Skip to content

„Nieprawidłowy odbiorca” na Androidzie? całkiem proste rozwiązanie

7 de lipiec de 2023

Szczerze mówiąc, ten błąd jest dość irytujący. Pomimo faktu, że SMS-y to przeszłość, z tego czy innego powodu może być konieczne wysłanie jednego, a kiedy pojawia się ten błąd, jest to dość denerwujące, zwłaszcza gdy masz pewność, że masz kredyt, a także masz sygnał, aby móc wysłać wiadomość tekstowa.

Dlatego jeśli dostaniesz „nieprawidłowy odbiorca„Teraz nauczymy cię, jak rozwiązać ten problem i nie będziesz musiał ponownie cierpieć z powodu tego rodzaju niedogodności.

Nieprawidłowe rozwiązanie odbiorcy

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć „Łączność„Kiedy już tam będziesz, będziesz musiał kliknąć kontakt.

Następnie idź tam, gdzie jest napisane edytować. tutaj powinieneś sprawdź, czy numer został wprowadzony poprawnie, wiemy, że głupio ci o tym mówić, ale w wielu przypadkach możesz zapomnieć wprowadzić numer lub nawet wpisać o jeden numer za dużo. Niektóre strefy mają funkcje zaczynające się od zera i np. tej liczby nie należy dodawać. Kiedy zaczynają się od 115, nie powinieneś też dodawać dwóch pierwszych liczb itp.

nieprawidłowy odbiorca

Jeśli błąd będzie się powtarzał, będziemy musieli zrobić coś innego i robimy to za każdym razem, gdy mamy jakiś problem z aplikacją.

idziemy do ustawieniakiedy tam będziemy musieli udać się do menedżer aplikacji i w tej części będziemy szukać Łączność.

Gdy już wejdziesz Łącznośćwystarczy poszukać przycisku z napisem Wyczyść pamięć podręcznąusuń całą pamięć podręczną, a następnie spróbuj ponownie dodać kontakt lub wysłać wiadomość, zobaczysz to Nieprawidłowy odbiorca nie pojawia się ponownie i nie będziesz mieć więcej problemów z tym tematem.

oryginalny

Jak widać, dość łatwo jest rozwiązać ten problem, najpierw trzeba będzie przyjrzeć się kwestii, w jaki sposób zaplanowałeś numer, i to jest ważne, ponieważ jeśli wyczyścisz pamięć podręczną, która ma 90% szans na rozwiązanie problemu, to nastąpi, jeśli numer jest nieprawidłowo zaplanowany z oczywistych powodów. Więc teraz wiesz, że nawet jeśli wydaje się to głupie, powinieneś poświęcić temu dużo uwagi. Ile razy zdarza się, że największy nonsens komplikuje nam życie?

Mamy nadzieję, że ten mini samouczek był dla Ciebie przydatny, pamiętaj, że w sieci mamy o wiele więcej sztuczek i różnych rozwiązań związanych ze światem Androida.

dołącz do naszego kanału telegram