Skip to content

Podstawowy przewodnik po New World: najlepsze wskazówki, jak zacząć w Aetérnum

12 de październik de 2021

W ostatnich latach powstały gry z otwartym światem, takie jak Minecraft. W tej chwili New World to najnowsza gra, która stała się bardzo popularna ze względu na to, jak uderzająca i zabawna jest, jeśli jesteś nowy w tej grze i chcesz zostać jednym z najlepszych, musisz postępować zgodnie z Podstawowy przewodnik po Nowym Świecie które oferujemy tutaj.

Ile rodzajów obrażeń występuje w grze New World?

Gra New World oferuje ogromną różnorodność rodzaje uszkodzeń Aby gracze mogli walczyć ze swoimi wrogami, poniżej pokażemy te rodzaje obrażeń:

Sąd

Uszkodzenia dokonane przez nacięcia mogą być bardzo skuteczne lub nie tak bardzo, będzie to zależeć od typu wrogaNa przykład, broń tnąca jest bardzo nieskuteczna przeciwko starożytnym wrogom, z drugiej strony broń tnąca może być bardzo skuteczna przeciwko wrogom Angry Earth. Wśród broni dworskiej znajdują się miecze, topory i wielki topór.

Pchnięcie

Obrażenia oferowane przez broń Wykroki lub pchnięcia Mogą być bardzo dobrą opcją do walki ze skażonymi wrogami, jeśli użyjesz broni ofensywnej z wrogami Angry Earth możesz stracić punkty, ponieważ te bronie nie wpływają na wspomnianego wroga. Broń pchająca to strzały, włócznie i sztylety.

Pukanie

Ciosy są bardzo skuteczne w zabijaniu wrogów tworzących klan Starożytni i Bestiiciosów tych nie można używać w przypadku skażonych wrogów, ponieważ mogą odjąć energię w momencie ciosu

Ogień

Narzędzie ognia, jakim jest Ognisty Kostur, jest bardzo skuteczne przeciwko wrogom Angry Land, jest również skuteczne przeciwko wrogom Lost.

lód

Narzędzie do lodu to Lodowa rękawica, to narzędzie jest bardzo dobre do walki z Zagubionymi wrogami, ponieważ zwiększa ich o 15% obrażeń.

Natura

Broń natury, taka jak powietrze, może być bardzo dobrym narzędziem do walki z wrogami Skażonych i Zagubionych, tym ostatnim zadają obrażenia na poziomie 30%.

walcz z wieloma graczami

Pusty

Broń pustki może zwiększyć obrażenia o 15% Pradawnym wrogom ta broń nie jest zalecana dla Zagubionych wrogów, ponieważ może to spowodować, że dane wpłyną na ciebie, a nie na wroga.

Błyskawica

W walce ze Starożytnymi bardzo wskazane jest użycie błyskawicy, ponieważ ta broń może wpłynąć na tego wroga nawet o 30%.

Tajemna

Arcane może być najlepszą opcją podczas walki przeciwko Pradawnym, ta broń może zwiększyć obrażenia zadawane tym wrogom o 30%.

W jaki sposób możesz odzyskać szkody wyrządzone przez wrogów?

Gdy otrzymasz dużo obrażeń w walce, stracisz miejsce na pasku życia, pozostawienie tego pustego paska może spowodować utratę gry, dlatego musisz odzyskać siły po uszkodzeniu, możesz to zrobić na następujące sposoby:

Żywność

Jedzenie, które każdy gracz spożywa, sprawia, że ​​w naturalny sposób odzyskują życie, które stracił podczas walki, dlatego zaleca się, aby każdy gracz spożywał jedzenieMusisz także często sprawdzać, czy masz wystarczająco dużo miejsca na dane.

Twój zespół

Zespół, którego jesteś właścicielem gra Nowy Świat Można go dostosować, to znaczy możesz używać różnych zbroi, które cię chronią, użycie tych zbroi sprawia, że ​​gracze odzyskują obrażenia, które wyrządzili wrogowie. W tej grze możesz teraz dodać przyjaciela do gry, tak jak w grach takich jak Clash Royale.

ustawić charakter i ekwipunek

Jak działa kolekcjonowanie i tworzenie przedmiotów w New World?

Pierwsza część gry to wyjaśnienie, jak działa kolekcja, ta kolekcja przechodzi przez różne poziomy, koniecznie wejdź po nich, aby zdobyć niezbędne materiały do ​​gry.

Niezbędne jest również, aby na początku gry zabrać narzędzia, których będziesz używać do kolekcji. Umiejętności windykacyjne obejmują; pozyskiwanie drewna, rybołówstwo, górnictwo, Te umiejętności z kolei mają różne poziomy, jak wspomniano powyżej, wejdź na każdy z tych poziomów, aby uzyskać materiały.

Materiały muszą być uszlachetniane poprzez Crafting, tak jak w Minecrafcie, co oznacza, że ​​poprzez Crafting minerały są rafinowane lub przekształcane w przedmioty lub narzędzia dowolnego rodzaju. Aby to osiągnąć, gracz musi udać się do miasta lub miasta aby móc korzystać z kuźni na służbie, który musi zawierać żaglowiec, aby uzyskać zaawansowany materiał.

Wykonywanie tych kolekcji pozwala uzyskać zaawansowane narzędzia do zbierania, które pomagają graczom szybciej awansować.

nowy przewodnik po świecie

Co zawiera ekwipunek Nowego Świata?

Gra New World daje wszystkim użytkownikom ekwipunek, w którym może umieścić tylko 200 jednostek (Przestrzeń tego ekwipunku może zwiększyć jego przestrzeń z poziomów 15 i 30), ten ekwipunek zawiera wszystkie materiały, które gracze zebrali podczas gry, wśród materiałów, które może zawierać:

  1. Eliksiry
  2. Jubilerzy
  3. Bronie.
  4. Posiłek.
  5. Materiał do obróbki drewna.
  6. Napraw części.

Czym są luki w workach?

Na każdym poziomie, który awansujesz w tej grze, będziesz odblokowanie slotów ekwipunku, czyli dziury w workach, w nich można przecedzić różne torby, aby zwiększyć przestrzeń ekwipunku gracza. Możesz kupić te torby na rynku gier.

Na czym polega szybka podróż, aby zaoszczędzić czas w grze wideo?

Gra Nowy Świat ma system szybkiej podróży między miastamiTe podróże pozwalają graczom szybko podróżować po wszystkich miastach, więc aby się nie zgubić, możesz skorzystać z mapy, którą oferuje gra. Ta forma podróży jest dostępna tylko na poziomach od 30.

Cena tych wycieczek będzie zależeć od wagi, którą nosisz, Aby nie być drogim, zachowaj część broni, której nie potrzebujesz pilnie, przechowuj niepotrzebne przedmioty, zmień zbroję na lżejszą, gdy idziesz do bitwy możesz ją zmienić, zabierz tylko niezbędne jedzenie. W ten sposób nie będziesz nosić tak dużego ciężaru w podróży, a zatem nie będzie tak drogo.