Skip to content

Pobierz FIFA16 na iOS: Najlepsza gra piłkarska na iOS

29 de październik de 2021

Jeśli szukasz gry innej niż inne, która pozwoli Ci przejść nudę, a także jest kompatybilna z Twoim urządzeniem ios, to mam dla Ciebie idealny. Musisz tylko pobierz FIFA16 na iOS, a Piłka nożna zaprojektowany dla prawdziwych miłośników tego sportu i należący do jednej z najsłynniejszych sag sportowych gier wideo wszech czasów.

Co jest takiego specjalnego w FIFA16 na iOS?

Funkcje, które znajdziesz w wersji dla ios z FIFA16 są naprawdę bardzo atrakcyjne i przyciągają wzrok wszystkich fanów tej gry. Możemy zacząć od podkreślenia faktu, że postacie mają efektowny design, bardzo realistyczny detal 3D, możliwość tworzenia i zarządzania własnym zespołem i wybierz najważniejszych graczy z najsłynniejszych drużyn, aby stworzyć najlepszą drużynę ze wszystkich.

Innym ważnym punktem jest to, że w FIFA16 na iOS, będzie dostępnych wiele drużyn, wśród nich znajdziemy selekcje Hiszpania, Francja, Stany Zjednoczone, Brazylia, Meksyk, Włochy, Australia i więcej.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że to bawić się To naprawdę sprawdzi twoje umiejętności piłkarskie, musisz szybko myśleć i wykorzystywać wszystkie znane ci sztuczki, musisz także wiedzieć, jak kierować swoją drużyną i inne bardzo ważne szczegóły, które musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz wygrać. FIFA16 Posiada również opcję grania w minigry, które pozwolą ci ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności, jeśli chcesz.

pobierz-fifa16-dla-ios1

Jak pobrać FIFA16 na iOS?

Jeśli chcesz pobierz FIFA16 na iOSMasz szczęście, bo ta gra jest dostępna w oficjalnym sklepie z aplikacjami ios. Najlepsze jest to, że jest to całkowicie darmowa gra, więc nie będziesz miał problemu z jej pobraniem i graniem.

Kroki, aby pobrać FIFA16 na iOS:

  1. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do sklepu iTunes na Twoim urządzeniu z ios.
  2. Teraz musisz wyszukać grę FIFA 16 Ultimate TeamGdy go znajdziesz, musisz go kliknąć, aby uzyskać dostęp do szczegółów aplikacji.
  3. Następnym krokiem, co powinieneś zrobić, to zlokalizować przycisk Pobierać, musisz go nacisnąć, aby rozpocząć proces pobierania.
  4. Po zakończeniu pobierania gra zainstaluje się automatycznie, dzięki czemu za kilka sekund będziesz mógł bez problemu otworzyć grę. Pozostaje tylko ukończyć samouczek gry i możesz zacząć grać bez żadnych niedogodności.

Jeśli masz kłopoty pobierz FIFA16 na iOS, spróbuj z tym połączyć. Należy również wziąć pod uwagę, że ta gra wymaga jako wymogu posiadania wersji iOS 8.0 lub nowszy i dostępna przestrzeń magazynowa co najmniej 1,47 GB.

pobierz-fifa16-dla-ios2

Na co czekasz pobierz FIFA16 na iOS?, zrób to, a zobaczysz, jak niesamowita jest ta gra. Będziesz mógł spędzić chwile nudy, a najlepsze jest to, że będziesz mógł grać z wyborem swojego ulubionego kraju, ponieważ ta gra ma dużą liczbę dostępnych drużyn.

dołącz do naszego kanału telegram