Saltar al contenido

Rozbij urządzenie mobilne. Choć brzmi to dziwnie, nauczymy Cię, jak to zrobić

15 de febrero de 2023

Będę całkowicie szczera i nigdy nie wyobrażałam sobie, że napiszę coś takiego. Problem polega na tym, że rzeczywistość jest taka, że ​​wielu użytkowników szuka jakiegoś sposobu zepsuć swoje urządzenia mobilne, ale bądź ostrożny, próbują to zrobić tak, aby nie zostać w żaden sposób zauważonym, nawet bez gwarancji, że nie będą w stanie tego zrozumieć.Powód? Oczywiście może to być dużo, być może uzyskanie ubezpieczenia, które zapłaci ci za nowy lub wymianę, nawet młodzi ludzie mogą skłonić rodziców do zakupu nowego, lepszego urządzenia. Krótko mówiąc, poznasz powody, nauczymy Cię, jak zepsuć telefon komórkowy i nic więcej.

psując komórkę

Wiele osób przekonuje się, jakie to proste zanurz go w wodzie przez jakiś czas, aż w końcu zostanie zniszczony. Problem, panowie, polega na tym, że telefony komórkowe w nich, zasadniczo na baterii, mają plombę, która zmienia kolor na czerwony w kontakcie z wodą. Wyobraź sobie, że jest to jedna z pierwszych rzeczy, które są sprawdzane przez serwis techniczny. Więc zmoczenie nie wchodzi w grę.

Sposobem na zniszczenie go tak, aby nikt, nawet serwis techniczny, nie zorientował się, że to my, jest w zasadzie akumulator motocykla lub samochodu. Pomysł polega na tym, że w kilku słowach tworzysz zwarcie do telefonu komórkowego iw ten sposób nie będzie żadnej wskazówki wskazującej, że to ty zacząłeś psuć telefon komórkowy.

Jak to zrobić?

Zasadniczo potrzebujemy metra kabla głośnikowego.Co to jest? To ten, który jest skończony i który ma czarny i czerwony, który byłby ujemny i dodatni. Ponadto bateria jest oczywiście niezbędna, a telefon komórkowy jest niezbędny, musi mieć możliwość wyjęcia bateriiW przeciwnym razie ten proces nie zadziała.

Zasadniczo musimy zrobić dokładnie to, co widać na powyższym obrazku. Chodzi o to, aby umieścić dodatni i ujemny kabel na baterii, która powinna znajdować się na zewnątrz telefonu komórkowego. Ma to na celu zwiększenie napięcia używanego przez smartfon włączyć, czyli najmocniejszy akumulator samochodowy w pigułce gdy telefon komórkowy jest włączony, zostanie całkowicie zniszczony i nikt się nigdy nie dowie, że to ty to zrobiłeś.

Teraz, jeśli ważna część dla nas przynajmniej jest od CzytajZapiszWeb Nie ponosimy odpowiedzialności za to, że w kilku słowach uszkodzisz swój własny telefon komórkowy, musisz zapewnić, że możliwość, że ktoś odkryje, że przypadkowo to Ty uszkodziłeś, istnieje, zawsze będzie istniała.

dołącz do naszego kanału telegram