Skip to content

Jak zdobyć czyny, stawki, topory i inne przedmioty w Hay Day (przykład)

30 de styczeń de 2021

Zdobywanie przedmiotów w Hay Day stało się nie lada wyzwaniem; i to jest to, że po grze Farmville ta gra zarządzania społecznościowego przyciągnęła uwagę wielu graczy. Cóż, w tej zwykłej grze będziesz odpowiedzialny za gospodarstwo; co wymaga całej Twojej uwagi, aby prawidłowo funkcjonować.

To z tego powodu znalezienie różnych przedmiotów jest niezbędne. Ponieważ nie wystarczy przesunąć palcem po ekranie, aby zebrać lub zasiać warzywa. Jeśli nie z różnymi przedmiotami, takimi jak paliki, topory lub pisma; będziesz mógł robić postępy w Hay Day, jednej z najlepszych gier rolniczych. Dlatego w tym poście wyjaśnimy, jak zdobyć te obiekty.

Zdobądź przedmioty w Hay Day

W Hay Day zdobądź zapasy rozbuduj swoją farmę; jako fragmenty mapy, akty własności ziemi, stawki itp .; Przyda się do odblokowania nowych obszarów farmy i rozszerzenia produkcji.

Czyny niektórych krajów

Te wersety są używane, abyś mógł poszerzyć niektóre obszary farmy. Jednak w niektórych przypadkach, aby rozwinąć swoją farmę, będziesz potrzebować buław i kołków. Ale jeśli brakuje ci czynów, można je zdobyć kupując je za diamenty lub na straganach. Możesz je również zdobyć zbierając plony lub wytworzone produkty.

Innym sposobem jest ich zdobycie Ruletka fortuny, w tajemniczych skrzynkach lub możesz ją znaleźć w jakiejś tajemniczej sieci. Na przykład możesz je zdobyć, oglądając wideo. Z drugiej strony, te czyny są wyceniane na 112 monet i 12 diamentów. Możesz je zdobyć na 22 poziomie gry.

Buzdygan

Te kluby są idealne do powiększania niektórych obszarów twojej farmy, obszaru połowowego lub miasta. Jak pisma święte; te kluby możesz zdobądź je, kupując je za diamenty, na stoiskach handlowych lub podczas zbierania plonów lub wytworzonych produktów. Ale jeśli potrzebujesz monet, aby kupić inny przedmiot, możesz sprzedać kluby za 403, co jest ich maksymalną ceną.

Kołki do oznaczenia

Te stawki służą zaznacz specjalny obszar swojej farmy; Dzięki nim możesz rozbudować swoją farmę, rozbudowując obszary rybackie lub miasto. Jednak do powiększenia miasta będziesz potrzebować kilku fragmentów mapy; oraz inne materiały, takie jak kluby lub akty własności ziemi.

Więc możesz zdobyć stawki znakowania musisz wyciągnąć ją z tajemniczych sieci; lub z tajemniczych pudełek. Innym sposobem może być zbieranie niektórych wytworzonych produktów lub niektórych upraw. Dodatkowo można je łatwo kupić za diamenty lub na straganach. Możesz także zdobyć przedmioty w Hay Day, takie jak stawki, oglądając zwiastun lub filmy.

Zbieraj przedmioty na Hay Day Clean Up

Obiekty używane do oczyścić ziemię Są niezbędne do usuwania skał, drzew, krzewów i stawów ze wsi lub gospodarstwa.

Topór

Topory są idealne do usuń krzewy lub małe drzewa iw ten sposób zabijaj tych, którzy nie żyją lub abyś mógł poszerzyć teren. Aby je zdobyć, musisz wygrać je w wydarzeniach lub nagrodach w derbach. Również odwiedzający miasto mogą dać ci je w prezencie.

Innym sposobem jest wygranie ich na kole fortuny lub w zbierać wytworzone produkty. Dodatkowo można je kupić za diamenty lub na straganach. Cena siekiery to 10 monet i 4 diamenty.

dzień siana uprawy

Łopata

W Hay Day możesz użyć łopaty do wydobywaj minerały z kopalni lub możesz go używać na bagnach. Jeśli użyjesz go w kopalni, za pomocą łopaty możesz zdobyć 4 minerały. Możesz to kupić za diamenty lub na pozycjach sprzedażowych.

Teraz, gdy znasz różne sposoby zdobywania przedmiotów w Hay Day, mamy nadzieję, że Twoja farma odniesie sukces z dużą produktywnością. Nie zapomnij zostawić nam swojego komentarza; możesz również udostępnić ten post swoim znajomym.