Skip to content

Pobierz i zainstaluj Avast, AVG i Panda — najlepszy darmowy antywirus dla komputerów PC i laptopów

27 de sierpień de 2021

W dzisiejszych czasach praktycznie nie ma użytkowników, którzy nie mają zainstalowanego programu antywirusowego na swoich komputerach lub laptopach. Nie oznacza to jednak, że zawsze są z nich zadowoleni, ponieważ jest to bardzo zmieniający się rynek. Dlatego tym razem nauczysz się pobierz najlepszy darmowy antywirus. Nie mamy wątpliwości, że docenisz to w pełni, dzięki czemu uzyskasz znacznie lepszą wydajność swojego komputera i lepszą ochronę przed możliwymi zagrożeniami.

Ze względu na obecny stan techniki dzień po dniu spędzamy godziny na smartfonie lub komputerze. Z tego powodu narażenie na złośliwe strony internetowe lub oprogramowanie jest w każdej chwili uśpione. Dlatego niezbędne jest zainstalowanie programu antywirusowego, który gwarantuje nie tylko żywotność naszego sprzętu, co jest ważne.

Nie tylko ważne informacje, takie jak zdjęcia, filmy m.in. Największym zagrożeniem są nasze rachunki dotyczące produktów i usług. W przypadku, gdy mamy ważne informacje, takie jak dane bankowe lub platforma płatnicza, taka jak PayPal. W tym celu istnieją programy, które zwalczają i eliminują wirusy, takie jak malware, adware lub spyware, które w złośliwym celu są narzędziami do kradzieży danych osobowych.

Jak pobrać najlepszy darmowy antywirus

Avast antywirus

Avast jest prawdopodobnie jedną z alternatyw antywirusowych, która w ostatnim czasie najbardziej się rozwinęła. Jeśli chodzi o to, musimy zaznaczyć, że jest to również jeden z tych, który najlepiej sprawdza się zgodnie z jego wynikami. W szczególności stwierdzamy, że mając ten program, możemy skanować do 200 dokumentów na sekundę. Prędkość znacznie wyższa niż wielu jej rywali i dzięki której z pewnością zaoszczędzimy czas w każdej analizie.

Jest to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych ze względu na recenzje przedstawione przez AV-Test, który odpowiada za określenie wydajności antywirusa na rynku. Pobieranie Avast jest bardzo proste, zawiera dość kompletną darmową wersję i tylko jeśli chcemy, możemy zapłacić za specjalne narzędzia w wersji premium.

Program antywirusowy AVG

Program antywirusowy AVG To jeden z najbardziej klasycznych programów antywirusowych, na jakie możemy patrzeć w dzisiejszych czasach. Tym razem stawia nas w parze z systemem, który jest pełen narzędzi ochrony dla naszych różnych treści. W takim przypadku szczególnie zalecamy zachowanie ostrożności podczas instalacji produktu, biorąc pod uwagę, że istnieje wiele witryn, które twierdzą, że pozwalają nam go pobrać, podczas gdy w rzeczywistości instalują wirusy na naszych komputerach lub laptopach.

Pobierając program AVG Antivirus za darmo, my Gwarantujemy ochronę naszych urządzeń jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów antywirusowych przez lata. Jego interfejs jest dość prosty i intuicyjny, który zalecamy tym niedoświadczonym użytkownikom w kwestiach antywirusowych.

Antywirus Panda

Panda to kolejna opcja w antywirusie o niepowstrzymanym rozwoju w ostatnich czasach. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z systemem, który zwróci twoją uwagę mieć wiele dodatkowych elementów nawet w darmowej wersji. Wśród jego mocnych stron możemy wymienić niektóre, takie jak szybkość analizy, a także łatwość nauczenia się jej używania, nawet dla osób niebędących ekspertami.pobierz bitdefender za darmo

Pobierz najlepszy darmowy antywirus z bardziej profesjonalnymi funkcjami

Antywirus Bitdefender

Jeśli chcesz czegoś bardziej profesjonalnego, z pewnością znajdziesz dobrą alternatywę w przypadku BitDefendera, a mianowicie, że jest to program antywirusowy, który uzyskał znakomite wyniki w testach AV. W każdym razie nie możemy stracić z oczu tego również bardzo łatwo jest nauczyć się go używać, a już za chwilę będziemy chronieni przed wszelkiego rodzaju wirusami.

Aby go pobrać, będziemy musieli przejść na oficjalną stronę BitDefender i kliknąć przycisk bezpłatnego pobierania. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej kompletnych i zalecanych do nabycia wersji płatnej.

Antywirus Comodo

Ze wszystkich wymienionych tutaj programów antywirusowych, Comodo Antivirus jest prawdopodobnie najbardziej zaawansowany ze wszystkich. W związku z tym możemy wyróżnić wiele systemów bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, oprócz tego, że towarzyszy im kilka narzędzi dla bardziej zaawansowanych użytkowników.