Skip to content

Pobierz i zainstaluj najlepsze gry z niewielkimi wymaganiami dla tanich telefonów z systemem Android

5 de lipiec de 2021

Nie jest nas dokładnie niewielu, którzy mamy urządzenia mobilne które mają kilka lat i oczywiście pod względem sprzętu są dość niskie. Problem polega na tym, że gdy chcemy cieszyć się dziwną grą, okazuje się, że nasze urządzenie nie spełnia wymagań, aby móc się nią cieszyć.

W tym artykule chcę Ci polecić dokładnie gry na Androida z kilkoma wymaganiami, aby mieć telefon komórkowy Że masz, sprzed lat lub z dowolnego zakresu, zarówno niskiego, jak i średniego, możesz cieszyć się nimi bez problemów.

Gry na Androida o niskich wymaganiach

wściekłe Ptaki: Nie moglibyśmy rozpocząć tego typu topowej gry z kilkoma wymaganiami, nie wspominając o Wściekłe Ptaki, dość zabawna gra, która wciągnęła nas na wiele godzin na ekrany naszych urządzeń ze wszystkimi jej wersjami. Bez wątpienia jest to prosta gra, może zwyczajna, ale nie możemy zaprzeczyć, że chęć pokonania wszystkich tych poziomów, próba pokonania tych skomplikowanych łamigłówek nie była wyzwaniem. Pobierz to samo stąd.

lekkie gry mobilne na Androida

Worms 2 Armagedon: To już wprost klasyk wśród klasyków. Bo jeśli jesteśmy do sprawy spotkaliśmy robaki W erze PC sprzed tylu lat, a przynajmniej ja, kiedy grałem ze znajomymi dzieląc się klawiaturą na zmianę, kiedy komputery z dwurdzeniowymi procesorami były imponującą nowością, kiedy mieliśmy najwyżej 1 GB RAM-u, to było zbyt wiele.

Super KO Boks 2: Bardzo prosta gra, ale dość zabawna, graficznie wiemy, że nie jest cudem, ale broni się zbyt dobrze i pozostaje co najmniej przyciągająca wzrok. Z dobrą grafiką, z bardzo dobrze wykonanymi animacjami, a przede wszystkim z dynamiczną rozgrywką, która sprawia, że ​​czujemy się zbyt komfortowo podczas grania. Więc to lekka gra na Androida Jest to niewątpliwie taki, którego nie możesz przegapić na swoim urządzeniu mobilnym, jeśli lubisz gry bokserskie.

Jak zobaczysz, te trzy gry są świetne, oczywiście pomijając motyw graficzny. Ale mogą zapewnić rozrywkę na wiele godzin. W każdym razie, jeśli chcesz jakieś polecić, pamiętaj, że muszą to być lekkie gry, aby Android o niskich wymaganiach, nie rzucaj nas Nowoczesna walka 5 Tak, chcielibyśmy zagrać, ale w moim przypadku smartfon topi się przed rozpoczęciem zdjęć.

gry niezależne małe wymagania

Telefony komórkowe z Androidem jest wiele, a przede wszystkim o wielu zakresach, dlatego wiele osób ma urządzenia, które być może są aktualne, ale wciąż mają niski lub średni zasięg, nawet stare urządzenia, które nie mają zbyt dużej mocy i to oczywiście jeśli chodzi o gry muszą być ograniczone do korzystania z tych, które stawiają niewiele wymagań pod względem sprzętu bardziej niż cokolwiek innego.

Dlatego zadaliśmy sobie trud utwórz listę gier na swoje urządzenie z Androidem które nie wymagają wielu zasobów do działania, gry, które zadziałałyby nawet w kuchence mikrofalowej z Androidem, więc przygotuj się, bo po obejrzeniu tego artykułu będziesz miał wiele tytułów, by cieszyć się pięknem.

gra zgodnie z wymaganiami Androida

To musi być brzydkie, nie móc grać w wiele gier, ponieważ Twoje urządzenie mobilne nie obsługuje aplikacji, prawda? Cóż, powiem ci, że zdarzyło mi się to kilka razy, przychodzi moment, w którym znudzi ci się sprawdzanie, czy gra, którą lubisz, może być używana na telefonie komórkowym i ostatecznie okazuje się, że tak nie jest.

