Saltar al contenido

Jak pobrać i zainstalować Respawnables na iOS na iPhone’a za darmo?

18 de febrero de 2022

Jeśli lubisz gry akcji z perspektywy trzeciej osoby, przyniosę Ci jedną z bardzo zabawną grafiką i bardzo ciekawe postacie, aby się tym cieszyć, wystarczy pobrać Respawnables na iOS. Strzelanka online, w której gracze mogą cieszyć się trybem wieloosobowym i kamerą trzecioosobową.

Co jest ciekawego w Respawnables na iOS? Jakie są ich cechy?

Jeśli lubisz gry wieloosobowe, którymi możesz dzielić się ze znajomymi, ta gra ma ponad 185 misji do rozegrania online, bitwy są krótkie, ale z bardzo szybka dynamika bo to jest cel.

Ponadto, będąc grą strzelecką, będziesz miał możliwość wyboru broni spośród 30 dostępnychktóry pozwoli ci oddawać śmiertelne strzały, ma nawet kody, aby zdobyć więcej broni i oddawać niestandardowe strzały.

Nawiedzone pistolety

Zaleca się korzystanie z pełnego Pakietu Warlocka podczas wyposażania tych broni, chociaż jeśli zmienisz Nogi na takie, które zapewniają 7% Zwinności, kocham Cię, byłeś lepszy od tej strategii broń to Gun and Run te pistolety, toksyczne pistolety i pistolety combo ciemności są dokładnie takie same

Ta gra dla wielu graczy ma wyjątkowy silnik graficzny, dzięki czemu będzie wyglądać świetnie na iPhonie lub iPadzie, projekt postacie są bardzo kolorowe i zabawne, a ustawienia są bardzo malownicze.

Jest to bardzo fajna gra z zawartością, która pozwoli nam spędzać każdy dzień grając w nią godzinami, samodzielnie lub z towarzystwo znajomych lub w trybie online z urządzenia z systemem iOS.

Na czym polega gra Respawnables?

Respawnables, opracowane i wydane przez Digital Legends, wykorzystuje silnik graficzny Karisma Engine. Dzięki estetyce kreskówkowej jest to strzelanka trzecioosobowa z projektem postaci nawiązującym do saga o fortecy zespołowej z dużą ilością strzelanin, broni i śmierci. Dostępne na urządzenia z systemem iOS i Android.

The Respawnables zostało wydane pod koniec zeszłego roku na iOS, ale dopiero w tym tygodniu gra przyszedł na Androida. To humorystyczna trzecioosobowa gra akcji, przypominająca takie gry jak Battlefield Heroes od EA na PC czy Blitz Brigade od Gameloft na Androida, choć The Respawnables ukazało się przed grą Gameloft.

The Respawnables to darmowa gra, która ma ponad 100 misji do rozegrania offline i tryb online dla wielu graczy, który pozwala nam grać w trybach „Wszyscy przeciwko wszystkim” i „Pojedynek drużynowy”.

Gra oferuje nam zróżnicowane mapy, ponad 50 elementów do personalizacji naszej postaci, 20 śmiercionośnych broni, sporo gadżetów i ulepszeń. Gra posiada mikropłatności na zakup specjalnych pakietów

godziny zabawy zabawa rozrywka

Jak pobrać Respawnables na iOS? Krok po kroku

Respawnables to gra, która zyskała dużą popularność dzięki rozgrywce z perspektywy trzeciej osoby i fajnie, że ich gry online są. Możesz pobrać tę aplikację na urządzenia z systemem Android i iOS. Ponadto jest to jedna z najczęściej pobieranych gier na obie platformy.

Obecnie tę grę można znaleźć w sklepie iTunes oraz w Internecie. całkowicie za darmo, który jest świetny. Musisz tylko sprawdzić, czy Twój iPhone, iPod Touch lub iPad spełniają minimalne wymagania instalacyjne, są to co najmniej 291 MB dostępnej przestrzeni dyskowej i mają zainstalowaną wersję 5.1.1 systemu iOS lub nowszą wersję.

Kroki, jak łatwo pobrać Respawnables na iOS

Jeśli Twoje urządzenie z systemem iOS spełnia powyższe wymagania, możesz pobierz grę bez problemów. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, nie martw się, tutaj powiem Ci jak to zrobić szybko i łatwo w kilku krokach, zobaczmy:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację iTunes na iPhonie, iPadzie lub iPodzie Touch.
  2. Teraz musisz poszukać gry Respawnables, kiedy ją znajdziesz, musisz ją kliknąć, aby uzyskać dostęp do szczegółów bawić się.
  3. Następnym krokiem jest zlokalizowanie przycisku Pobierz, musisz go nacisnąć, aby rozpocząć proces pobierania. Ściągnij.
  4. Po zakończeniu pobierania możesz bez problemu otworzyć grę. Pozostaje do naśladowania instrukcje które wydają się być w stanie ukończyć samouczek, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć grę bez żadnych niedogodności.

Czy widzisz, jak łatwo jest pobrać Respawnables na iOS? Pobranie może trochę potrwać, ponieważ jest to trochę ciężkie, więc polecam podłączyć urządzenie do sieci Wi-Fi, ale bez wątpienia jest to gra, w którą warto spróbować.

dołącz do naszego kanału telegram