Skip to content

Rozwiązanie problemu z błędem instalacji Steam „Folder docelowy musi być pusty” (przykład) | Zobacz, jak to się robi

10 de marzec de 2021

Wszystkim z nas zdarzyło się, że kiedy próbujemy zainstalować program na naszym komputerze za pomocą Steam, napotykamy nieoczekiwane problemy. jest to dość frustrujące, zwłaszcza jeśli nie możemy tego sprawdzić przy ekspresowym wsparciu. W tym samouczku nauczymy Cię rozwiązania błędu podczas instalacji Steam „błąd Folder docelowy musi być pusty „ (Folder docelowy musi być pusty)

Te chwile, kiedy nie możemy sami czegoś rozwiązać, są wtedy, gdy musimy szukać pomocy. Spróbuj podjąć jakieś działania napraw błądjeśli nie mamy pewności, że to zadziała, może to doprowadzić do poważnych awarii. Tak więc ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami co do litery; nie martw się, ten proces jest naprawdę proste i szybkie.

Co to jest Steam i jak naprawić błąd podczas instalacji Steam?

Kiedy mówimy o Steam, mamy na myśli cyfrową platformę dystrybucji gier wideo, opracowaną przez Valve Corporation. Definiują Steam jako «najlepsze miejsce do zabawy, rozmawiania o grach i ich tworzenia.«.

Jego biblioteka gier wideo, niektórych bezpłatnych, a innych płatnych, ma rozszerzenie katalog ponad 30 000 tytułów opublikowany. Zarówno od dominujących firm zajmujących się tworzeniem i dystrybucją gier wideo, jak i małych niezależnych studiów i pośredników. Przy specjalnych okazjach użytkownicy Steam otrzymują ekskluzywne oferty zakupu gier wideo.

Jaki jest błąd? Folder docelowy musi być pusty?

Ten błąd, przetłumaczony na hiszpański jako «Folder docelowy musi być pusty«, To dość powszechny problem, kiedy próbujesz zainstaluj Steam na komputerze. Dzieje się tak, gdy pobieramy i uruchamiamy instalator Steam; przychodzi czas, kiedy musimy wybrać folder, w którym chcemy go zapisać. Próbując kontynuować, pozostawiając domyślny adres (C: Pliki programów Steam), klikamy zainstalować, ale z dala od instalacji pojawia się okno alertu.

Jak naprawić błąd Folder docelowy musi być pusty?

Przed rozpoczęciem wykonywania czynności musisz pobrali instalator Steam. Możesz to zrobić bezpośrednio, klikając niebieskie litery powyżej lub wchodząc na oficjalną stronę Steam. Obie metody są szybkie i bezpieczne. Szybkość pobierania zależy od połączenia internetowego.

W pierwszej kolejności w oknie błędu naciśniemy przycisk akceptacji. To okno bez tekstu, które nie dostarcza nam przydatnych dodatkowych informacji aby go rozwiązać.

Będziemy musieli uzyskać dostęp Ta drużyna, opcja, którą możemy wyszukiwać i otwierać z paska startowego naszego systemu Windows 10. Po otwarciu okna uzyskamy dostęp do pliku Dysk lokalny (C). Już w folderach dysku poszukamy tego o nazwie Program Files (x86).

Kiedy weszliśmy poprawnie, będziemy musieli zrobić kliknij prawym przyciskiem myszy (anticlick), w pustym miejscu. Wyświetli się menu, w którym przeniesiemy kursor do opcji Nowyi utworzymy nowy folder. Powinien mieć nazwę Parowy# (Nie zamierzasz umieszczać cyfry, zamiast tego musisz wybrać liczbę od 1 do 9, cokolwiek chcesz. Na przykład: Steam4).

To byłby cały proces. Teraz spróbujemy ponownie otwórz instalator, ale tym razem przy wyborze folderu, w którym mają zostać zapisane pliki Steam, nie będziemy używać adresu domyślnego. Damy Zbadać, poszukamy pliku Dysk lokalny (C), następnie Program Files (x86), a na koniec wybierzemy folder, który nazwiemy Steam # (# jest liczbą).

Sprytny! Nauczyłeś się już rozwiązanie błędu podczas instalacji Steam «Folder docelowy musi być pusty«. Teraz możesz zacząć cieszyć się wszystkim, co platforma ma do zaoferowania, a następnym krokiem, który musisz zrobić, jest utworzenie konta Steam z darmowymi grami.

klawiatura komputerowa

Nawet jeśli nie masz już problemu, pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z pomocą techniczną Steam, która będzie Ci odpowiadać darmowe wsparcie kiedykolwiek tego potrzebujesz. Pamiętaj też, że jeśli stracisz zainteresowanie oprogramowaniem Valve, możesz łatwo odinstalować je ze swojego systemu Windows, bez konieczności pamiętania folderu, w którym je zapisałeś. Lub łatwo usuń swoje konto Steam.