Skip to content

Najlepsze sztuczki i sekrety Spotify, które pozwolą Ci jak najlepiej wykorzystać

2 de luty de 2021

Spotify to największa na świecie usługa strumieniowego przesyłania muzyki z największą liczbą pobrań i wspaniałą implementacją międzyplatformową. To podstawowa aplikacja na świecie, ponieważ za pośrednictwem platformy Spotify można pobierać muzykę, piosenki i podcasty. Z przyjemnością dowiesz się, że w tym artykule nauczymy Cię, jak to robić wyciągnąć więcej z tego, ponieważ w tym artykule nauczymy Cię kilka sztuczek że na pewno jeszcze nie wiesz.

Pięć sztuczek lub tajemnic, aby w pełni wykorzystać Spotify

Wskazówki dotyczące oszczędzania czasu. Aby Twoje wyszukiwania w Spotify były dokładniejsze, wprowadź odpowiednie dane w następujących wpisach: artysta, utwór, album, rok, płeć i etykieta.

Tłumaczymy terminy, które właśnie przeczytałeś, na hiszpański w tej samej kolejności: artysta, piosenka, album, rok, gatunek i płyty z określonej dyskografii. W ten sposób znajdziesz dokładnie ten utwór lub wykonawcę, którego chcesz usłyszeć. Jednym z fajnych aspektów tej aplikacji jest to, że możesz wyświetlać teksty piosenek w Spotify podczas słuchania muzyki.

Odkrycie o cotygodniowa kompilacja to kolejna z funkcji, do których możesz uzyskać dostęp dzięki Spotify. Dzięki niemu możesz zobaczyć spersonalizowane listy odtwarzania, których ostatnio słuchałeś. Jeśli chcesz dodać więcej utworów, naciśnij Przeglądaj / Odkryj / Najlepsze rekomendacje dla Ciebie.

Ponieważ Spotify działa jako sieć społecznościowa, na pewno będziesz mieć wiele kontaktów. Jeśli nie chcesz, aby wiedzieli, czego słuchasz, wystarczy, że zlokalizujesz swoją nazwę użytkownika, kliknij strzałkę i aktywuj opcję «prywatna sesja w Spotify ». Dzięki temu Twoja aktywność będzie ukryta.

Z drugiej strony wielu użytkowników korzysta ze Spotify Premium za darmo, istnieje możliwość słuchania ich ulubionych piosenek wyższa jakość niż zwykle. Aby to osiągnąć, postępuj zgodnie z następującą ścieżką: Edycja / Preferencje / Przesyłanie strumieniowe w wysokiej jakości. Szukając go z urządzenia mobilnego powinno to być: Ustawienia / Jakość muzyki / Pobieranie / Jakość ekstremalna

Kolejny sekret wiąże się z P.nieskończone listy świeckie. Jeśli należysz do osób, które w kółko powtarzają utwory, możesz znaleźć więcej podobnych tematów, klikając prawym przyciskiem myszy dany utwór i wybierając opcję „Przejdź do radia utworów”. Zobaczysz nieskończoną listę powiązanych tematów.

Powiązane aplikacje, które poprawią Twoje Spotify

Spotify może być używany znacznie więcej niż tylko do słuchania muzyki. Jeśli korzystasz z jej usług, ważne jest, abyś wiedział, co możesz z nią zrobić. Odkryj bardziej interesujące i fascynujące sekrety poniżej:

SpotOn Alarm. Użyty jako usługa budzenia lub alarmu. Po otwarciu interfejsu zdajesz sobie sprawę, jakie to proste i proste. Podczas konfiguracji będziesz musiał zdefiniować czas i muzykę, dla której musisz nacisnąć link, który pojawia się w tej sekcji. Przeniesie Cię do plików, które masz na swoim koncie osobistym.

Możesz także zdecydować, czy chcesz, aby utwór był głośniejszy, gdy brzmi. Możesz go również używać na różnych urządzeniach, które mają to samo konto, czyli może dzwonić na telefonie komórkowym lub komputerzew zależności od tego, gdzie go zaprogramujesz.

SpotyTube. Jak prawdopodobnie podejrzewasz, ta aplikacja jest połączona z YouTube. Przez nią Możesz zobaczyć klipy wideo z muzyką, którą masz w Spotify. Będziesz mieć dostępną listę hitów, które zyskują popularność w miejscu, w którym się znajdujesz.

AmpMe. Dzięki milionowi pobrań stał się dobrze znanym narzędziem dla użytkowników Spotify. Możesz go również używać z iCoud, YouTube lub z własną biblioteką muzyczną. Jeśli używasz go bezpośrednio ze Spotify, powinieneś wejść na swoje konto w AmpMe i wybrać żądany utwór.

Dzięki niemu możesz zsynchronizować kilka urządzeń do grania w tym samym czasie. Bardzo przyda się na tych improwizowanych imprezach, na których nie masz zbyt wiele dźwięku, bo gdy jest odtwarzany na kilku urządzeniach, nic więcej nie będzie potrzebne.

Lissna dla Spotify BETA. Dba o listę muzyczną, pobrany wcześniej, możesz przełączyć go w tryb „offline”. Nie będzie to przeszkadzało w korzystaniu z konta Spotify. Będziesz mieć możliwość wyboru jednej z opcji ¨ Tryb gracza¨ (osoba odtwarzająca muzykę) lub „Tryb słuchacza” (osoba, która słucha muzyki).

aplikacja spotify na Androida

Coś innego, możesz zaktualizować Spotify do najnowszej wersji, aby jak najlepiej go wykorzystać. Z drugiej strony możesz utworzyć konto rodzinne Spotify składające się z maksymalnie sześciu kont indywidualnych. Mamy nadzieję, że ten post pomoże Ci poprawić wrażenia muzyczne.

dołącz do naszego kanału telegram