Skip to content

Pobierz bezpłatny antywirus AVG dla systemów Windows i Android — chroń swój komputer i telefon komórkowy

30 de listopad de 2021

Jest wiele osób, które po zakupie nowego komputera pierwszą rzeczą, którą robią, to pobranie programu antywirusowego, aby móc go chronić przed zagrożeniami. Prawda jest taka, że ​​istnieje wiele programów, które mogą chronić Twój komputer. Ale jest taki, który jest najczęściej pobierany i używany przez miliony ludzi na całym świecie. Dlatego w tym artykule nauczymy Cię jak pobrać program antywirusowy AVG za darmo na komputer lub telefon komórkowy.

Ten wielokrotnie nagradzany program antywirusowy nie tylko chroni, ale optymalizuje wszystko, niezależnie od tego, czy jest to komputer, telefon komórkowy czy tablet. Teraz, jeśli nie jesteś w pełni przekonany do pobrania programu AVG Antivirus, może Cię to przekonać, gdy przedstawię kilka powodów, dla których powinieneś go mieć.

Jak bezpłatnie pobrać program AVG Antivirus

Ten produkt został opracowany przez firmę AVG Technologies w 1991 roku, posiada kilka biur korporacyjnych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Co jest wyraźnym znakiem, że jest to produkt znany praktycznie niemal na całym świecie, gdzie pracują różni profesjonaliści na wysokim poziomie.

Ochrona antywirusowa AVG

Istnieje instytut, który jest dobrze znany z bezpieczeństwa AV-Test, który przetestował AVG i stwierdził, że ma świetne możliwości ochrony i naprawy zainfekowanych plików. Jest również bardzo dobry w wykrywaniu złośliwego oprogramowaniaMinusem jest to, że skanowanie trwa około godziny, aby odróżnić złośliwe oprogramowanie od legalnego oprogramowania, oczywiście w zależności od niektórych czynników.

Jednak bardzo dobrze przeciwdziała powolności skanowania, ponieważ ma cechy bardzo kompletnego antywirusa w przypadku darmowej wersji. Na pewno jednak wersja płatna jest lepsza dla unikalnych funkcji oferowanych do codziennego użytku i wspólna ta wersja będzie wystarczająca.

Jak już wspomnieliśmy, prestiżowy AV-Test zawsze informuje nas o najlepszych programach antywirusowych do ochrony telefonów komórkowych lub komputerów. Więc AVG Antivirus jest zawsze na ich top listach demonstrując po raz kolejny wspaniałe doświadczenie twórców tego oprogramowania ze względu na to, jak dobrą reputację tego programu antywirusowego wierzono w tamtym czasie.

Zarażone pliki poddane kwarantannie

Wszystkie pliki, które są zainfekowane i mogą uszkodzić komputer, są przenoszone do kwarantanny, w ten sposób nie będziesz mieć możliwości otwarcia niektórych plików, które zostały przypadkowo zainfekowane. Kiedy wykrywają zagrożenia, szybko otrzymasz powiadomienie za pomocą wyskakującego okienka, w którym zalogujesz się teraz lub później, aby zobaczyć, co to jest, a następnie AVG naprawi problem.

Inteligentne oprogramowanie antywirusowe

Pomysł polega na tym, że włamania są redukowane podczas pracy, dzięki czemu oprogramowanie antywirusowe będzie czekać, aż komputer będzie w stanie spoczynku. Ten program antywirusowy jest tak inteligentny, że jest w stanie zignorować wszystkie pliki, które już przeskanował. Kiedy wykonuje skany lub aktualizacje, robi to również w określony sposób, aby nie przeszkadzać ci podczas korzystania z komputera.

Chociaż zawsze istnieje możliwość, że pokaże nam fałszywy alarm, będziemy mieć możliwość dezaktywacji programu AVG Antivirus, gdy uznamy to za stosowne. Może to dotyczyć instalacji podejrzanego programu lub czegokolwiek, do czego jest potrzebny.

średni darmowy antywirus dla komputera PC

Obsługa klienta

Jeśli masz wątpliwości dotyczące oprogramowania, możesz skontaktować się z firmą AVG Technologies. Jest to program dla wszystkich użytkowników, który pomoże poprzez podręcznik i kilka linków do dodatkowych zasobów. Centrum pomocy online ma Sekcja FAQ, dzięki czemu możesz mieć szybkie rozwiązania. Jeśli udasz się do kasjera, masz również dostęp do usługi telefonicznej, która będzie dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

AVG Antivirus to produkt o bardzo dobrych funkcjach, który bardzo dobrze działa na komputerach PC, Mac i urządzeniach z systemem Android. Co najlepsze, programiści rozumieją jaka jest ochrona, której wszyscy potrzebujemy, dlatego ostrzega również w przypadku ataków Internet więc nie masz problemów.

Zawsze będziemy mieć możliwość odinstalowania programu AVG Antivirus w przypadku jakichkolwiek niedogodności lub niezgodności oprogramowania w bardzo prosty sposób, jak każdy inny program.