Skip to content

Rozwiązanie błędu „Twoja przeglądarka wydaje się nieco przestarzała” w Androidzie

17 de październik de 2022

MEGA, to jedna z największych witryn, które udostępniają Twoje pliki za darmo, w chmurze i rozpowszechniają je z innymi użytkownikami, jest też fakt świetnej, niezrównanej prędkości pobierania, jeśli zarejestrujemy się na oficjalnej stronie, na którą wchodzimy uzyskać o wiele więcej korzyści i funkcjonalności, ponieważ to konto jest bezpłatne, a nie premium. To wtedy widzimy siebie w dużym problemie, gdy nie możemy pobrać z powodu tego błędu Twoja przeglądarka wydaje się być nieco przestarzała”.

Twoja przeglądarka wydaje się być nieco przestarzała

Jednak w dzisiejszych czasach zbyt wielu użytkowników ma problemy z zalogowaniem się w celu pobrania na MEGA.co.nz, gdzie błąd taki jak „Twoja przeglądarka wydaje się być nieco przestarzała” wtedy wiele osób pozostaje bez pobierania czegokolwiek z MEGA, Z tego powodu jesteśmy zmuszeni podać kilka rozwiązań tego wielkiego problemu, niezależnie od tego, czy dotyczy to urządzenia mobilnego, czy PC, możesz go rozwiązać, pobierając program antywirusowy.

Problem pochodzi bezpośrednio od MEGA, który nie pozwala na pobieranie plików, lekkich lub ciężkich, mimo że łatwiej jest znaleźć błąd w ciężkich plikach do pobrania. Jeśli spróbujemy przetłumaczyć tekst, który się pojawi, mówi nam,Twoja przeglądarka wydaje się nieco przestarzała, zaktualizuj ją do najnowszej wersji lub przełącz się na zalecaną przeglądarkę”, w tym przypadku rozwiązaniem byłoby zainstalowanie nowszej wersji naszej przeglądarki lub po prostu zmiana jej na jedną z innych obsługiwanych, ponieważ staje się ważnym wymogiem, aby móc korzystać z Usługa pobierania Mega.co.nzma to na celu rozwiązanie wszystkich problemów z pobieraniem, dlaczego nie można pobrać z mega.

Ale faktem jest, że ten problem pochodzi z naszego systemem operacyjnym może być Windows XP lub później, tutaj odpowiedź na ten problem nie jest taka prosta i staje się skomplikowana, ponieważ kilka miesięcy temu Google przestał aktualizować i zapewniać wsparcie dla Windows XP i nowszych wersji Windows, w tym przypadku rozwiązaniem może być użycie innej przeglądarki np. na przykład Opera, Mozilla Firefox, między innymi. W moim osobistym przypadku mam komputer z systemem Windows XP i normalnie używam MEGA do pobierania plików z Mozilla Firefox bez problemów.Jeśli problem będzie się powtarzał, uruchom ponownie Mozillę.

błąd wersji Androida

Nie mogę nic pobrać z Mega

Chociaż w przypadku telefonów i urządzeń z Androidem sprawa jest inna, ponieważ możemy zaktualizować przeglądarkę za pomocą „Google Chrome”, a później zobaczymy kilka opcji, naciśnij aktualizację i to wszystko. W przypadku komputera jest inaczej, ponieważ musimy przejść do strony głównej Google Chromebez konieczności usuwania aktualnie zainstalowanej wersji, musielibyśmy tylko kliknąć pobieranie i zostanie ona zaktualizowana bez problemu, tak jak powiedziałem wcześniej, jeśli masz system operacyjny późniejszy niż Windows XP, na przykład Windows 7, w w tym sensie strona Google Chrome jest napisana w ten sposób:

https://www.google.es/chrome/browser/desktop/ a jeśli próbujesz pobrać z Google Chrome na Androida ze strony Mega, a nie możemy tego zrobić, możesz zainstalować aplikację mobilną Megaco pozwoli nam bez problemu pobierać ciężkie lub lekkie pliki.

Zaktualizowana do 2017 roku aplikacja znacznie lepiej zarządza pobieraniem plików wszystkich rozmiarów, co sprzyja połączeniu Wi-Fi, oczywiście jeśli mamy dane mobilne, będą naliczane dodatkowe opłaty.

Nie mogę pobrać niczego z MEGA 2017. Pobierz Mega:

Jeśli błąd tak denerwujący „Twoja przeglądarka wydaje się być nieco przestarzała” utrzymuje się, najlepiej odinstalować program Google Chrome i zrestartować urządzenie z Androidem lub komputer PC, w zależności skąd bierze się problem przy włączaniu pobieramy aplikację ponownie lub zmieniamy przeglądarkę na inną np. Mozilla Firefox, więc robimy na pewno możemy pobierać pliki z tej wspaniałej platformy.

Jak już wiemy Mega oferty hostingu w chmurze, czyli możliwość wgrania dowolnego pliku i udostępnienia go innym. I właśnie w tym procesie udostępniania i pobierania mogą wystąpić problemy, zwłaszcza gdy przeglądarka nie jest aktualna.

Mieć niezbędne aktualizacje, System operacyjny więcej prądu i urządzenie, które jest w stanie utrzymać ciężar i zastosowanie Mega, pozwoli uniknąć wszelkiego rodzaju problemów.

dołącz do naszego kanału telegram