Skip to content

Rozwiązanie: Błąd „Sprawdź luki” w aplikacji Framaroot krok po kroku

12 de styczeń de 2023

Zrootowanie naszego urządzenia z Androidem staje się w wielu przypadkach niezbędne, może to być po prostu z ciekawości, czasami dlatego, że potrzebujemy określonej aplikacji, która pozwala nam coś zrobić i wymaga rootowania. Powodów może być wiele, dlatego dzisiaj Cię znajdziemy Najlepsze rozwiązanie błędu sprawdzania luk w zabezpieczeniach z Framerootem.

Aby przeprowadzić cały ten proces musimy zawsze miećr najnowszą wersję programu Framaroot na Androida lub na nasz komputer, ponieważ mamy również to niesamowite narzędzie dostępne dla systemu Windows.

Framaroot jest obecnie Narzędzia Androida do rootowania pełniejszy tego systemu operacyjnego, dzięki niemu możesz dokonać poważnych zmian zarówno w konfiguracji, jak i wydajności w naszym smartfonie.

Jedną z metod, których możemy użyć do zrootowania Androida bez konieczności korzystania z komputera, jest Framaroot, bardzo popularna aplikacja, która zwykle daje oczekiwane rezultaty. Ale co robimy, gdy pojawia się Sprawdź luki w zabezpieczeniach? Przychodzą mi do głowy pytania iw tym artykule chcę pokazać, jak rozwiązać ten problem.

Jak znaleźć rozwiązanie błędu „Sprawdź luki”?

Ten rodzaj błędu objawia się gdy występują problemy z podatnością na zagrożenia w naszym systemie Android, co stanowi problem dla bezpieczeństwa naszych danych i informacji, które możemy mieć na naszym telefonie komórkowym.

Rozwiązanie go jest bardzo łatweteraz musimy tylko wykonać następujące kroki, aby wszystko było w porządku i mogliśmy w pełni cieszyć się potencjałem naszego urządzenia z Androidem:

Przede wszystkim w pierwszym kroku pobierzemy inną aplikację, aby móc rozwiązać program i jest to niezbędny plik APK mieć włączone nieznane źródłamożna je znaleźć w Ustawieniach > Zabezpieczenia.

Po włączeniu po prostu pobieramy X-Ray na Androida. Gdy będziemy gotowi, będziemy musieli zainstalować plik APK tak, jakby to była normalna aplikacja.

Teraz go otwieramy i jest on odpowiedzialny za skanowanie całego naszego telefonu komórkowego w kilku słowach w poszukiwaniu informacji o błędach i awariach systemu, na tym etapie musisz mieć trochę cierpliwości, aby się skończył. Kiedy to się skończy, możemy po prostu wiedzieć jeśli mamy jakąś słabość na urządzeniu.

Ten błąd, jak już wspomnieliśmy Jest to bardzo powszechne, ale również bardzo łatwe do rozwiązaniaDlatego zapraszamy do dalszego odwiedzania naszego posta, dzięki czemu znajdziesz najbezpieczniejsze i najszybsze rozwiązanie.

Jak ponownie zainstalować Framaroot na Androidzie?

Teraz znaleźć rozwiązanie do sprawdzania błędów luk w zabezpieczeniach FramarootW tym celu po prostu uruchom plik APK, który musisz pobrać z jego oficjalnej strony internetowej i musisz wybrać pierwszą opcję po rozpoczęciu instalacji, jeśli wszystko pójdzie dobrze, potwierdź, że został zainstalowany, telefon uruchomi się ponownie i to wszystko, mamy Framaroot zainstalowany na naszym Androidzie, gotowy do rootowania.

Jasne, że zawsze jest taka możliwość że nie możemy zainstalować aplikacji lub po prostu pojawia się błąd Sprawdź luki w zabezpieczeniach, w takim przypadku nie będziemy mieli innego wyjścia, jak tylko wypróbować inne aplikacje, aby móc zrootować telefon komórkowy, których, nawiasem mówiąc, jest wiele, takich jak 360 Root, TowelRoot między innymi.

Niemniej jednak najlepsza alternatywna opcja, aby móc wykonać rootowanie bez potrzeby naszego komputera, to KingRoot zdobył swoją pozycję jako jeden z najlepszych wraz z Framaroot.

Aplikacja mobilna frameroot

Możesz także wypróbować metody z wykorzystaniem komputerachociaż rootowanie twojego urządzenia byłoby już tam bardziej skomplikowane, to nie jest tak, że jest bardzo trudne, być może potrzeba trochę więcej cierpliwości, ale oczywiście nie musielibyśmy robić zbyt dużych problemów z aplikacjami, które nie działają itp.

Tak długo, jak nie możesz dokonać naprawy W przypadku tego problemu możesz wykonać twardy reset, aby telefon z Androidem był ustawiony fabrycznie, a tym samym spróbować ponownie wykonać proces rootowania z pustego urządzenia bez modyfikacji.

Dla użytkowników ze sprzętem niskiego i średniego zasięgu być użytkownikami root i być bezpiecznym Jednocześnie jest to dla nich ogromny priorytet, którego nieustannie szukają, ponieważ w ten sposób będą mogli dłużej pozostać ze swoim zespołem.

Wszelkie pytania, które masz, jak zawsze, zostaw je w komentarzach, tak szybko, jak to możliwe, postaramy się na nie odpowiedzieć.

dołącz do naszego kanału telegram