Skip to content

Rozwiązanie: „Ten numer telefonu komórkowego lub adres e-mail jest już używany” w Uber

17 de kwiecień de 2022

Czy napotkałeś problem „Używany numer telefonu Uber jest już używany” w Uber? Musisz więc wiedzieć, że w tym artykule zamierzamy postaraj się podać Ci kilka informacji na ten temat, które powinieneś rozważyć z tą usługą transportową. Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tego typu przypadku, jest to, że jest to dość powszechna niedogodność, ale na szczęście istnieje rozwiązanie.

Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś komunikat „Ten numer telefonu komórkowego jest już używany” w Uber, pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że problem w tej chwili dotyka użytkowników z całego świata. W każdym razie, jeśli będziesz czytać kilka następnych linijek, będziesz wiedział, jak pozbyć się irytującego „Ten numer telefonu komórkowego jest już używany” w Uber.

Rozwiąż błąd podczas modyfikowania numeru telefonu w użyciu Uber

Ok, więc pokażemy Ci, jak pozbyć się komunikatu „Ten numer telefonu komórkowego jest już używany” w Uberze, a pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest uważaj, że ważne jest, aby numer telefonu został zaktualizowany w tej aplikacji. Innymi słowy, to nie jest tak, że możemy zostawić tam problem i zostawić stary numer, bo wtedy prawdopodobnie będziemy mieli później problemy z użytkowaniem.

Aktualizacja numeru telefonu jest równie ważna jak rejestracja w Uberze, a jeśli nie wiesz, dodając go możemy mieć kontakt, na przykład w przypadku problemów z miejscem docelowym, do którego musimy dotrzeć. Poza tym musisz rozważyć w ten sam sposób, że wielu użytkowników pyta nas, dlaczego ta wiadomość pojawia się, gdy naprawdę ich numer nie był używany.

Powinieneś wiedzieć, że zwykle pojawia się błąd „Ten numer telefonu komórkowego jest już używany” w Uberze, ponieważ już jest zostało utworzone konto z numerem, który sam dodałeśnawet jeśli to nie byłaś ty. To, co dzieje się w tego typu sytuacjach, polega na tym, że osoba, która wcześniej miała numer, prawdopodobnie zarejestrowała się w Uber, a następnie numer wyświetla się jako używany.

Aby trwale pozbyć się błędu „Ten numer telefonu komórkowego jest już używany” w Uberze, musisz zrobić: usunąć konto, które zostało utworzone z wprowadzanym numerem. Niestety, jeśli ktoś utworzył konto z Twoim numerem telefonu, zanim go miałeś, będziesz musiał skontaktować się z tą osobą, aby usunąć dane konto.

rozwiązanie, aby wejść do uber

Rozwiąż problem z numerem telefonu w użyciu Uber

Uber używa mojego numeru telefonu Kroki, które należy wykonać, to:

  • Najlepiej uzyskać dostęp do pomocy Uber z komputera, ponieważ ukończenie tego procesu jest łatwe.
  • Wpisz numer telefonu kwestionowany, ponieważ wskazuje, że jest w użyciu.
  • Dodaj wszystkie niezbędne szczegóły, aby mogły Ci pomóc, ta sekcja jest obowiązkowa, więc nie możesz jej pominąć.
  • Po prostu naciśnij Wyślij! Teraz będziesz musiał czekaj na odpowiedź podane przez e-mail.

Te kroki są łatwe do wykonania, ale jak wspomnieliśmy, te kroki nie są automatycznymi rozwiązaniami, więc trzeba cierpliwie czekać na rozwiązanie problemubo choć odpowiedź i rozwiązanie można udzielić w kilka minut, to w ciągu kilku dni.

Jak zgłosić kierowcę Ubera

Aby zgłosić konto partner kierowcy w aplikacji Uber, wystarczy wykonać kilka kroków. Jeśli już otworzyłeś aplikację na swoim telefonie, musisz:

Najpierw wejdź do menu i wejdź w sekcję „Twoja podróż”. W międzyczasie wybierz podróż, którą chcesz zgłosić. Następnie w zakładce „Pomoc” kliknij „Komentarze kierowcyZ listy zdarzeń wybierz sytuację, która najlepiej opisuje to, co się wydarzyło jako anulowanie podróży. Następnie zobaczysz pole, w którym możesz szczegółowo opisać doświadczenie, które chcesz zgłosić.

Na koniec naciśnij przycisk przesyłania. Zespół wsparcia analizuje wszystkie przypadki zgłoszone w aplikacji. Odpowiada za podjęcie niezbędnych środków w celu wyegzekwowania wytycznych społeczności, warunków aplikacji Uber, w zależności od sytuacji.

dołącz do naszego kanału telegram