Skip to content

Pobierz najlepsze gry SpongeBob na Androida i iOS — całkowicie za darmo

15 de luty de 2023

SpongeBob to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych w telewizji. Wynika to z jego sympatii i dużego poczucia humoru, czymś, co bardzo charakteryzuje tego żółtego bohatera, jest to, że pracuje jako kucharz w restauracja Krusty Krabmiejsce pysznych CangreBurguers.

Ta fantastyczna seria zwróciło uwagę wielu do tego stopnia, że ​​można już pobrać SpongeBob na Androida, grę opartą na tej serii, dostępną w sklepie Google Play.

Jeśli zatrzymamy się na pomyśl o tych kreskówkach które z różnych przyczyn naznaczyły życie nasze i naszych bliskich, bez wątpienia na niektórych musimy się zatrzymać w określony sposób.

W tym przypadku chcieliśmy sporządzić artykuł podobny do innych, których nauczaliśmy wcześniej, ale w odniesieniu do szczególnej ujmującej postaci, takiej jak SpongeBob.

W tym zakresie musimy wspomnieć, że chociaż istnieje wiele aplikacji SpongeBob na Androida, nie wszystkie z nich są naprawdę zabawne, więc wygodnie jest poznać je szczegółowo, aby dowiedzieć się o nich więcej.

W tym przypadku zrobiliśmy kompilacja najlepszych gier SpongeBob na urządzenia mobilne, więc jeśli podoba Ci się ta animowana historia, z pewnością spodoba Ci się wiele z nich.

Oto najlepsze gry SpongeBob na Androida i iOS

Przeprowadzka Spongeboba

Pierwsza gra mobilna SpongeBob, którą naszym zdaniem powinieneś rozważyć, jest niewątpliwie Przeprowadzka Spongebobaw której będziesz musiał pomóc słynnej postaci, gdy zmienia lokalizację.

W tym tytule będziemy musieli pomóc Ci przenieść się do Twojego Ananasowego Domu, znajdź jej pracę w Tłustym Krabie i zbuduj jej własne Bikini Dolne. Czy odważysz się to zrobić? Możesz także znaleźć grę jako Spongebob i przyjaciele: zbuduj mega symulator miasta.

Spongebob w biegu

Jeśli jesteś fan gier wyścigowych, to nie mamy wątpliwości, że spodoba ci się ten, zwłaszcza przed innymi.

Dzięki uciekającemu SpongeBobowi będziesz miał okazję świetnie się bawić przeprowadzanie wszelkiego rodzaju konkursów korzystając z głównych bohaterów serialu animowanego i pokazując, że jesteś najlepszym kierowcą spośród wszystkich, którzy są częścią pola startowego.

Skok Spongebob Doodle

W Spongebob Doodle Jump mamy do czterech światów do eksploracji. A jak mamy je badać? Cóż, po prostu ucząc się skakać tak, jak uczą nas same postacie.

Interesującą rzeczą w tej grze jest to, że skacze, aby uniknąć wyzwań Stają się one coraz bardziej skomplikowane. i dlatego powinniśmy mieć czas na kontrolowanie każdego ruchu.

Film SpongeBob

Film SpongeBob to czwarta z naszych propozycji, którą możemy podkreślić w pierwszej kolejności co jest naprawdę zabawne zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to najdłuższa gra SpongeBob.

będziemy musieli towarzyszyć słynna postać podczas niektórych swoich podróży bardziej tradycyjne w ramach serii, choć tym razem odtworzone na naszym telefonie komórkowym.

Mini gry SpongeBob

i wreszcie niemożliwe kończy się najbardziej mnogą ze wszystkich propozycji O co moglibyśmy Cię zapytać w tym artykule, kiedy mówimy konkretnie o minigrach SpongeBoba, zakład na kilka gier zamiast jednej.

Jeśli lubisz odkryć różne opcje rozrywki Dzięki tym postaciom nie masz wątpliwości, że jest to aplikacja, którą powinieneś pobrać spośród gier SpongeBob.

postacie z dna morskiego

Co to jest gra SpongeBob na Androida i jak w nią grać

W tej przygodzie w mieście Dół bikinimusimy przejść przez kilka restauracji, które możemy tam znaleźć, to obejmuje popularne Krusty Krab. Ma to na celu zaspokojenie głodnych klientów, którzy wchodzą do tego miejsca, więc musisz pomóc SpongeBobowi zapewnić im najlepsze usługi.

Im lepiej traktujesz ludzi, im wyższy napiwek otrzymasz od klientów przed wyjazdem. Każda nagroda będzie służyć Pan Krabktóra ma w planach stworzenie własnej sieci restauracji za oceanem.

Na szczęście nasz przyjaciel SpongeBob nie będzie sam. To dlatego, że w grze będziesz mógł znajdź najwybitniejszych bohaterów tej zabawnej serii, np. Sandy Cheeks i Patricio Estrella.

Podczas gdy robimy postępy w tej grze, będziemy w stanie to zrobić odblokować więcej restauracjiwięc w ten sposób Pan Krab spełnić swoje wielkie marzenie o zostaniu miliarderem.

Na początku tej gry możemy mieć 7 poziomów. Jeśli chcesz, aby te godziny zabawy nie były tak ograniczone, będziesz musiał dokonać pewnych zakupów w grze, jednak możesz pobrać SpongeBob na Androida bez płacenia.

Jeśli jesteś fanem gier na swoim urządzeniu mobilnym, z pewnością chciałbyś móc grać w to, w co graliśmy w dzieciństwie, wystarczy, że wiesz, które są najlepsze emulatory, które powinieneś pobrać na Androida grać w klasyczne gry konsolowe.

krustaceo klienci krustaceo

W ten sposób możesz pobrać oficjalnego SpongeBoba na Androida

Jeśli chcesz pobrać SpongeBob na Androida, masz szczęście, Jest dostępny w sklepie z aplikacjami Androida całkowicie za darmo. Jeśli nie wiesz, jak pobrać grę, tutaj powiem ci, jak to zrobić szybko i łatwo:

  1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwórz aplikację Graj w Googlektóry znajduje się w katalogu aplikacji urządzenia z systemem Android.
  2. Jeśli nie masz zainstalowanego Sklepu Play, zalecamy poprowadzi Cię przez samouczek, więc wiesz, jak pobrać i zainstalować Sklep Google Play.
  3. Teraz musisz szukać gry SpongeBob z pomocą pasek wyszukiwania.
  4. Kiedy znajdziesz grę SpongeBob, musisz ją kliknąć, aby wprowadzić szczegóły gry, wtedy musisz znajdź przycisk instalacji i naciśnij go.
  5. Cóż, w następnym kroku pojawi się nowe okno z informacjami niezbędnymi do uzyskania dostępu do tej gry, wystarczy nacisnąć gdzie jest napisane OK.
  6. Teraz aplikacja powinna zacząć się pobierać, musisz poczekać do zakończenia pobierania i zainstalować automatycznie.
  7. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć grę. Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami, które pojawiają się od teraz i możesz cieszyć się SpongeBob na Androida.

Jeśli masz problem z pobraniem Spongebob na Androida, możesz to zrobić wypróbuj gry powyżej Poleciliśmy Ci, na pewno je pokochasz, a także fakt, że są one specjalnie dla Androida.

przed zakończeniem chcemy Ci coś polecić że na pewno, kiedy to poznasz, pokochasz to, pokażemy Ci, które są 100 najlepszych aplikacji cantajuegos na Androida.

Jeśli masz jakieś pytania i chciałbyś, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz zostawić to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram