Skip to content

Pobierz Facebook 70.0.0.11.83 APK na swojego Androida

15 de grudzień de 2022

Gdybyśmy zapytali wszystkich naszych czytelników, jakiej aplikacji nigdy nie powinno zabraknąć w ich telefonach komórkowych, mniej więcej połowa odpowiedziałaby na WhatsApp, a druga połowa na Facebooka. Rzeczywiście, są to dwie aplikacje, które wielu z nas uważa za niezbędne, iw tym konkretnym przypadku chcieliśmy porozmawiać aktualizacja jednego z nich, najsłynniejszego portalu społecznościowego na świecie.

Faktem jest, że chociaż praktycznie co tydzień będziemy widzieć aktualizacje Facebooka dostępne w sklepie Google Play, które są fabrycznie instalowane na urządzeniach z Androidem, czasami możemy też znajdź nowe wersje sieci społecznościowej stworzonej przez Marka Zuckerberga, które nie są jeszcze oficjalnechociaż są stabilne i można je zainstalować za pomocą ich plików APK.

Wszystko to, o czym wspomnieliśmy, ma przede wszystkim służyć jako swego rodzaju wprowadzenie do nowej wersji Facebooka, którą mamy na wyciągnięcie ręki, odpowiadającą Facebook 70.0.0.11.83jak widzimy, jeden w zasadzie określony przez kilka liczb, niektóre wewnętrzne względem innych, co każe nam sądzić, że należy wziąć pod uwagę więcej niż konkretną wersję.

Co nowego w tej wersji Facebooka?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę w tej nowej wersji Facebooka na telefony komórkowe z Androidem, jest to, że chociaż ma dość akceptowalną wagę dla reprezentowanej aplikacji, zawsze wygodnie jest przeprowadzać aktualizacje podłączone do sieci Wi-Fi , ponieważ tylko w ten sposób możemy się upewnić, że nie zużywamy więcej danych o stawkach, niż byśmy chcieli.

Następnie, jeśli już wiesz, że chcesz mieć najnowszą wersję Facebooka zainstalowaną na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym Android, następnym krokiem jest wiedzieć, że obsługuje on tylko wersje 5.0 lub nowsze tego środowiska. Oczywiście ta nowa wersja Facebooka zawiera wszystkie treści, które znaliśmy już z poprzednich, więc nie przegapisz żadnej z jego funkcji.

BlackBerry na Facebooku

Oczywiście, jeśli myślałeś, że wraz z najnowszą wersją Facebooka na Androida pojawi się wiele nowych funkcji, musisz również wiedzieć, że tak nie jest, biorąc pod uwagę, że chodzi o jedną z tych nowych wersji, które są faktycznie wydawane specjalnie, żebyśmy nie mieli problemów z bezpieczeństwemprzed ewentualnymi błędami lub błędami, które mogą pojawić się na scenie.

Jeśli po przeanalizowaniu wszystkich szczegółów chcesz zainstalować najnowszą wersję Facebooka na swoim Androidzie, procedura jest dość prosta, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to pobrać plik APK znajdujący się na końcu tego artykułu, a następnie przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo i włącz Nieznane źródła, uruchamiając plik APKdopóki nie zostanie zainstalowana na poprzedniej wersji Facebooka, ponownie wyłączysz tę opcję.

Pobierz aplikację Facebook 70.0.0.11.83

dołącz do naszego kanału telegram