Skip to content

Napraw wolno działający Pixel 2 XL

11 de sierpień de 2022

Choć prawdą jest, że Google Pixel 2 XL to wysoki zasięg, który wyróżnia się w wielu aspektach, których możemy oczekiwać od smartfona, takich jak bateria czy aparat, Możliwe też, że twórcy La Gran G napotykają o wiele więcej problemów, niż by sobie tego życzyli. dotyczące działania tego urządzenia.

Dzieje się tak, że ostatnio widzieliśmy, zarówno w sieciach społecznościowych, jak i na forach, różne skargi od użytkownicy, którzy mają Pixela 2 XL, biorąc pod uwagę, że ich smartfon działa znacznie wolniej niż powinien;. Prawda jest taka, że ​​w oparciu o te niedogodności Pixela 2 XL, który działa powoli, chcemy pokazać kilka sztuczek, aby rozwiązać dany problem.

Awarie Pixela 2 XL: rozwiązanie

Cóż, choć prawdą jest, że Pixel 2 XL mający zaledwie kilka miesięcy na rynku prawdopodobnie powinien działać bez problemów, nie mniej prawdą jest, że niektórzy użytkownicy wyrazili już swoje wątpliwości co do tego. Właśnie z tego powodu w tym artykule chcemy Ci pokazać niektóre z alternatyw, które powinieneś wziąć pod uwagę, gdy chcesz uzyskać lepszą wydajność z Pixel 2 XL.

Zamknij lub zabij aplikacje działające w tle na Pixel 2 XL

Prawie zawsze, gdy Pixel 2 XL działa wolno, problem dotyczy aplikacji działających w tle, które zużywają zasoby urządzenia, nawet jeśli nie jesteśmy tego świadomi. Z tego samego powodu nauczymy Cię jak uniemożliwić uruchamianie aplikacji w tle na Pixel 2 XL.

Aby to zrobić, musisz przejść do Ustawień urządzenia i w Pamięci przeszukać wszystkie zainstalowane aplikacje. W ten sposób możesz sprawdzić, których tak naprawdę nie używasz i je wyeliminować. Musisz zadać sobie trud robienia tego od czasu do czasu, przynajmniej raz w miesiącu, jeśli chcesz, aby Twój Pixel 2 XL zawsze działał jak pierwszego dnia.

Gdy już to zrobisz i zainstalujesz tylko aplikacje, z których wiesz, że będziesz używać na co dzień, Następną rekomendacją, jaką możemy Ci dać, jest zamknięcie tych, które działają w tle. Możesz to zrobić już w sekundę, ponieważ musisz tylko otworzyć menu ostatnich aplikacji i ręcznie zamknąć to, które chcesz.

Wyczyść pamięć podręczną i dane

Następną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że problem może dotyczyć informacji lub treści, które niektóre aplikacje automatycznie zapisują. Dlatego ważne jest, aby od czasu do czasu wyczyścić pamięć podręczną i dane. W ten sposób aplikacja będzie jak nowa, chociaż pamiętaj, że po usunięciu danych utracisz hasła, użytkowników i inne.

Jeśli problem będzie się powtarzał, czas na twardy reset

Niedawno przygotowaliśmy samouczek wyjaśniający szczegółowo, jak przeprowadzić proces twardego resetu na Pixel 2 XL, pamiętając, że podobnie jak w przypadku wszystkich telefonów z Androidem, jest to najlepsze rozwiązanie, któremu możemy zaufać. Dzięki tej procedurze przywrócimy Ustawienia naszego smartfona do wersji fabrycznejeliminując możliwe przyczyny spowolnienia działania.

Czy udało Ci się naprawić problemy z Pixel 2 XL za pomocą tych sztuczek?

dołącz do naszego kanału telegram