Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować Hay Day na iPhone’a lub iPada — Zbuduj swoją farmę

14 de maj de 2023

Prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych gier od dłuższego czasu jest Hay Day, jesteśmy pewni, że o niej słyszałeś. Jeśli gry rolnicze przyciągną twoją uwagę, zdecydowanie powinieneś wypróbować tę niesamowitą, a przede wszystkim zabawną grę, która utrzyma cię w napięciu na urządzeniu przez wiele godzin, nie musisz już o tym myśleć i powinieneś skorzystać z to teraz pobierz Hay Day na iOS że zostawimy cię poniżej, ale najpierw porozmawiamy trochę o tym tytule, możesz łatwo pobrać i zaktualizować aplikację.

Ta gra zaczyna być całkiem interesująca, a przede wszystkim uderzająca od samego początku dzięki jakości grafiki, która jest dość dobra i uderzająca, oczywiście nie ma realistycznej grafiki, ale te, które ma, są całkiem dobre, wysokiej jakości i koloroweidealne, aby móc zanurzyć się w świecie Hay Day i zacząć pytać o wszystkie rzeczy, które można zrobić w tej fantastycznej i rozbudowanej grze, którą można łatwo pobrać.

Chodzi o to, że zaczynamy od małego, krok po kroku, aby mieć własne miasto. Jak możesz sobie wyobrazić, osiągnięcie tego nie jest łatwym zadaniem, ponieważ zanim odniesiesz sukces, musisz nauczyć się zarządzać kilkoma rzeczami. Chodzi o to, aby ludzie na dłuższą metę mogli wyprodukować to, co jest niezbędne, aby móc się utrzymać, kość, która jest samowystarczalna.

Inną interesującą rzeczą jest to, że możesz otrzymywać wizyty przyjaciół lub odwiedzać miasta z nich, oprócz tego, że możesz handlować między nimi, co jest niewątpliwie niezwykle interesujące i sprawia, że ​​gra jest jeszcze bardziej uzależniająca niż jest. Jak możesz sobie wyobrazić, potrzeba stałego połączenia, aby móc cieszyć się tą grą, jest niezwykle konieczna.

Pobierz Hay Day na iOS

Najlepszy ze wszystkich, jest Hay Day dostępne w iTunes, będziesz mógł pobrać go całkowicie bezpłatnie i cieszyć się nim bez żadnych ograniczeń. Ale w tym celu konieczne jest, abyś najpierw uzyskał dostęp do tego linku, który zostawiamy tutaj, abyś mógł uzyskać dostęp do danego sklepu.

najlepsza gra rolnicza na iOS

Będąc w sklepie, powinieneś zlokalizować tylko przycisk Pobierz, aby natychmiast się uruchomił. Po zakończeniu zostanie zainstalowana i już możesz cieszyć się jedną z najlepszych gier rolniczych, które obecnie istnieją na urządzenia telefony z systemem operacyjnym iOS.

Świetne wskazówki, jak wygrać w Hay Day

Ponieważ Hay Day jest jednym z Gry gospodarstwo rolne który stał się modny zarówno na telefonach komórkowych, jak i na Facebooku, polecę kilka sztuczek, które pomogą Ci wygrać w grze, możesz także pobrać jego APK.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to kultywować swoje sady na świeże owoce i warzywa. Następnie musisz sprzedawać je swoim sąsiadom. Musisz także opiekować się zwierzętami, karmić je i doić krowy. Musisz iść na ryby. Twórz własne ubrania i szukaj ukrytych skarbów.

Jak strategie aby osiągnąć cel w gospodarstwiemusisz wykonać między innymi następujące czynności:

  • Kupić I sprzedać narzędzia: Musisz chwycić gazetę, poszukać narzędzi budowlanych, kupić jak najwięcej i sprzedać je pojedynczo. Kiedy przesyłasz ostatni przedmiot na sprzedaż, musisz go opublikować.
  • skorzystaj ze sklepu of Hay Day: sprzedawaj co chcesz, co 20 minut możesz publikować za darmo.
  • kupować zboża Brakujące: Możesz robić zakupy w innym sklepie na farmie lub przydrożnym, na poziomie 7 otwierasz gazetę i kupujesz to, co jest na wyprzedaży.
  • Zdobądź diamenty: Obok szuflady codziennie zobaczysz a fioletowy bilettam klikasz i oglądasz filmik, na koniec otrzymasz 2 diamenty.
  • tablice wyszukiwania: możesz je znaleźć kiedy jesteś zbieraniez diamentami lub w skrzyniach ze skarbami.
  • dostać mapy: Otrzymujesz fragmenty mapy, otwierając tajemnicze pudełka i tajemnicze paczki.
  • Zdobądź drewno: najlepiej, gdy masz plony, bo one się pojawią i wejdą do twojej stodoły.

Zdobądź Diament: otwórz swoją kopalnię i eksploduj TNT. Jeśli masz wystarczająco dużo diamentów, kup usługę Toma i każ mu znaleźć tylko TNT i załadować.

dołącz do naszego kanału telegram