Skip to content

Pobierz Age of Empires na Androida

6 de czerwiec de 2022

Jeśli przestaniemy myśleć jakie były gry, które w ostatnich latach wyznaczyły erę na różnych platformach, jesteśmy pewni, że wielu pozostanie przy prostym, ale wciągającym Age of Empires. To rzeczywiście jeden z tytułów, któremu udało się podbić całe pokolenia użytkowników, kiedy mieliśmy grać na komputerach lub konsolach, ale teraz zrobił skok na telefony komórkowe.

Rzeczywiście, przez jakiś czas mogliśmy cieszyć się tą historyczną grą, Age of Empires, na wszystkich stosunkowo nowoczesnych urządzeniach z Androidem, które zostały wprowadzone na rynek w ostatnich latach. O tej wersji Age of Empires należy zauważyć, że istnieje dostępne do gry zarówno w trybie jednoosobowym, jak i wieloosobowym, począwszy od wersji „World Domination”.

W każdym razie prawda jest taka, że ​​Age of Empires na telefony komórkowe, które mamy wam zaprezentować, nie różni się zbytnio od tradycyjnej gry, jeśli graliście w nią na komputerach, gdy byliście młodsi. W rzeczywistości jest prawie taki sam, jak słynna gra strategiczna Age of Empire II: The Conquerors w którym będziemy musieli pokonać trudności pokonania wrogów.

Pobieranie Age of Empires na Androida

Po zainstalowaniu Age of Empires na naszym urządzeniu mobilnym z Androidem, co jest dość proste, ponieważ wystarczy przewinąć do końca artykułu i pobrać z odpowiedniego linku, przekonamy się, że gra posiada wszystkie klasyczne elementy, takie jak następujący bohaterowie: Joanna d’Arc, El Cid, Król Artur, Hun Attilaaby wymienić tylko kilka.

Grając w Age of Empires na Androida zobaczysz, że jednym z najbardziej rozrywkowych trybów jest Eksploracja, który został specjalnie opracowany, abyśmy za pomocą naszej jednostki mogli szukać wroga po całym terenie. Chodzi o to, żeby go znaleźć i obserwować, aby w odpowiednim czasie przeprowadzić atak, zawsze pamiętając, że im większa nasza armia, tym większe szanse powodzenia.

Oczywiście i tak zawsze będziemy mogli cieszyć się Age of Empires na telefony w trybie normalnym jak wielu to nazywa, klasycznym trybem gry, który uczynił go klasykiem w segmencie. Pomysł w tym przypadku polega na ulepszeniu wszystkich strategii, które możemy opracować, myśląc o jak najszybszym pokonaniu przeciwników, podbiciu średniowiecznego świata.

Następnie kilka podstawowych sztuczek, o których chcieliśmy przypomnieć dla tych z was, którzy nie grali w grę Age of Empires od dłuższego czasu, dotyczą postaraj się zdobyć jak najwięcej zasobów do tworzenia jednostek, armii i budynkówoprócz budowania zamków, które pomogą nam chronić nasze miasto przed potencjalnymi najeźdźcami, którzy nas atakują.

Pobierz Age of Empires na Androida

dołącz do naszego kanału telegram