Skip to content

Najlepsze sztuczki i porady klubowe Ludo, aby grać, wygrywać i unikać śmierci

10 de marzec de 2021

Ludo Club, to gra stworzona na urządzenia mobilne, oparta na tradycyjnej grze planszowej (Ludo), która od czasu premiery wywiera ogromny wpływ na użytkowników, którzy przytłoczeni sytuacjami, w których na co dzień żyjemy kwarantanną, spowodowaną koronawirusa, szukają rozrywki.

Ludo Club opiera się na zasadach oryginalnej gry, w którym musisz rzucić kostką i zwiększyć liczbę pól, które mówi, jest to prosty styl gry i łatwy do szybkiego opanowania.

Możesz grać co najmniej z dwiema osobami, a maksymalnie z czterema, jest to jedna z najlepszych gier strategicznych, które możesz zdobyć na smartfonie, jak każda gra rywalizacyjna, są pewne sztuczki, które możemy śledzić, na zawsze lub prawie zawsze wygrywając Gry.

Co to jest Ludo Club?

Ludo został wymyślony głównie jako gra planszowa i tak było przez wiele lat, aż do wydania jego mobilnej wersji, Ludo Club, oferuje dwa tryby gry, klasyczny, w którym musisz zabrać cztery żetony do końca drogi, zwany także „domem”, w tym celu musisz rzucić kostką.

Można użyć jednej lub dwóch konwencjonalnych kości, kośćmi rzuca się raz na turę i po drodze, jeśli wylądujesz na polu, które jest już zajęte przez innego gracza, możesz go wyeliminować, zwracając go do miejsca pochodzenia i zacznij od zera z tym żetonem, możesz również połączyć dwa ze swoich żetonów na tym samym kwadracie i wygraj bonus.

Drugi tryb gry to tzw „WYSYPKA”, która jest oryginalna dla tej części i opiera się na wykorzystaniu jednej z podstawowych cech konwencjonalnego Ludo, czyli eliminacji przeciwników, tutaj wygrywa ten, kto wyeliminuje najwięcej przeciwników z planszy, jest to nieco bardziej szalony tryb gry niż poprzednio.

Ludo Club Jest to głównie gra online, dlatego musisz mieć połączenie z internetem, zaleca się optymalizację jej w jak najlepszy sposób, aby nie przegapić żadnej gry.

Wskazówki Klubu Ludo, aby wygrać

Grając w Ludo Club musisz o tym pamiętać konkurencyjna gra, w którym pozostali gracze za wszelką cenę spróbują wyeliminować twoje figury, dlatego nie ufaj temu, co powiedzą ci na czacie, ani nie próbuj negocjować pozycji.

W miarę postępów w grze w pewnym momencie będziesz musiał przejść wejście wroga, Z tego powodu ważne jest, aby przesuwać swoje figury ostrożnie i nie spieszyć się zbytnio, ponieważ są one właścicielami tej linii i łatwiej będzie im cię wyeliminować.

Na początku gry zwykle udaje nam się zdobyć jeden lub dwa żetony, musimy starać się je maksymalnie awansować, zanim zrobią to pozostali rywale, aby mieć przewaga strategiczna.

W dodatku pomimo tego, że Ludo Club nie zużywa wielu zasobów, jeśli Twój telefon komórkowy ma tryb gry, powinieneś go aktywować, lub jeśli go nie wnosi i ma mało pamięci RAM, to musisz trochę tego zwolnić pamięć, aby gra nie miała problemów.

Jakie bonusy są dostępne i jak ich używać?

W Ludo Club będziesz miał kilka power-upów, z których będziesz mógł korzystać przez całą grę, które posłużą do zwiększenia prawdopodobieństwa, że ​​otrzymasz wzrost liczby, w zależności od tego, który wybierzesz, możesz uzyskać na przykład jedną lub drugą liczbę jeśli wybierzesz najbardziej podstawową, będziesz mieć możliwość, że wypadnie którakolwiek z parzystych liczb, 6, 2 lub 4.

wskazówki, jak przesuwać kafelki klubu ludo

Z drugiej strony istnieje wzmacniacz średniego poziomu, który da wyniki o nieparzystych liczbach, jest to jeden z najmniej używanych, ponieważ liczby mieszczą się w zakresie od 5, 1 do 3, ale jest tańszy niż liczby parzyste.

Wszystkie te ulepszenia można kupić za pieniądze w grze, które możesz gromadzić jako wygrywaj mecze Lub po prostu zagraj w niektóre, możesz też kupić je za prawdziwe pieniądze, są dostępne w paczkach, z których najdroższe to te, które dają najwięcej pieniędzy, co jest logiczne.

dołącz do naszego kanału telegram