Skip to content

Najlepsze sztuczki oszczędzania baterii w Huawei Y360

23 de listopad de 2022

Jeśli zatrzymamy się na chwilę, aby przeanalizować, jakie są firmy inteligentnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony które w ostatnim czasie odnotowały największy wzrost sprzedaży, w żadnym wypadku nie możemy tracić z oczu tego, co dzieje się z Huawei. Rzeczywiście, chińska firma jest już drugim najczęściej sprzedawanym urządzeniem z Androidem po Samsungu, zajmując drugie miejsce wśród wszystkich systemów operacyjnych na niektórych rynkach.

Prawda jest taka, że ​​chociaż możemy oczywiście podkreślić zalety wielu najlepszych urządzeń, które Huawei ma obecnie do zaoferowania, w tym konkretnym przypadku chcemy skupić się tylko na kilku z nich. Na przykład Huawei Y360, jeden z najbardziej udanych, o którym zamierzamy nauczyć Cię najlepszych sztuczek oszczędzania baterii które na pewno Ci się przydadzą.

Oszczędzanie baterii w Huawei Y360

Pierwszą sztuczką oszczędzania baterii w Huawei Y360, którą naszym zdaniem powinieneś wiedzieć, jest obniżenie jasności ekranu, co w rzeczywistości jest sztuczką, którą można zastosować na wielu urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Prawda jest taka, że ​​ekran i jego jasność, aby być bardziej szczegółowym, jest jednym z głównych powodów, dla których bateria wytrzymuje niewiele lub nic, więc lepiej obniż ją tak bardzo, jak to możliwe.

Istnieją różne sposoby, aby jasność ekranu naszego Huawei Y360 nie pochłaniała baterii, chociaż w szczególności chcemy wspomnieć o kilku konkretnych, które oczywiście zaczynają się od ręcznego obniżenia jasności. W każdym przypadku, Możemy również wyłączyć automatyczną jasność ekranu Huawei Y360 lub dlaczego nie zmienić tapetę w przypadku, gdy jest zbyt jasny.

Połączenia mogą być innymi przyczynami tego, że bateria Huawei Y360 nie działa tak, jak powinna, iw tym przypadku możemy polecić skorzystanie z funkcji szybkiego dostępu urządzenia. To, co powinieneś zrobić, to np. Jeśli nie masz w tej chwili dostępu do sieci Wi-Fi, zablokuj urządzeniu wyszukiwanie tego typu sygnałówponieważ powoduje to zbyt duże zużycie baterii.

Coś podobnego dzieje się z GPS w Huawei Y360, co nie zawsze jest konieczne, a tym bardziej, jeśli nie korzystamy z żadnej aplikacji wymagającej aktywacji tego systemu, w którym to czasie wygodnie jest go wyłączyć. Możemy również wyjaśnić to samo w przypadku Bluetooth, więc wiesz, spróbuj upewnić się, że Twój Huawei Y360 ma aktywne tylko te funkcje, których naprawdę używasz, a nie wszystkie.

W miejscach, w których nie ma zbyt dużego sygnału, możemy polecić aktywację trybu samolotowego na swoim Huawei Y360, co jest w rzeczywistości niezbędne, gdy chcemy oszczędzać baterię. Można to również zrobić ręcznie, ale jeśli zamierzasz dezaktywować wszystkie systemy, które stają się bezużyteczne w pewnych sytuacjach, nie ma nic lepszego niż tryb samolotowy Huawei Y360.

Nawyki związane z ładowaniem są również niezbędne, aby bateria naszego Huawei Y360 nie ucierpiała, iw tym sensie możemy szczególnie podkreślić znaczenie ochrony go przed zwykłymi ładowarkami. W ten sam sposób, przynajmniej raz w tygodniu należy rozładować baterię telefonu Huawei Y360 i pozwolić mu się ładować, aż do zakończenia ładowaniaaby mieć pewność, że zawsze zachowuje najlepszą wydajność.

Wreszcie, a ponieważ wielu czytelników często nas o to pyta, musimy to powiedzieć brak aplikacji do pobrania, która obiecuje poprawić zużycie baterii Huawei Y360bo w zasadzie wszystkie też zużywają energię, więc to, co nam z jednej strony oferują, z drugiej nam zabierają.

Jak poprawić baterię swojego Androida?

dołącz do naszego kanału telegram