Skip to content

Pobierz gry Freeroms dla PPSSPP. Najlepsze emulatory PSP

1 de lipiec de 2021

Gdybyś nie wiedział Freeroms to jedna z najlepszych stron internetowych które można znaleźć, aby pobrać gry ze wszystkich platform retro. Wszystkie te są dostarczane w plikach o różnych formatach, zgodnie z oczekiwaniami muszą być odtworzone przez poprawny emulator. Na przykład, jeśli plik jest .iso, może pochodzić z kilku konsol, jeśli pobierzesz grę na PSP, pojawi się ona w tym formacie i musi być odtwarzana przez emulator PPSSPP. Ale jeśli chcesz gry, która ma inny format, nie będziesz miał problemów z Freeroms umożliwia pobranie emulatora kompatybilnego z telefonem komórkowym.

Istnieje wiele stron internetowych, na których możesz pobrać ROM, chociaż Freeroms jest jednym z najlepszych. Chociaż tym razem pokażę Ci jak pobierz gry Freeroms PPSSPP Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się najlepszymi tytułami PlayStation Portable na swoim urządzeniu z Androidem.

Jak pobierać gry Freeroms dla PPSSPP na Androida?

Prawdą jest pobieranie gier Freeroms jest dość łatwe, zajmie to kilka minut, więc po prostu wykonaj poniższe czynności.

  • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejdź na stronę Freeroms, tam przejdziesz do sekcji PSP Roms. Możesz kliknąć poniższy link, który przeniesie Cię bezpośrednio do kategorii PlayStation Portable.
  • Kiedy to zrobisz, zobaczysz listę uporządkowaną alfabetycznie, wszystko, co musisz zrobić, to kliknij literę odpowiadającą tytułowi gry chcesz pobrać. Na przykład, jeśli chcesz pobrać Mortal Kombat, musisz nacisnąć M, a jeśli chcesz pobrać Dragon Ball Z, wystarczy wybrać D.
  • Kiedy znalazłeś grę, której szukasz klikniesz tytuł, a następnie przejdziesz do linków do pobrania które są dostępne i wybierzesz najbardziej odpowiedni. Wreszcie naciskasz Bezpośrednie pobieranie aby rozpocząć pobieranie.
  • Po zakończeniu pobierania zamierzasz rozpakować ROMW tym celu możesz skorzystać z aplikacji ze sklepu o nazwie Es File Explorer. Pobierz i rozpakuj ROM.
  • Więc kiedy plik jest rozpakowany możesz go uruchomić, aby rozpocząć instalację i w ten sposób zaczniesz cieszyć się pobraną grą bez problemów.

258

Jak widać, mimo że musisz wykonać kilka kroków, pobieranie gier z tej strony na telefonie z Androidem jest dość proste.

Na równi istnieje kilka podobnych witryn, na których znajdziesz dużą liczbę gier z wielu innych konsol, takich jak Nintendo DS, PSP, SNES, różne PlayStation itp.

To są takie, które moim skromnym zdaniem są najlepszej jakości mają, ponieważ aktualizują swoje treści prawie codziennie, wielu ma również wszystkie gry do pobrania bezpośrednio i bez żadnych problemów.

Pobierz gry dla emulatora PPSSPP Torrent

Kontynuujemy wiele z tego, co uważamy za najważniejsze samouczki dla użytkowników urządzeń mobilnych z Androidem, iw tym konkretnym przypadku znajdujemy taki, o który wielu użytkowników z całego świata pytało nas od dłuższego czasu. To ani więcej, ani mniej niż możliwość pobierania gier na emulator PPSSPP Torrent, dzięki czemu możemy zainstalować kilka z nich na wszystkich naszych komputerach i odtwarzać je poza własnymi ograniczeniami.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że kiedy mówimy o torrentach, robimy to o tradycyjnych plikach lub archiwach, które odpowiadają serwerowi wyszukiwania. Do tego trzeba dodać, że wszystko opiera się na protokole o nazwie BitTorrent, odpowiedzialnym za wymianę plików peer to peer lub P2P. W tym artykule znajdziesz informacje, aby pobierz gry w Torrent dla emulatora PPSSPP Android, który działa zarówno na telefonach komórkowych, jak i tabletach.

Zanim przejdziemy do szczegółów, musimy wspomnieć, że krok po kroku, którego nauczymy, są szczególnie przydatne w przypadku emulatorów PPSSPP i PPSSPP Gold. Jest to naprawdę prosta seria kroków, a przede wszystkim musisz upewnić się, że wykonałeś kilka podstawowych kroków. Pomiędzy nimi, pobieranie i instalowanie aplikacji uTorrent, co można zrobić bardzo szybko i łatwo, ponieważ wystarczy pobrać początkową aplikację z tego linku.

