Skip to content

Rozwiązanie: „PagoRut de Banco Estado nie działa na urządzeniach mobilnych z systemem Android, iPhone lub PC” Nie mogę wprowadzać, wysyłać ani odbierać płatności?

24 de sierpień de 2022

Chilijski Bank Państwowy, lepiej znany jako Banco Estadopowstała w 1953 roku z połączenia Caja Nacional de Ahorros, Caja de Crédito Hipotecario, Caja de Crédito Agrario i Instituto de Crédito Industrial.

W 2006 roku bank stworzył kartę debetową powiązaną z Jednolitą Rolą Krajową o nazwie CuentaRut, bez kosztów utrzymania dla nikogo, co pozwoliło na umasowienie tego środka płatniczego w kraju iw konsekwencji przyciągnęło wielu klientów spoza systemu bankowego.

W 2016 roku bank uruchomił aplikacja do płatności mobilnych o nazwie PagoRutktóry pozwala płacić i odbierać za pomocą kodu QR, a także dokonywać przelewów bankowych między rachunkami narodowymi w chilijskich peso.

PagoRut to aplikacja Banco Estado, która: umożliwia użytkownikom kojarzenie i łączenie opłat, przeprowadzanie transakcjijednocześnie dostarczając im ogromnej ilości informacji o stanie ich konta Rut.

Chociaż aplikacja działa bardzo dobrze, od czasu do czasu użytkownicy mówią nam, że mają problemy związane z jego użytkowaniemwięc jeśli masz z tym problemy, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci je rozwiązać.

Aplikacja PagoRut Banco Estado nie otwiera się

Cóż, przechodząc do szczegółów, pierwszą rzeczą, o której powinniśmy wspomnieć w tym względzie, jest to, że aplikacja działa tylko wtedy, gdy jesteśmy połączeni z Internetema właściwie, jeśli nie jesteśmy połączeni z mobilnym Internetem lub siecią Wi-Fi, nie ma możliwości, aby działała, możesz uzyskać dostęp do tej aplikacji z aplikacji playstore lub z oficjalnego linku, który ma chilijski bank państwowy jego strona internetowa, tutaj zostawimy link, abyś mógł uzyskać do niego dostęp.

Dostęp do aplikacji jest dla nas skomplikowany, jak już wspomnieliśmy, ze względu na brak połączenia internetowego, dlatego my Zalecamy posiadanie dobrej usługi lub pakietu danych Jeśli nie zamierzasz połączyć się z Internetem przez Wi-Fi, ponieważ jest to zwykle główna przyczyna, dla której system nie pozwala nam na dostęp. Poza tym problem może nie pochodzić stąd, więc przejdźmy dalej.

status banku qr nie działa

Rozwiąż problemy za pomocą aplikacji PagoRut

I jest to, że są pewne drugorzędne problemy, o których w żadnym wypadku nie powinniśmy tracić z oczu, jak na przykład fakt, że smartfonów jest, choć jest ich niewiele, że nie są kompatybilne z tą aplikacją, ponieważ istnieją również telefony komórkowe, takie jak Windows Phone, które nie powodują żadnych niedogodności.

Dzieje się tak, ponieważ było to szczególnie opracowany dla systemu operacyjnego Android, aw nim dla wersji 4.0 lub nowszych. Dlatego jeśli masz starszą wersję, możesz mieć problemy z dostępem do niej.

Ogólnie problemy związane z aplikacją PagoRut, Są dokładnie tymi, o których przed chwilą wspomnieliśmy i generalnie nie powinniśmy uznać, że z tego wychodzą, chociaż jak wiemy, zawsze mogą istnieć wyjątki, o których powinieneś nam powiedzieć, jeśli całkowicie wykluczyłeś te dwa opcje.

Wcześniej jednak zalecamy osobom, które napotykają wyżej wymienione niedogodności, odinstalowanie danej aplikacji i ponowne jej zainstalowanie. zainstaluj go bezpośrednio ze sklepu Google Playlub z pozostawionego przez nas linku, który do niego prowadzi.

Ten z jednej strony pozwoli to na usunięcie pozostałych plików które mogły pozostać na twoim urządzeniu związane z aplikacją, a z drugiej strony zapewni, że masz najnowszą dostępną wersję, co więcej niż raz pozwala na wyeliminowanie błędów.

Ważne jest również, aby przypomnieć Ci, że musisz chronić swoje dane i nie udostępniać ich nikomu, ponieważ mogą one wejść na Twoje konto i spowodować więcej problemów niż masz z aplikacją i jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli PagoRut nadal nie działa na Twoim telefon komórkowy , to Prosimy o szczegółowe opowiedzenie nam, na czym polega problem ma, aby móc ci pomóc w tym względzie.

Czy aplikacja PagoRut już działa dobrze z tymi sztuczkami?

dołącz do naszego kanału telegram