Saltar al contenido

Pobierz Rocket League na iOS. Mecze piłkarskie z samochodami, szalone, ale dobre

13 de febrero de 2022

A my mówimy, że to naprawdę szalone, bo naprawdę robi wrażenie, panowie, ta gra jest po prostu świetna. To nie tylko mecz piłki nożnej, to nie tylko gra w kierowanie, ale to hybrydadrobny pomysł między nimi, połączenie obu, które daje coś imponującego i wybuchowego.

Pobierz Rocker League na iOS jest prawdopodobnie jedną z najlepszych rzeczy, jakie możesz zrobić, a przecież składa się z dwóch gatunków, które przyciągają masy. W tym przypadku będziemy mieli różne typy samochodów, które mają rodzaj paliwa, z którym będą musiały konkurować na boisku, dwa łuki, po jednym z każdej strony, gdzie będziesz musiał spróbować umieścić piłkę przed rywalem umieszcza to w twoim celu

Prosta, ale wciągająca rozgrywka

Właściwie jest to dość łatwe do grania, ponieważ jest bardzo intuicyjne, co nie znaczy, że jest nudne lub coś w tym stylu, jest łatwe i przyjemne. Piłka jest większa niż sam samochód, uderzenie w to samo będzie wymagało od ciebie dość precyzyjnej kontroli nad samochodem. Czy myślisz, że jesteś w stanie? Główną ideą jest uderzanie piłki, aż dotrzesz do celu przeciwnika, z kolei musisz nauczyć się używać silników strumieniowych, aby wykorzystać przewagę nad rywalami.

Pobierz Rocket League na iOS

Pamiętaj, że ta gra jest dostępna na PC, PS4 i Xbox One iOS? Niestety nie dla urządzeń iOS, Rocker League jest niedostępna. To naprawdę szkoda, ponieważ jest to dość zabawna gra, która, jeśli zostanie poprawnie opracowana na urządzenia mobilne, może stworzyć grę wysokiej jakości.

rajd piłkarski

Zamierzamy również polecić inną grę, która jest znacznie podobna do Rocket League i jest Rajd piłkarski.

Idea tej gry jest w rzeczywistości dość podobna, chociaż oczywiście grafika nie jest nawet podobna, będąc Liga Rakietowa bardzo lepszy. Ale to nie znaczy, że Soccer Rally jest nudny lub coś podobnego, spędzisz wiele godzin przyklejony do ekranu.

Przede wszystkim przejdziemy bezpośrednio do App Store.

Kiedy już tam będziemy musieli poszukać przycisku „Pobierz”, pamiętaj, że ta gra nie jest darmowa, niestety będziesz musiał zapłacić 1 euro, nie jest to zbyt wiele, biorąc pod uwagę, że we wszystkim jest to dość zabawne gra i wychodzenie Oprócz motywu graficznego, jest bardzo fajnie, zwłaszcza grać ze znajomymi.

dołącz do naszego kanału telegram