Skip to content

Rozwiązanie błędu: „Nie widzę ikony 3G lub 4G podczas aktywacji danych mobilnych” na Androidzie lub iPhonie

15 de listopad de 2022

Oczywiście telefony komórkowe pojawiły się, aby ułatwić nam życie w całkiem niesamowity sposób teraz możemy pozostać w kontakcie przez cały czas, co sprawiło, że wiele osób uzależniło się nawet od swoich urządzeń mobilnych.

Musimy pamiętać, że ważne jest, aby zachować nasze zaktualizowane urządzenie mobilne z systemem Androidlub dowiedz się z oficjalnej strony Androida, jaka będzie ostatnia aktualizacja tego wspaniałego systemu operacyjnego, ponieważ często urządzenie jest przestarzałe i nie działa dobrze.

Łatwe rozwiązanie błędu urządzenia mobilnego za pomocą ikony 3G i 4G

Niezależnie od tego, czy pracujesz, studiujesz, czy po prostu spędzasz wolny czas, pozostawanie w kontakcie, aby móc komunikować się z ważnymi dla nas osobami lub być świadomym tego, co dzieje się w sieciach społecznościowych, jest niezbędne, a kiedy nie mamy Dostępna sieć Wi-Fi musimy korzystać z danych mobilnych.

Ale co, jeśli ikona 3G się nie pojawi? Co się stanie, jeśli 4G LTE też się nie pojawi? Jeśli nic się nie pojawia, tego typu niedogodności zdarzają się bardzo często, ponieważ czasami telefony komórkowe mają pewne błędy, bez względu na to, jak zaawansowane są.

Ważne jest, abyś nie zniechęcał się ani nie rozpaczał, jeśli Twój telefon komórkowy przedstawia tę usterkę, ponieważ w rzeczywistości masz zamiar można to całkiem łatwo naprawićnawet jeśli brzmi to trochę skomplikowanie lub uważasz, że jest to bardzo poważny problem, zobaczysz, że nie jest to tak niemożliwe, jak się wydaje i będziesz mógł to naprawić w prosty sposób.

W ten sposób możesz rozwiązać błąd, gdy 3G nie pojawia się na telefonie komórkowym

Problem jest zwykle jeden, chociaż może być ich kilka, w większości przypadków stwierdzamy, że Dane APN to znaczy nazwy punktów dostępu, które teoretycznie konfigurują się automatycznie, gdy umieścimy kartę SIM firmy, z której będziemy korzystać.

może stracić swoje ustawieniazostanie usunięty lub źle skonfigurowany, w związku z czym ikona 3G nie działa i nie będziemy mieli w żaden sposób mobilnego internetu.

Aby rozwiązać problem, nie martw się, można to zrobić ręcznie i w ciągu kilku sekund, jedyne, co możemy powiedzieć, jest bardziej skomplikowane, być może, to szukaj tylko APN firmy, której używasz w swoim kraju, ale jeśli wiesz, jak trochę google, możesz je dość szybko zdobyć.

Po uzyskaniu niezbędnych danych do skonfigurowania nazw punktów dostępu należy przejść do części Ustawienia, następnie Sieci komórkowe, a następnie Nazwy punktów dostępu, aby zakończyć Dodaj nowe.

Ale już Musisz wypełnić wszystkie pola masz je w danych, które uzyskałeś od operatora, z którego korzystasz w swoim kraju.

Możliwe jest ponowne wyświetlenie ikony 3G i 4G w telefonie komórkowym

Jeśli chcesz również móc zwiększyć sygnał Wi-Fi/3G/4G, jak tylko naprawisz mały problem, który generuje Twoje urządzenie mobilne, ponieważ w wielu przypadkach tak się dzieje nie mamy dobrego sygnałulub nie pobieramy dobrze danych.

Coś, co faktycznie bardzo nam przeszkadza, bo czasami pilnie potrzebujemy napisać wiadomość, szukaj czegoś w internecie lub spójrz na coś w aplikacji, a dane nam nie odpowiadają, to nam bardzo przeszkadza.

Chociaż nie jest to problem, który zwykle zdarza się nam cały czas, bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę, w jaki sposób można go rozwiązać, aby nie zdarza się nam w taki zwyczajny sposóbale w rzeczywistości, gdy rozwiązujesz awarie, które może przedstawiać Twoje urządzenie, nie zawodzą one ponownie.

Wi-Fi wyłączone dane podłączone

Raz kończysz konfigurować absolutnie wszystko musisz zapisać zmiany i ponownie uruchomić telefon komórkowy, aby zostały one wykonane.

Jeśli to nie zadziała, zalecamy wyjęcie karty SIM, wykonanie twardego resetu, a następnie, gdy wszystko zacznie się od nowa, przed ponowną konfiguracją telefonu z kontem Gmail i tak dalej, odłóż kartę SIM i teoretycznie powinien mieć wszystko skonfigurowane od nowa.

czy to czy zanieś go do serwisu technicznego zająć się problemem, który, jak widać, jest dość prosty i nie warto na takie rzeczy wydawać pieniędzy, są one bardzo proste do rozwiązania.

Mamy nadzieję, że Podobał mi się ten samouczeki że udało Ci się rozwiązać ten mały błąd lub awarię, które przedstawiało Twoje urządzenie, już zdałeś sobie sprawę, że nie było to coś tak poważnego, może myślałeś, że to bardzo trudne, ale udało Ci się to naprawić w ciągu kilku minut .

dołącz do naszego kanału telegram