Skip to content

Pobierz Rally Racer Drift na iOS: Rally Races na iOS!

25 de wrzesień de 2021

Jeśli chcesz cieszyć się grą z doskonałą grafiką na swoim iPod Touch, iPad lub iPhone, istnieje gra wyścigowa, która pozwoli Ci zasiąść za kierownicą w doskonałej symulacji. Jeśli chcesz wziąć udział w tej przygodzie, musisz pobierz Rally Racer Drift na iOS.

To jest bawić się że możesz grać zarówno indywidualnie, jak i w trybie wieloosobowym. Weźmiesz udział w najbardziej realistycznych wyścigach rajdowych, w których musisz wykonać najlepsze drifty, aby wygrać.

Co oferuje Rally Racer Drift na iOS?

Drift rajdowy to symulator wyścigów, który sprawia, że ​​czujemy się częścią prawdziwego wyścigu samochodowego. W tej grze zasiądziemy za kierownicą najlepszych istniejących samochodów rajdowych, więc będziemy mogli dryfować na kilku torach, próbując zająć pierwsze miejsce.

Sterowanie w tej grze jest bardzo intuicyjne, ma grafika 3D i doskonała obsługa urządzeń dotykowych, dzięki czemu grywalność jest bardzo łatwa i wygodna. Wystarczy nacisnąć spację po lewej stronie ekranu, aby samochód przechylił się w tym kierunku. W ten sam sposób, jeśli chcesz, aby przechylił się w prawo. Celem gry jest spowodowanie poślizgu naszego samochodu.

Najbardziej uderzającą rzeczą w tej grze, oprócz tego, o czym już wspomnieliśmy, jest to, że nie jest to to samo, co zwykły wyścig samochodowy, że nie musimy ukończyć wyścigu jako pierwsi, aby wygrać wyścig. W tej grze jedyne, co naprawdę się liczy, to osiągnięcie najlepszego driftu ze wszystkich, w ten sposób będziemy mogli zdobyć kilka punktów. Jasne, im dłużej trwa poślizg, tym większa szansa na awans do finału.

pobierz-rally-racer-drift-for-ios3

Jak pobrać Rally Racer Drift na iOS?

Ta gra wyścigowa to świetna zabawa, dlatego na pewno będziesz chciał pobierz Rally Racer Drift na iOS. Jeśli chcesz cieszyć się doskonałą grafiką i bardzo wciągającą grą, nie masz żadnych problemów, ponieważ tę grę znajdziesz w iTunes i jest całkowicie darmowy. Zobaczmy, jak pobrać tę grę:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść iTunes na Twoim urządzeniu z ios.
  2. Teraz musisz szukać Drift rajdowyGdy go znajdziesz, musisz go kliknąć, aby uzyskać dostęp do szczegółów aplikacji.
  3. Następnym krokiem jest zlokalizowanie przycisku Pobierać, musisz go nacisnąć, aby rozpocząć proces pobierania.
  4. Po zakończeniu pobierania możesz bez problemu otworzyć grę. Pozostaje tylko postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami, abyś mógł rozpocząć grę bez żadnych niedogodności.

Jeśli masz kłopoty pobierz Rally Racer Drift na iOS, spróbuj z tym połączyć. Należy również wziąć pod uwagę, że ta gra wymaga jako wymogu posiadania wersji iOS 6.0 lub nowszy i dostępna przestrzeń magazynowa co najmniej 111 MB.

pobierz-rally-racer-drift-for-ios1

Czy widzisz jakie to proste? pobierz Rally Racer Drift na iOS? Teraz możesz przekonwertować swoje urządzenie za pomocą ios W prawdziwym symulatorze wyścigów wystarczy pobrać tę grę i wykonać najlepsze drifty w historii, poszukać pozycji numer jeden i cieszyć się zwycięstwem.

dołącz do naszego kanału telegram