Skip to content

Rozwiązanie „Błąd odblokowania Fastboot oem, nie powiodło się, nie działa, nie został rozpoznany”

19 de grudzień de 2022

Czy kiedykolwiek miałeś komunikat „Odblokowanie OEM Fastboot nie działa”? Musisz więc wiedzieć, że w szczególności w tym artykule przedstawimy Ci wszystkie informacje, które naszym zdaniem powinieneś o tym wiedzieć.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że jest to raczej częstsza wada niż wielu użytkowników mogłoby pomyśleć, więc jeśli cierpisz na to, nie martw się, ponieważ na wszystko jest rozwiązanie, aw tym samouczku postaramy się rozwiązać wszystkie wątpliwości i niedogodności, które możesz mieć na ten temat.

Rzeczywiście mówimy o poleceniu, które prawdopodobnie ci się pojawiło, jeśli jesteś zainteresowany możliwością odblokowania bootloadera na Androidzie, jeśli nie masz go wcześniej odblokowanego, dowiedz się, czy twój telefon ma już odblokowany bootloader.

Właśnie w tym celu chcemy nauczyć Cię sztuczek w tym zakresie, aby zoptymalizować Twoje urządzenie mobilne. To, co musisz wziąć pod uwagę, to przede wszystkim Ten problem zwykle pojawia się, gdy próbujemy zainstalować ROM lub podobny.

Odblokowanie OEM Fastboot nie działa? Rozwiązanie

Cóż, zaczniemy od początku i przede wszystkim wyjaśnimy ci, co to jest i do czego służy bootloader telefonubootloader to ścieżka dostępu ustalona tak, aby podczas uruchamiania telefonu uruchamiało się tylko oprogramowanie używane przez producenta, innymi słowy jest to forma zabezpieczenia systemu operacyjnego przed zmianą parametrów konfiguracyjnych podczas włączania Androida .

W takim przypadku podczas odblokowywania programu ładującego za pomocą narzędzi takich jak fastboot możemy zmodyfikować wspomnianą ścieżkę, co pozwala nam modyfikować za pomocą oprogramowania innych firm, a tym samym móc skonfigurować system operacyjny Android według własnego uznania które staramy się dostosować.

Poza mitem, że odblokowanie bootloadera urządzenia mobilnego nowej generacji jest dobre lub złe, musimy zauważyć, że w rzeczywistości proces ten jest naprawdę bardzo prosty zgodnie z ustalonymi wytycznymi, ale Są chwile, kiedy z określonych powodów procedury stają się skomplikowane.i mogą pojawić się błędy, które kolidują z ustalonym celem modyfikacji telefonu komórkowego do woli.

Naprawianie problemu „Błąd odblokowania OEM Fastboot, niepowodzenie, nie działa, nie został rozpoznany”.

W tym przypadku przede wszystkim musimy to powiedzieć Jeśli to nie działa odblokowanie OEM fastboot albo sprawia problemy prawdopodobnie wykonałeś proces rootowania swojego inteligentnego urządzenia mobilnego. Istnieje więc szereg kroków, które należy wykonać, aby uniknąć tych problemów, dlatego pokażemy Ci szczegółowo każdy z nich, abyś mógł je rozważyć:

  • Regularnie wyłączaj telefon.
  • Delikatnie naciśnij i przytrzymaj klawisz zwiększania głośności + przycisk zasilania, aby przejść do trybu Fastboot
  • Teraz podłącz urządzenie mobilne do komputera za pomocą oryginalnego USB
  • Ponownie użyj polecenia Fastboot oem unlock w konsoli poleceń.

Zwykle wykonując te kroki, powinieneś zakończyć wszystkie problemy, chociaż w ten sam sposób musimy powiedzieć, że jeśli nadal masz problemy, wygodnie jest postawić na pobranie Fastbootnawet jeśli konieczne jest ponowne pobranie. W ten sam sposób będziesz musiał otworzyć konsolę poleceń z właściwej ścieżki, czyli miejsca, w którym znajduje się Fastboot.

odblokowanie OEM fastboot

Jeśli i tak nadal doświadczasz tego problemu, powinieneś wiedzieć, że inną alternatywą jest podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB i za pomocą polecenia Fastboot uruchom ponownie, a raczej sformatuj swój smartfon. Rzeczywiście, musisz wiedzieć, że powinno pojawić się wyrażenie takie jak „Przywracanie ustawień fabrycznych przez Fastboot”, które musisz wybrać. Po ponownym uruchomieniu urządzenia problem powinien zostać rozwiązany.

Czy udało Ci się znaleźć rozwiązanie problemu z niedziałającym odblokowaniem OEM Fastboot? Daj nam znać w komentarzach Jeśli nasz przewodnik Ci pomógł lub masz inną metodę rozwiązania tego problemu, nie wahaj się podzielić się nią z nami, abyśmy mogli przekazać informacje tym, którzy najbardziej ich potrzebują.

dołącz do naszego kanału telegram