Skip to content

Poprawka: Błąd aktualizacji oprogramowania uniemożliwiający aktualizację wersji Androida

30 de listopad de 2022

Nienawidzimy cię Samsungu? Nie, kłamstwo, ale tego, że od czasu do czasu przyprawiasz nas o ból głowy, nikt temu nie zaprzeczy. Z pewnością przy innej okazji zdarzyło Ci się, że w domu byłeś bardzo spokojny, dzwoni Twój telefon komórkowy i informuje Cię, że jest nowa aktualizacja oprogramowania. Więc mówisz „Och, świetnie, nowa aktualizacja, chodźmy”. Ale okazuje się, że w pewnym momencie pojawia się „Processing error” i wtedy zaczynają się wątpliwości. Czy moje urządzenie będzie uchwytem na kubek? Czy mogę spróbować ponownie? Shakira znów będzie w ciąży? Normalne rzeczy idziemy iw tym poście damy Rozwiązanie błędu aktualizacji wersji Androida dla twojego telefonu komórkowego.

Błąd podczas przetwarzania aktualizacji Androida

Błąd zwykle pojawia się, gdy chcemy zaktualizować wersję Androida naszego urządzenia, ale pamiętaj, że może się to również zdarzyć, jeśli chodzi nawet o natywne aplikacje Samsunga.

Sposób naprawy jest w rzeczywistości dość prosty a wszystko, czego potrzebujesz, to kliknąć tutaj, aby przejść do oficjalnej strony Samsung, aby pobrać Samsung Kies lub Smart Switch. W ten sposób możesz rozwiązać problem, podłączając urządzenie bezpośrednio do komputera.

Oczywiście na wypadek, gdyby nie podobał ci się pomysł samodzielnej naprawy Powinieneś zanieść go do serwisu technicznego, aby mogli rozwiązać problemchociaż jest to głupie, więc wydaje mi się, że możesz stracić trochę pieniędzy, że możesz je zaoszczędzić i wysłać mi PayPal … To znaczy każdy robi, co chce.

Tak ok błąd jest normalny w większości Samsungówdość często występuje w Galaxy S2, S3, S4, S5, S6 i Edge. Nawet w Note 4 możemy mieć ten problem.

Inne typowe problemy podczas aktualizacji

Jeśli trafiłeś na ten post w poszukiwaniu rozwiązanie błędu aktualizacji wersji Androida lub jakikolwiek problem związany z twoim Samsungiem i to nie jest dokładnie to, zalecamy spróbowanie trochę przejrzeć bloga za pomocą wyszukiwarki, a znajdziesz w tysiącach postów rozwiązanie każdego z tych dramatów, które masz z telefonem komórkowym.

Trzeba być dobrej myśli, gdy mamy problem ze smartfonem, bo przecież pamiętajmy, że możemy być posiadaczami Samsunga Note 7 i zginąć od bomby, którą mielibyśmy w domu. W porządku, nie jest tak źle, ale pamiętaj o tym większość problemów z oprogramowaniem można łatwo naprawić a wiele z nich możesz naprawić samodzielnie w zaciszu własnego domu, wystarczy trochę poszukać.

Dlaczego mój telefon komórkowy się nie aktualizuje?

„Dlaczego mój telefon komórkowy się nie aktualizuje?” Jest to jedno z głównych pytań, które ostatnio zadało nam wielu naszych obserwujących, dlatego pokażemy Ci kilka szczegółów, które należy wziąć pod uwagę w tym zakresie. Prawda jest taka, że ​​chociaż ostatecznie może to być problem generowany celowo przez producentów, czasami problem polega na czymś innym.

Dzieje się tak, że chociaż smartfony mają okres pracy, a następnie stają się przestarzałe, nie możemy w żaden sposób stracić z oczu tego, że czasami nie aktualizują się również z innych powodów. Właśnie z tego powodu w tym artykule postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, dlaczego Twój telefon komórkowy nie otrzymuje aktualizacji.

wyszukiwanie aktualizacji Androida

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że z wyjątkiem tego, co dzieje się z urządzeniami mobilnymi Nexus, najnowsza stabilna wersja Androida jest znana jako Nougat, czyli Android 7.0 lub nowszy. Jednak większość smartfonów korzysta ze starszych wersji Androida, tzw nauczymy Cię aktualizować w tym sensie.

Dlaczego mój telefon z Androidem nie aktualizuje się? Rozwiązanie błędu aktualizacji wersji na Androidzie

Przed kontynuowaniem musisz zrozumieć, jak działa system aktualizacji Androida, biorąc pod uwagę, że mówimy o system operacyjny obecny w prawie wszystkich telefonach komórkowych na świecie. Prawda jest taka, że ​​mówimy o środowisku open source, które wielu producentów decyduje się na modyfikację, co czasami powoduje, że ich aktualizacje są raczej powolne.

Z tego powodu za każdym razem, gdy Google uruchamia nowe aktualizacje, każdy producent musi je zmodyfikować i dostosować do swoich urządzeń, a to oznacza, że ​​opóźnienie Samsunga, Sony czy LG jest ewidentne w porównaniu do Nexusa. Musisz rozważyć tę sytuację za każdym razem, gdy chcesz wiedzieć, kiedy Twoje inteligentne urządzenia mobilne się zaktualizują. Na przykład to opóźnienie w systemie iOS firmy Apple nie istnieje.

Właśnie te opóźnienia w aktualizacjach systemu operacyjnego Android sprawiają, że wielu użytkowników decyduje się na zrootowanie swoich telefonów i instaluj niestandardowe ROMy, aby zawsze cieszyć się najnowszym Androidem. W ten sposób unikniesz różnic w miesiącach, z którymi niektórzy producenci aktualizują się z opóźnieniami w porównaniu z innymi w tym samym segmencie.

Jak być może widzieliście, mówimy o temacie, który dla wielu użytkowników jest naprawdę problemem, biorąc pod uwagę, że jasne jest, że każdy zawsze chce cieszyć się najnowszymi wersjami Androida. Dlatego, Zasadniczo masz dwie opcje do rozważenia: z jednej strony aktualizuj za pomocą niestandardowej pamięci ROM, az drugiej cierpliwie czekaj na te oficjalne aktualizacje.

Z drugiej strony istnieje trzecia alternatywa, której nie powinieneś tracić z oczu, i ma ona coś wspólnego kupować urządzenia przy użyciu czystych lub prawie czystych warstw dostosowywania Androida, do którego aktualizacje zwykle docierają do nich wcześniej. Tak jest na przykład w przypadku terminali ludzi Motoroli, czy też Nexusa i Pixela Google, które w takich przypadkach powinny być Twoimi pierwszymi opcjami.

dołącz do naszego kanału telegram