Rozumiem, jak to denerwujące i dlatego zdecydowałem się powiedzieć, które są najlepsze i najlżejsze gry, abyś mógł pobrać i cieszyć się w Twój tani telefon komórkowy. I na szczęście mamy dużą różnorodność, ponieważ Google uwielbia proste gry, gry indies. Każdy, który widzisz na liście, jest bezpłatny, więc nie będziesz musiał wydawać ani grosza, aby się nimi cieszyć.

gry żaby małe wymagania

Przeciąć linę

[appbox googleplay com.zeptolab.ctr.ads]

Ta gra, choć w rzeczywistości wydaje się bardzo prosta i dziecinna to jest bardzo zabawneWszystko zaczyna się, gdy nagle do Twojego domu przybywa mała paczka, a kiedy ją otwierasz, odkrywasz, że jest mały potwór, który chce tylko jednej rzeczy. Co chcesz? Cóż, słodycze, to jedyna rzecz, która go interesuje, to urocze stworzenie uzależnia się od słodyczy i trzeba go będzie nakarmić.

Ale to nie będzie takie proste, ponieważ będziesz musiał przejść poziom po poziomie, będziesz musiał je odblokować, aby móc to zrobić i zrobicie to razem gwiazdy każdego. Chociaż z gwiazdami nie tylko będziesz mógł odblokować poziomy, ale także otrzymasz rzadkie nagrody. W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy trudność będzie wzrastać, więc będziesz musiał użyć swojej wyobraźni i umiejętności, aby ten mały potwór zjadł pyszne cukierki.

Candy Crush Saga

[appbox googleplay com.king.candycrushsaga]

Z pewnością słyszałeś o tym, jeśli kiedy się pojawił, był to nowy trend, czy to na komputerze, czy na telefonie, wszyscy grali, zdesperowani, aby zdobyć życie i to jest prawda jest bardzo uzależniająca. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, to powinieneś to zrobić, bo pokochasz to, co musisz zrobić, to dołączyć do pana Tiffi i Toffe, aby cieszyć się pyszną przygodą przez królestwo Candy.

Udajesz się w podróż do magicznych miejsc, w których natkniesz się na bardzo zabawne postacie, które mają bzika na punkcie cukierków i słodyczy. Trzeba tylko zrobić dobrą kombinację tych słodyczy, żeby móc podnieść do właściwego poziomu i dowiedz się więcej o tej historii.

Bronić

[appbox googleplay com.droidhen.defender]

Tutaj znajdziesz falę potworów, które atakują zamek, poruszają się zbyt szybko, dlatego będziesz musiał mocno uderzyć i nie poddawać się. Będziesz musiał uzbroić swój łuk, aby walczyć z nimi wszystkimi i nie pozwolić im na to wejdź do swojego zamku, ale nie będzie to łatwe, ponieważ masz tylko jeden łuk, więc będziesz musiał wykonywać bardzo taktyczne zagrania.

Światy bąbelków

[appbox googleplay com.hapogames.BubbleParadise]

Zamierzasz podróżować do świata bąbelków, w którym będziesz musiał bawić się nimi, ale nie tak, jak myślisz. Kiedy zaczniesz, będziesz miał pewną liczbę bąbelków, które będziesz musiał połączyć z innymi, ale tego samego koloru, aby móc mieć banan każdej misji. Poziomy będą coraz trudniejsze w miarę postępów, dobrze myśl o swoich ruchach.

low-endowe gry samochodowe

Szalejący grzmot

[appbox googleplay com.polarbit.rthunderlite]

Tutaj dowiesz się, czym jest prawdziwa rywalizacja wyścigowa, to jest to, czego szukałeś, jeśli lubisz prędkość. Możesz rozgrywać wyścigi z czasem, możesz też rzucić wyzwanie szybsi konkurenci które są kontrolowane przez komputer. Co najważniejsze, możesz wybrać, czy chcesz rywalizować z jednym, dwoma, a nawet trzema przeciwnikami, pokonać wszystkich przeciwników i zostać najlepszym kierowcą na świecie.

W każdym razie, jeśli nie masz fabrycznie zainstalowanego Sklepu Play na swoim urządzeniu, pamiętaj, że i tak możesz go zainstalować bez żadnego problemu. Pokazujemy Ci to w tym poście, prosto i szybko, abyś bez komplikacji mógł cieszyć się tym, co najlepsze aplikacje i gry na Androida.

dołącz do naszego kanału telegram