Skip to content

Rozwiązanie: „Mój telefon nieustannie uruchamia się ponownie bez zatrzymywania”

12 de kwiecień de 2021

Dlaczego mój telefon komórkowy ciągle się restartuje? Co mogę zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nieustannie uruchamia się ponownie bez zatrzymywania się? Jak mogę naprawić stały problem z ponownym uruchamianiem? Co to jest „bootlop”?

Urządzenia mobilne, takie jak telefony komórkowe, stały się częścią codziennego życia każdego człowieka są niezbędne ponieważ pozwalają w prosty sposób wykonywać wiele czynności i zadań.

Gdy Twój telefon komórkowy bez przerwy uruchamia się ponownier może być dość denerwującym i niewygodnym problemem, dlatego dzisiaj przedstawiamy prosty przewodnik, jak rozwiązać błąd.

Co to jest pętla rozruchowa lub pętla restartu?

Jeśli Twój telefon komórkowy lub urządzenie mobilne nieustannie uruchamia się ponownie bez zatrzymywania może to być spowodowane problemem lub błędem Co dzieje się podczas ładowania systemu operacyjnego, gdy wystąpi ten błąd lub problem, urządzenie uruchomi się ponownie.

Ten ciągły problem z ponownym uruchamianiem w świecie komputerów nazywa się „Bootlop” lub „Reboot Loop”Ponieważ telefon komórkowy ma problem z systemem operacyjnym, może stale uruchamiać się ponownie bez zatrzymywania.

Bootlop, pętla restartu lub ciągłe ponowne uruchamianie telefonu komórkowego może być spowodowane różnymi przyczynami lub przyczynami, wśród nich są:

  • Że on wewnętrzna pamięć telefonu komórkowego jest uszkodzony lub uszkodzony, ten problem może występować na urządzeniu mobilnym przez wiele miesięcy, ale zacznie obowiązywać po aktualizacji w wadliwym obszarze.
  • Kolejny z przyczyny powodujące bootlop polega na zaktualizowaniu ROM telefonu komórkowego lub zainstalowaniu jednego z 0 w niewłaściwy sposób lub nie jest kompatybilny.
  • Zainstalowanie złośliwego pakietu APK lub aplikacji innej firmy, które zostaną uznane za uszkodzone, może spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego telefonu komórkowego i ciągłe ponowne uruchamianie.
  • W końcu może to być uszkodzenie uszkodzenie terminala telefonu komórkowego, takie jak zamoczenie lub wypełnienie nieodpowiednimi substancjami.

Co mogę zrobić, jeśli mój telefon komórkowy nieustannie uruchamia się ponownie bez zatrzymywania się?

Na wypadek ponownego uruchomienia telefonu komórkowego ciągle bez przerwy istnieją różne rozwiązania. Ogólnie rzecz biorąc, błędy w systemie operacyjnym telefonu komórkowego można rozwiązać bez konieczności oddawania urządzenia do centrum technicznego.

Jedną z najbardziej zalecanych opcji rozwiązania problemu ciągłego ponownego uruchamiania, rozruchu lub pętli ponownego uruchamiania jest w trybie odzyskiwania. W trybie odzyskiwania możesz sformatować, przywrócić i ponownie uruchomić telefon komórkowy do stanu fabrycznego.

Nawet jeśli w trybie odzyskiwania Możliwe, że stracisz wszystkie swoje pliki, możesz rozwiązać problem ciągłego restartu, a co za tym idzie inne problemy, które może powodować telefon, takie jak problemy z pamięcią lub zawieszenie urządzenia na logo Androida.

Aby przejść do trybu odzyskiwania urządzenia mobilnego, musisz nacisnąć i przytrzymać przyciski zasilania i zmniejszania głośności. Po wejściu w tryb odzyskiwania należy wybrać opcję „Wyczyść dane i pamięć podręczną” i następnie „Zresetuj ustawienia systemu”, urządzenie mobilne uruchomi się ponownie, ale w ten sposób rozwiązany zostanie problem ciągłego ponownego uruchamiania.

Rozwiązania i alternatywy dla bootlopa lub ciągłego restartu telefonu komórkowego

Jeśli nie chcesz lub nie możesz wejść w tryb odzyskiwania, aby rozwiązać problem ciągłego ponownego uruchamiania telefonu komórkowego, istnieją inne alternatywy lub metody rozwiązania problemu z bootlopem lub pętla ciągłych ponownych uruchomień telefonu komórkowego.

rozwiązanie mój telefon komórkowy nieustannie uruchamia się ponownie bez zatrzymywania się

Pierwsza metoda lub alternatywa polega na rozładowaniu baterii telefonu komórkowegoW niektórych przypadkach problem lub ciągłe ponowne uruchamianie telefonu komórkowego może być spowodowane uruchomieniem złośliwej aplikacji, więc całkowite rozładowanie baterii i ponowne naładowanie telefonu komórkowego może być dobrym rozwiązaniem.

Drugą metodą rozwiązania problemu z ciągłym ponownym uruchamianiem jest zainstalowanie nowej pamięci ROM na urządzeniu, z której możesz skorzystać narzędzie MiFlash do instalacji ROMS z komputera PC.

Gdyby nie możesz rozwiązać problemu z ponownym uruchomieniem stała lub bootlop ostatnią opcją jest udanie się do serwisu technicznego w celu uzyskania analizy problemu w urządzeniu i jego rozwiązania.

dołącz do naszego kanału telegram