Skip to content

Jak pobrać program AVG Antivirus Free na komputer z systemem Windows 10, 8, 7 (przykład)

27 de luty de 2021

Kiedy słyszymy o ochronie słów, z pewnością wyobrażamy sobie tarczę, która nie przeszkadza nam, by coś nas skrzywdziło. To samo dotyczy programu antywirusowego na komputery PC, ale który z najlepszych darmowych i płatnych programów antywirusowych dla mojego systemu Windows? Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak pobrać Program antywirusowy AVG.

Cóż, w dziedzinie komputerów istnieje narzędzie, które to potrafi zapewniają ochronę przed zagrożeniami istniejące w sieci. To jest AVG Antivirus, potężna bariera, która zapewni nam większe bezpieczeństwo podczas przeglądania i ochroni nasz komputer przed uszkodzeniami powodowanymi przez wirusy.

Chcesz wiedzieć, jak pobrać go za darmo? Dołącz do nas w tym poście, a pokażemy Ci.

Dlaczego warto wybrać program antywirusowy AVG?

Oprócz możliwości dostać za darmo, to oprogramowanie jest kompatybilne z komputerami z systemem Windows 10, 8 i 7. Udało mu się ugruntować swoją pozycję na rynku i jest bardzo poszukiwane ze względu na swoje szczególne cechy gwarantujące bezpieczeństwo i prywatność w bardzo zrównoważony sposób. Bariera antywirusowa AVG oprze się każdemu złośliwemu programowi, który chce dodać się do dysku twardego komputera i wyrządzić mu szkody.

To oprogramowanie również działa przeciwko programom „spyware”, programy używane przez „hakerów” do kradzieży danych osobowych oraz oprogramowanie „ransomware”, które blokuje dostęp do informacji z komputera. Inną jego funkcją jest zatrzymywanie pobierania plików pochodzących z wiadomości e-mail, które nie przechodzą środków bezpieczeństwa lub unikają dostępu do nieznanych linków.

Ten potężny program antywirusowy jest w stanie aktualizować się w czasie rzeczywistym, co pozwala nam na bieżąco walczyć z zagrożeniami komputerowymi. Możemy nawet użyć go do ulepszenia naszego komputera, ponieważ analizuje go i znajduje najbardziej wrażliwe punkty, aby go wzmocnić. Byłby jeszcze jeden szczegół daje nam dostęp do korzystania z sieci VPN, bardzo przydatne do ochrony danych osobowych.

Kolejną wielką zaletą tego programu jest to, że ta sama licencja jest również kompatybilna z urządzeniami mobilnymi. Możesz więc pobrać, a następnie usunąć wirusa lub trojana z systemu Android za pomocą programu AVG Antivirus.

Jednak ponieważ nie jest dołączony do systemu Windows, mogą wystąpić pewne konflikty. Dlatego powinieneś trochę wiedzieć, jak używać innego programu antywirusowego razem z programem Windows Defender w systemie Windows 10. Również o tym, jak możesz wyświetlać ukryte pliki przez wirusy w systemie Windows 10; ponieważ w ten sposób starają się uniemożliwić Ci ich znalezienie.

Jak mogę bezpłatnie pobrać program antywirusowy AVG na komputery z systemem Windows 10, 8, 7?

Uzyskanie bezpłatnego programu antywirusowego AVG jest naprawdę bardzo łatwe. Musimy tylko odwiedzić Twój oficjalna strona internetowa www.avg.com a my znajdziemy bezpośredni link do tego. Jest zielony i zawiera napis „Bezpłatne pobieranie”. Kliknij go, aby przejść do obszaru z informacją, że pobieranie zostanie wykonane automatycznie, a jeśli nie, kliknij „kliknij tutaj”.

Będziemy teraz mieć avg_antivirus_free_setup plikPo otwarciu pojawia się komunikat „Czy chcesz, aby ten program wprowadził zmiany na Twoim komputerze?” i dajemy to tak. Kiedy poczekamy chwilę, pojawi się nowa sekcja, w którą klikamy „Zainstalować” i rozpocznie się pobieranie programu antywirusowego. Po chwili będziesz mieć na komputerze program antywirusowy AVG zgodny z systemami Windows 10, 8 i 7, aby zacząć go używać.

Zrzut ekranu AVG

Jaki jest interfejs tego oprogramowania?

Interfejs używany przez Program antywirusowy AVG Jest to bardzo praktyczne, ponieważ menu ma kolory, które służą jako przewodnik po wykonywaniu procesów. Ciemnoszary kolor w menu, w którym ikony są podświetlone na zielono, tworzy dość uderzający kontrast. Ponadto interfejs ten umożliwia ciągłą analizę sprzętu i ma wiele opcji z nim związanych.

Plik zagrożenia wykryte są usuwane regularnie, automatycznie lub jeśli nie otrzymamy wiadomości o ich obecności, aby użytkownik mógł podjąć działania. Jak widać, ten interfejs może być dość intuicyjny, pozwalając nam czuć się komfortowo, gdy w nim jesteśmy.

Jeśli szukamy bezpłatnej i niezawodnej opcji ochrony naszego sprzętu, to znalazłeś ją w programie antywirusowym AVG zgodnym z Windows 10, 8 i 7. W tym poście wyjaśniliśmy, jak łatwo jest pobrać to oprogramowanie. Jeśli informacje były dla Ciebie przydatne, możesz zostawić nam swoje uwagi, przechodząc do pola na dole.

dołącz do naszego kanału telegram