Zainstaluj gry dla emulatora PPSSPP Torrent

Po pobraniu poprzedniej aplikacji następnym krokiem jest bezpośrednie wejście na stronę www.gametorrents.com z tego linku, a następnie kliknięcie szukanej przez nas gry, która może być na przykład słynną, taką jak GTA San Andreas. Po znalezieniu interesującej Cię gry musisz kliknąć przycisk uTorrent, aby rozpocząć pobieranie, a zobaczysz, że pobieranie zajmuje tylko kilka sekund, ponieważ są to lekkie pliki.

Po zakończeniu musisz kliknąć powiadomienie o pobraniu, a aplikacja uTorrent otworzy się automatycznie. Następnie otworzy się okno potwierdzające ścieżkę do niego i musimy kliknąć Dodaj, aby rozpocząć pobieranie danego pliku. Kiedy skończymy korzystać z Torrenta, następny krok dotyczy bezpośrednio naciśnij przycisk opcji i naciśnij Wyjdź. Dzieje się tak, aby aplikacja nie działała dalej, a zatem zajmowała miejsce i pamięć.

Jest jeszcze druga metoda, którą musimy rozważyć w tym zakresie. Musisz wejść na tę samą stronę, o której mowa powyżej, a następnie poszukać gry, którą chcesz zainstalować. Naciskamy i przytrzymujemy ikonę uTorrent, aż pojawią się możliwe Opcje, a następnie klikamy Kopiuj adres URL łącza. Przechodzimy do aplikacji uTorrent, klikamy przycisk Opcje i wybieramy opcję Dodaj adres URL Torrent. Następnie usuwamy HTTP, który pojawia się w pierwszym polu i po prostu kopiujemy adres URL.

Wybieramy opcję Dodaj, a pobieranie rozpocznie się ponownie automatycznie. Jednocześnie zalecamy, aby pod żadnym pozorem nie zapomnieć o prawidłowym zamknięciu aplikacji, aby uniknąć utraty baterii urządzeń, o czym wspomnieliśmy wcześniej. Musisz wiedzieć wtedy co to, o czym wspomnieliśmy, to w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, aby pobrać gry PPSSPP przez Torrent, ponieważ od tego czasu wszystko będzie zależeć od jakości połączenia internetowego i innych problemów.

Metoda 1

Cóż, zaczynamy od metody 1 w tym segmencie, bardzo prostego procesu, w którym w pierwszej kolejności będziesz musiał pobierz aplikację o nazwie uTorrent na urządzenie mobilne z systemem Android Android, co jest naprawdę proste, jeśli zrobisz to z tego linku. Następnie musisz wejść na stronę tego linku, aby pobrać żądaną grę, kliknąć ją i nacisnąć przycisk uTorrent, aby rozpocząć pobieranie, gdy wcześniej, co nie powinno zająć więcej niż minutę.

Pobieranie zajmuje tylko kilka sekund, ponieważ pliki torrent zwykle wcale nie są ciężkie, a po zakończeniu możesz kliknąć powiadomienie o pobraniu. Niemal automatycznie aplikacja uTorrent otworzy się, więc jesteśmy coraz bliżej. Następnie pojawi się okno potwierdzające ścieżkę, a następnie musimy kliknąć Dodaj, aby rozpocząć pobieranie danego pliku. Kiedy skończysz, nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk opcji i nacisnąć Wyjdź, aby aplikacja nie marnowała niepotrzebnie baterii.

Metoda 2

Jeśli ta pierwsza metoda, o której mówiliśmy wcześniej, nie jest przydatna, musisz wziąć pod uwagę, że zawsze istnieją inne, równie możliwe opcje. Na przykład nie możemy nie podkreślić, co się dzieje, gdy przejdziemy bezpośrednio do linku do wyżej wymienionej witryny. Ponownie szukamy gry, którą chcemy zainstalować, choć w tym przypadku po przytrzymaniu ikony uTorrent, musimy poczekać, aż pojawi się okno opcji i kliknąć „Kopiuj adres URL linku”.

Następnie przechodzimy do aplikacji uTorrent, wciskamy przycisk Opcje i wybieramy „Dodaj URL Torrenta”, usuwając HTTP, który pojawia się w pierwszym polu, aby zastąpić go wcześniej skopiowanym adresem URL. Wybierz Dodaj, aby dodać go do pobierania systemu, po czym sam proces pobierania powinien rozpocząć się tak szybko, jak to możliwe. Jak wskazaliśmy w poprzednim kroku, ważne jest, aby w takich przypadkach zawsze zadać sobie trud ponownego zamknięcia aplikacji po jej użyciu..

Czy udało Ci się pobrać gry na emulator PPSSPP Torrent za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram