Skip to content

Rozwiązanie: Błąd Twittera „Nie można przetworzyć pliku multimedialnego”

7 de kwiecień de 2021

Błędy multimedialne dotyczące przetwarzanie plików są bardzo częste, co jest uciążliwe dla użytkowników. W sieciach społecznościowych ten typ pliku zwykle zawiera treści rozrywkowe, a gdy przedstawia błędy, nie jest to zbyt przyjemne.

Pliki multimedialne Twittera są jednym z najczęstszych sposobów udostępniania tej sieci społecznościowej informacje audiowizualne i krótko przekazywać istotne wiadomości. Jeśli pojawia się błąd „Nie można przetworzyć pliku multimedialnego”, tutaj dowiesz się, jak go naprawić.

Co to jest plik multimedialny na Twitterze?

Kiedy mówimy o sieciach społecznościowych, zwykle widzimy i identyfikujemy logo, które reprezentują każde z nich i nigdy nie zauważymy, że biały ptak na niebieskim tle to nie jest ten. Twitter stał się historyczną siecią społecznościową, biorąc pod uwagę czas trwania jego boomu.

Mówimy o sieci społecznościowej, która nadal należy do ulubionych na całym świecie, z rejestracją ponad 50 milionów użytkowników każdego roku. Oznacza to, że Twitter pojawił się ponad 15 lat temu i pozostaje na szczycie sieci społecznościowych znacznie dłużej.

Wśród cech tego sieć społeczna mamy słynne Tweety, czyli małe komentarze, które użytkownicy publikują z konta na cały świat; łatwość, z jaką łączysz się z innymi; oraz sposób na udostępnianie wszelkiego rodzaju formatów, wśród których wyróżniają się pliki multimedialne.

Plik Pliki multimedialne Twittera informacje mogą być oferowane na różne sposoby: obrazy, filmy, animacje, a nawet same dźwięki; Pliki te są udostępniane przez większość użytkowników na Twitterze, a także można je eksportować za pośrednictwem tweetów na Instagram. Ale czasami podczas przesyłania mają błędy w samej aplikacji, co jest denerwujące dla użytkowników.

Co jest spowodowane błędem „Nie można przetworzyć pliku multimedialnego” z Twittera?

Dla każdego użytkownika, który zwykle udostępnia pliki multimedialne na Twitterze, jest bardzo prawdopodobne, że był świadkiem tego typu błędu: „Twój plik multimedialny nie mógł zostać przetworzony”. W rzeczywistości jest to bardzo, bardzo częsty błąd; a przyczyny tego są wieloczynnikowe, w zależności od typu pliku multimedialnego, który chcesz udostępnić.

Od lat wielu użytkowników gra, aby zdobyć obserwujących i stosuje różne metody, aby zaprosić kogoś do Twittera i sprawić, by łatwo go śledzili. Jeden z nich bardzo się pnie treści audiowizualne i używanie etykiet, abyś mógł ustawić się i wykonać swoją pracę.

Jeśli użytkownik, czyli większość, która zastosuje tę metodę i otrzyma komunikat o błędzie „ Twój plik multimedialny nie może zostać przetworzony ”, będzie ci trudno zdobyć pożądanych obserwujących, więc możesz się zdenerwować, jeśli tego nie zrobisz napraw ten problem.

Ale w przypadku tego rozwiązania trzeba wiedzieć, co jest spowodowane lub przyczyna błędu Twittera. Zwykle ten błąd jest spowodowany przez niektóre wymaganie że ten plik nie jest spełniony.

Wymaganiem tym może być niewłaściwa rozdzielczość, niewłaściwy rozmiar, liczba klatek na sekundę, format, szybkość transmisji, maksymalny czas i wiele innych czynników.

Jak naprawić błąd „Nie można przetworzyć pliku multimedialnego” z Twittera?

Biorąc pod uwagę przyczyny tego błędu, podamy proste rozwiązanie, abyś mógł nadal przesyłać swoje treści, a nawet zobaczyć i wiedzieć, kto i ile osób widziało Twojego Tweeta ze statystykami na Twitterze.

plik multimedialny twittera

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest upewnienie się zaktualizuj najnowszą wersję Twittera. Z tego miejsca możemy podać konkretne rozwiązanie zgodnie z możliwym błędem.

Jak wyjaśniono w poprzedniej sekcji, format pliku multimedialnego jest główną przyczyną tego problemu, a rozwiązanie podano za pomocą ustawić wymagania która pyta sieć społecznościową.

W tym sensie format musi być .mp4 lub .mov; Prędkość FPS wymaga maksymalnie 40; przepływność do 25 Mb / s; rozdzielczość musi wynosić od 32 × 32 do 1920 × 1200; a na wideo będzie to 720p; maksymalny czas trwania 140 sekund. A wszystko to może zdobyć aplikacje.

dołącz do naszego kanału telegram