Skip to content

Samsung Galaxy A50 vs A50s? Co jest lepsze? – Różnice i porównanie Samsung Galaxy

3 de kwiecień de 2021

Samsung jest jedną z firm odpowiedzialnych za tworzenie i rozwój urządzeń mobilnych Najważniejszy na świecie. To zasłużyło na swój tytuł wielkim wysiłkiem, oprócz dominacji na rynku jako jedna z najlepszych marek smartfonów na świecie. Bez wątpienia jest to świetna opcja, gdy chcesz kupić nowy terminal.

Ta firma przez lata przedstawiła i wprowadziła na rynek dużą liczbę urządzeń mobilnych, z których każde jest znacznie bardziej wydajne pod względem funkcji i jakości niż inne. Samsung zawsze był w czołówce najlepszych telefonów komórkowych i tabletów z systemem operacyjnym Android i jego Świadczy o tym świetna jakość każdego z tych urządzeń.

Obecnie Samsung uruchomił rynek smartfonów szeroka gama zupełnie nowych urządzeń mobilnych, pełen całkowicie interesujących i innowacyjnych funkcji i specyfikacji, będący ważnym i godnym konkurentem dla innych znanych na całym świecie marek, takich jak Huawei, Xiaomi czy nawet Motorola. Wszystko z systemu Android.

Oprócz prezentowania użytkownikom raczej elegancki i wspaniały projekt i wykończenie W każdym ze swoich nowych urządzeń mobilnych Samsung prezentuje wiele zalet i zalet we wszystkich swoich telefonach. Obecnie możemy docenić dość potężne sagi, które oferują publiczne telefony klasy średniej i wyższej.

W ramach tych sag możemy docenić serię bardzo interesujących urządzeń mobilnych Samsunga. To nic innego jak Saga „Alpha” lub znana również jako seria A. W tym niesamowitym podziale telefonów wysokiej jakości możemy znaleźć świetne przykłady, takie jak Samsung Galaxy A50 i Samsung Galaxy A50s.

Ale jakie dokładnie cechy ma każde z tych urządzeń? Jakie są między nimi różnice i który z nich jest najlepszy? Spokojnie, nie martw się. Poniżej odpowiemy na wszystkie te pytania w możliwie najbardziej szczegółowy i kompletny sposób. Czytaj dalej i poznaj wszystkie szczegóły dotyczące telefonów Samsung Galaxy A50 i A50s.

Jakie są funkcje telefonów Samsung Galaxy A50 i Samsung Galaxy A50s?

Wśród najbardziej wyróżniających się cech Samsunga Galaxy A50s możemy wyróżnić jego tylny i przedni aparat. Ma niesamowite potrójny aparat o rozdzielczości 48 megapikseli, jeden z 8 MP, a drugi z 5 MP. Z drugiej strony, jego przedni aparat ma dobrą rozdzielczość 32 megapikseli, dość mocną na rynku urządzeń mobilnych.

Po stronie Samsunga Galaxy A50 szczęście to nie to samo, ponieważ to urządzenie mobilne ma 25-megapikselowy potrójny tylny aparat, plus jeden z 8 MP i jeden z 5 MP. Z drugiej strony jego przedni aparat ma bardzo dobrą rozdzielczość 25 megapikseli. Pomimo akceptowalnej jakości, nie przewyższa świetnego tylnego i przedniego aparatu Samsunga Galaxy A50s.

samsung mobile

Z drugiej strony oba urządzenia mają 2 wersje. Które są mniejszą wersją 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej i większa wersja 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej uważanej w ten sposób za urządzenie pomiędzy telefonami komórkowymi średniej i wyższej półki wprowadzonymi obecnie na rynek.

Możemy też ograniczyć jakość rozdzielczości kamery podczas nagrywania wideo. Ze strony Samsunga Galaxy A50s mamy maksymalną jakość wideo 2160 x 30 Fps dzięki posiadaniu jednego z najlepszych aparatów na rynku. Z drugiej strony Samsung Galaxy A50 jest w stanie osiągnąć tylko solidne 1080 x 30 klatek na sekundę podczas nagrywania.

Jaki jest najlepszy telefon między Samsungiem Galaxy A50 a A50s?

Wreszcie możemy powiedzieć, że oba urządzenia mobilne są stosunkowo takie same, ale mimo wszystko jedno z nich zawiera dość ważne szczegóły.

Bez wątpienia Samsung Galaxy A50s jest znacznie lepszy niż Samsung Galaxy A50, a wszystko to za sprawą wysokiej jakości rozdzielczości jaką posiada jego aparat. O wiele potężniejszy niż jego przeciwnik. polecamy Samsung Galaxy A50s.

dołącz do naszego kanału telegram