Saltar al contenido

Nieskończone monety w My Talking Tom? Uczymy Cię, jak je zdobyć

9 de septiembre de 2023

Gra istniejąca na rynku już od wielu lat na Androida to niewątpliwie My Talking Tom. Jest to niezwykle zabawny tytuł, w którym w kilku słowach mamy coś w rodzaju wirtualnego zwierzaka, w którym waluty są bardzo ważne, jak w wielu grach, które mają alternatywną walutę, którą można wykorzystać do różnych celów. W tym przypadku chcę ci to pokazać jak mieć nieskończoną liczbę monet w My Talking TomWirtualna gra o zwierzakach Tomka.

Sztuczka, aby mieć nieskończoną liczbę monet w My Talking Tom

Powinieneś przejść do opcji Bezpieczeństwo, a następnie włączyć Nieznane źródła. Gdy już to zrobisz, musisz pobrać tę aplikację i zainstalować ją na swoim urządzeniu mobilnym, aby mieć nieskończoną liczbę monet, to może być takie proste.

Musisz wziąć pod uwagę drobny szczegół, a mianowicie to, że tak jak w tej grze, jak i w wielu innych, zdobywanie monet w ten sposób nie jest do końca „legalne”, delikatnie mówiąc, jest to w zasadzie sprzeczne z warunkami gry, więc tak jest. Oczywiście sprawisz, że usuną Twoje konto na zawsze.

Aby legalnie zdobyć monety, musisz po prostu je kupić w tej samej aplikacji za prawdziwe pieniądze. Nie ma innej metody, aby móc cieszyć się korzyściami, jakie mogą zaoferować monety tego tytułu.

Jak mieć nieskończoną liczbę monet w My Talking Tom

Istnieją w teorii wydziwianie mieć nieskończoną liczbę monet w tej grze bez pobierania czegokolwiek, prawda jest taka, że ​​to nieprawda, nie da się wykonać tego rodzaju sztuczek bez pobrania jakiejkolwiek innej aplikacji, przynajmniej teraz, jedynym sposobem na zdobycie nieskończonych monet jest to, co ci pokazałem więcej informacji na temat tej aplikacji, nie ma innej opcji.

Jak powiedziałem, jedyny problem, jaki możesz mieć, polega właśnie na tym, że blokują Twoje konto, co jest normalnym zjawiskiem, które może się zdarzyć w każdej grze, gdy używamy hacków lub oszukujemy, aby uzyskać korzyści w całkowicie nielegalny sposób, zgodnie z zasadami tej samej gry Wyraźnie.

Ale oto jest sztuczka z monetami dla My Talking Tommam nadzieję, że uznasz je za przydatne i jak zawsze wiesz, że wszelkie pytania, jakie masz, możesz zostawić je w komentarzach poniżej, a gdy tylko będziemy mogli spróbować odpowiedzieć, abyś mógł rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego, jak mieć nieskończone monety w My Talking Tom.

dołącz do naszego kanału telegram