołącz do naszego kanału telegram