Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę się zalogować lub uzyskać dostępu do swojego konta Uber Eats”

6 de kwiecień de 2021

Twoje konto może zostać zablokowane z różnych powodów jeden z nich może wynikać z warunku w koncepcji oszustwa lub nietypowej ilości anulowań ostatnich zamówień iw ten sposób uniemożliwia zalogowanie się do konta Uber Eats.

Gdy Twoje konto zostanie zablokowane, wyświetli się na ekranie, że konto wymaga uwagi, to znaczy wyśle ​​Cię do pomocy technicznej w celu rozwiązania problemu. Podczas gdy ekran pokazuje, że jest odłączony, będziesz gotowy do uruchomienia lub rozpocząć pracę z aplikacją.

Niewątpliwie pewne zasady muszą być przestrzegane na wszystkich stanowiskach, Uber Eats zarządzany jest jako aplikacja, w której jesteś swoim własnym szefem, to znaczy możesz się połączyć w dowolnym momencie, jednak mogą istnieć pewne powody, które mogą mieć zablokowane konto.

Powody przeglądania lub braku dostępu do konta Uber Eats

Aplikacja Uber Eats powiadamia Cię natychmiast, gdy Twoje konto jest w trakcie sprawdzania, musisz wysłać wiadomość e-mail do zespołu pomocy, a zespół wsparcia odpowie listem zawierającym krótkie wyjaśnienie, co się stało i wyjaśnienie, dlaczego Cię zablokowało i także czas, jaki zajmie jej naprawienie.

Czas potrzebny na rozwiązanie problemów będzie uwzględniony w odniesieniu do powagi tego, co się stało lub niepowodzenia, które miałeś w związku z naruszeniem zasad lub polityk, ale nie martw się, minimalny czas to dwa dni, a maksymalny nie przekracza jeden miesiąc.

Abyś nie popełniał ciągle tych samych błędów, zapraszam przeczytaj listę powodów dezaktywacji konta, a tym samym możesz ulepszyć. Uber Eats to aplikacja, która w szybki sposób rozwiązuje problem Twoich pracowników, dzięki czemu od razu wracają do pracy.

8 powodów, dla których Uber Eats jest dezaktywowany i nie możesz się zalogować

Pierwszą byłaby niska ocena podczas korzystania z Uber Eats. Po drugie, wiele wyjazdów do znajomych i niesprawiedliwe bonusy, musisz uważać, aby mieć wzorce podróżowania, ponieważ przyciąga to uwagę władz Uber Eats i może skończyć się dezaktywacja na platformie.

Po trzecie, najtrudniejszym powodem dezaktywacji Uber Eats jest rezygnacja z jednej podróży w miesiącu. Po czwarte, promuj się do konkursu i podróżuj za granicę. Piąty, zniesławiać Uber EatsOznacza to, że żadna firma nie chce o niej źle mówić.

Po szóste, mieć karalność, to znaczy Uber Eats w swoich polisach Chcą, aby ich kierowcy byli jak najbardziej profesjonalni, aby oferować wysokiej jakości usługi. Po siódme, mając kogoś w samochodzie podczas podróży, możesz to natychmiast zgłosić.

Po ósme, anuluj zbyt wiele przejazdów, jeśli będąc kierowcą Uber Eats unikniesz anulowania zbyt wielu przejazdów, aplikacja natychmiast przełączy Cię w tryb limitu czasu.

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć, jeśli zamierzasz pracować w Uber Eats

Te 5 podstaw należy wziąć pod uwagę przed uruchomieniem platformy Uber Eats. Najpierw koszt lub fakturowanie stawek za przejazdy, ze względu na opłacalność pracy, wartość do zdobycia oraz pamiętając, że Uber pobiera od swoich partnerów 25% prowizji.

Po drugie, Uber Eats składa się z trzech sposobów pracyjako partner, czyli osoba, która przynosi samochód, ale nie prowadzi. Jako kierowca osoba, która prowadzi samochód, ale go nie posiada.

dostęp do logowania rozwiązanie uber eats

Wreszcie jako wspólnik jazdy, czyli właściciel samochodu, a także kierowca. Po trzecie, klucz do dbania o spalanie gazu, wybór najlepszego samochodu, który nie spala aż tyle paliwa, czy zlokalizowanie najkrótszej trasy dojazdu do celu.

Po czwarte, bądź też uprzejmy i formalny utrzymuj urządzenie w czystości Ponieważ ludzie oceniają Twoje podróże, im wyższa jest Twoja ocena, tym wyższe będą Twoje podróże. Wreszcie po piąte, połączenia dynamiczne, czyli zwiększenie liczby połączeń Uber Eats przez klientów, spowoduje wzrost stawek.

Teraz świat porusza się z technologią każdego dnia, aplikacji jest coraz więcej, a Uber Eats jest jedną z nich, zarejestruj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i zacznij z niego korzystać lub stwórz własnego szefa.

dołącz do naszego kanału telegram