Skip to content

Rozwiązanie komórkowe bez sygnału w Movistar

16 de styczeń de 2022

Każdy z nas, który na co dzień korzysta ze smartfona, doskonale wie, że jeden z głównych problemów, z jakimi możemy się spotkać, jest związany bezpośrednio z brakiem sygnału w określonym czasie, przez co telefon jest praktycznie niemożliwy do zrealizowania. używać. Rzeczywiście, musimy w tym sensie podkreślić, że wielu czytelników pytało nas w ostatnich czasach: o tym, co można zrobić, gdy chcemy odzyskać sygnał telefonu komórkowego Movistar.

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w takich przypadkach, jest to, że wiele urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android, które mają zasięg i sygnał sieci Movistar, może zostać osieroconych z różnych powodów, dlatego poniższy samouczek może być bardzo pomocny. Zwykle w takich przypadkach urządzenie jest włączone tylko do wykonywania połączeń alarmowych, więc jeśli ci się to przydarzyło, po prostu musisz czytać dalej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać te problemy.

Zanim przejdziemy do szczegółów, musimy powiedzieć w tym sensie, że istnieją różne przyczyny i rozwiązania, gdy znajdziemy telefon komórkowy bez sygnału na Movistar, i niektóre z najczęstszych przyczyn mają związek z tymi, które wymienimy poniżej. Mówimy o zbyt dużej odległości od anteny, poza położeniem na terenach wiejskich, zmagających się z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie problemami z obsługą lub sporadycznym przesyceniem w serwisie.

Dlaczego mój telefon komórkowy nie ma sygnału Movistar?

Cóż, jeśli jesteś jednym z użytkowników, który ostatnio cierpiał z powodu problemu „brak usługi android movistar”, musisz wiedzieć w tym sensie, że pierwszą rzeczą do zrobienia jest wykluczenie, że problem tkwi w urządzeniu, ponieważ które zalecamy ponowne uruchomienie. Gdy to zrobisz, jeśli problem będzie się powtarzał, następnym krokiem będzie przejście do Ustawień, Sieci i wybranie trybu SIECI. Następną rzeczą będzie Jeśli masz włączone tylko połączenia alarmowe, wypróbuj kartę SIM w innym smartfonie z obsługą Movistar.

Jeśli nadal masz problemy z połączeniem internetowym Movistar, następny krok dotyczy bezpośrednio dezaktywacji sieci 3G lub 4G LTE, a tym samym sprawdzenia, czy jest to tymczasowy problem, czy też mamy do czynienia z niedogodnością utrzymuje się. W ten sam sposób musisz brać pod uwagę, że czasami telefon komórkowy może losowo tracić sieć, jeśli jego karta SIM jest zbyt stara, w takim przypadku powinieneś udać się do Movistar, aby poprosić o nowy.

Oznacza to, że wprowadzając inną kartę SIM, możemy zweryfikować, czy to ta karta powoduje problem. Jeśli zaobserwujemy, że problemy nie pochodzą z tej strony, musimy zaznaczyć, że będziemy musieli udać się do oddziału Movistar i poprosić o nową kartę, aby móc wyeliminować problem w tym samym czasie, gdy mamy taką możliwość utrzymania naszego numeru telefonu. Z drugiej strony, jeśli masz urządzenie z Androidem z innego kraju, musisz sprawdzić, czy częstotliwości są w pełni kompatybilne.

Czy udało Ci się rozwiązać problem telefonu komórkowego bez sygnału w Movistar krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram