Skip to content

Napraw problemy z baterią Pixel 2 XL

31 de maj de 2022

Wygląda na to, że Google Pixel 2 XL przysparza The Big G więcej problemów, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałaa jeśli widziałeś nasze artykuły, zauważyłeś, że przeanalizowaliśmy już wiele głównych problemów, które dotyczą najnowszego flagowca firmy, oraz kilka możliwych rozwiązań, które naszym zdaniem należy wziąć pod uwagę w tych przypadkach.

Ostatnio uczyliśmy, jak rozwiązać problem z hałasem połączenia Pixel 2 XL, jak naprawić problem z kolorem ekranu Google Pixel 2 XL lub naprawić problem z powolnym działaniem Pixel 2 XL. Cóż, dzisiaj chcemy pokaże Ci, jak rozwiązać różne problemy z baterią w Twoim Pixel 2 XL, abyś ich już nie miał.

Cóż, w kolejnych wierszach znajdziesz różne triki dotyczące baterii Pixel 2 i Pixel 2 XL, które z pewnością będą niezwykle przydatne, gdy poczujesz, że ich autonomia spada. Prawda jest taka, że ​​chociaż są to raczej nowe urządzenia, na różnych forach i portalach społecznościowych widzieliśmy różnego rodzaju skargi od użytkowników na ten temat.

Napraw problemy z baterią Pixel 2 XL

Sprawdź zużycie aplikacji

Dzięki Androidowi możemy przejrzeć zużycie baterii przez różne aplikacje, które zainstalowaliśmy na urządzeniu i w ten sposób dać nam bardziej szczegółowe wyobrażenie o tym, których powinniśmy używać mniej, a innych. Prawda jest taka, że ​​każda aplikacja, która zużywa więcej niż 5% baterii, stanowi ryzyko, dlatego należy unikać jej używania przez większość czasu.

Odinstaluj te, których używasz najmniej

Z drugiej strony wiele razy mamy zainstalowane aplikacje, z których prawie nie korzystamy, a które działają cały czas w tle. Powinniśmy się ich jak najszybciej pozbyć, aby uniknąć tych problemów. Z tego powodu w tego typu sytuacji zalecamy przejrzenie zainstalowanych aplikacji i usunięcie absolutnie wszystkich tych, których zwykle nie używasz.

Wyłącz system Always on Display

Choć system Always on Display jest naprawdę atrakcyjny i wielu użytkownikom się podoba, to prawda jest taka, że ​​generuje również zużycie energii, z którym należy się liczyć, aby uniknąć niespodzianek na koniec dnia. Pierwszą rzeczą, o której musisz pomyśleć w tym względzie, jest to, że jeśli nie nadasz jej bardzo konkretnego zastosowania, należy ją pominąć, jak każdą inną funkcję.

Skróć czas upływający do wyłączenia ekranu

Ekran telefonu komórkowego wyłącza się automatycznie, gdy minie kilka minut lub godzin bez jego używania, zgodnie z tym, co wybraliśmy. Rzeczywiście, zalecamy, aby zawsze poświęcać jak najmniej czasu, zanim ekran się wyłączy. Ogólnie rzecz biorąc, większość terminali czeka jedną minutę, chociaż można ustawić krótsze czasy, tylko 15 sekund.

Unikaj animowanych tapet

Zawsze mówimy, że animowane tapety nie są dobrym pomysłem, jeśli nie planujesz wszędzie jeździć z ładowarką mobilną. Prawda jest taka, że ​​jeśli nie lubisz ich za bardzo, nie powinieneś ich używać. Jest to jeden z elementów, które zużywają najbardziej mobilną baterię, nie zdając sobie z tego sprawy. Jeśli chcesz zyskać autonomię, zawsze stawiaj na statyczne tapety.

Poza wszystkim, o czym wspomnieliśmy, musisz wiedzieć, że w szczególności Pixel 2 ma bardzo uczciwą baterię 2700 mAh, co jest w rzeczywistości jedną z głównych krytyki, jaką w tym zakresie otrzymał Google. Dlatego zalecamy, aby Jeśli nie kupiłeś jeszcze żadnego z tych zacisków, a bateria jest dla Ciebie ważna, poszukaj bezpośrednio Pixel 2 XL przed Pixelem 2.

Czy udało Ci się rozwiązać problemy z baterią Pixel 2 XL za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram