Skip to content

Najlepsze przydatne aplikacje dla fryzjerów do rezerwacji, cięć i oprogramowanie na Androida i iOS

8 de grudzień de 2021

Ilekroć o tym rozmawiamy system operacyjny Android, Mówimy, że wśród wielu elementów, którymi się wyróżnia i odróżnia od innych, musimy oczywiście wspomnieć o ogromnej liczbie dostępnych aplikacji. Oczywiście są aplikacje na każdy gust, niektóre rozrywkowe, inne produktywne, a nawet aplikacje łączące oba zagadnienia, takie jak te, które zobaczymy w tym artykule.

To jasne, z potrzeba wielu młodych ludzi bycia modnym, zwłaszcza mężczyźni, wielu decyduje się na strzyżenie włosów w domu, ale ponieważ nie są profesjonalistami, mała pomoc nie jest wcale taka zła. W takim razie musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, czy studiujesz na fryzjera, chcesz samemu obciąć włosy, czy jesteś profesjonalistą i szukasz czegoś pomysłowego, te aplikacje mogą Ci pomóc.

Chociaż to zobaczysz następujące aplikacje Mają kilka wspólnych elementów, prawda jest taka, że ​​każdy z nich wskazuje inną grupę odbiorców, dlatego zalecamy, aby pobrać je wszystkie, jeśli masz miejsce w terminalu. Następnie, jeśli chodzi o korzystanie z filmów, jest zwykła rada: odtwarzaj je podczas połączenia z siecią Wi-Fi, ponieważ w przeciwnym razie zjemy dużo danych.

Najlepsze aplikacje na Androida dla fryzjerów

Fade Masters Filmy (pobierz)

Filmy Fade Masters Jest to pierwsza aplikacja dla fryzjerów, której chcemy Cię nauczyć, która przybliży Ci to, co chcemy zaproponować naszym czytelnikom, o ile wskazuje jej nazwa.

Ma ogromną ilość filmy instruktażowe W którym znajdziemy fasony od profesjonalnych po inne miejskie wszelkiego rodzaju, równie interesujące dla początkujących, jak i dla tych, którzy mają własny zakład fryzjerski, jeśli klient chce uzyskać krój Maluma, możesz to osiągnąć.

Wahl (pobierz)

Drugim z wniosków dla fryzjerów, które uważamy, że nie należy przestać brać pod uwagę, jest słynne Wahli, o którym chcemy podkreślić w pierwszej kolejności, że doskonale będzie można poznać lepiej swoje narzędzia pracy. W tym celu zawiera samouczki, które pozwalają nam zobaczyć potencjał każdej z maszyn i techniki, które możemy za ich pomocą zastosować.

Kurs fryzjerski Hair Studio (pobierz)

Trzecia aplikacja jest tą samą, którą ilustruje ten artykuł, Kurs Fryzjerski Studio Fryzjerskie, o czym musimy zaznaczyć, że wyróżnia się szczególnie przynależnością do cieszącego się dużym uznaniem w środowisku serwisu Hair Studio. Jest to aplikacja, która zawiera ponad 200 filmów ilustracyjnych, które będą niezwykle pomocne, jeśli chcemy lepiej poznać pracę fryzjera.

najlepsza aplikacja do rezerwacji fryzjera

Wskazówki, jak być najlepszym fryzjerem

Jeśli się zdecydowałeś świat fryzjera, masz do tego talent i chcesz zostać najlepszym profesjonalistą ze wszystkich, zostawiamy Ci kilka wskazówek, oprócz aplikacji, które pokazaliśmy Ci wcześniej, które przydadzą się, jeśli chodzi o wykonanie idealnej fryzury.

  • Ucz się od swojego klienta: Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć jest osobowość Twojego klienta, rozmawiaj i pytaj, abyś miał jasny obraz tego, co lubi; Przeanalizuj linię jego twarzy, rysy twarzy i powiedz mu, która droga jest dla niego najlepsza, pamiętaj, że jesteś profesjonalnym okiem.
  • Wyjaśnij wątpliwości: Jeśli klient ma jakiekolwiek wątpliwości, Twoim obowiązkiem jest wyjaśnienie go, wykorzystanie materiału graficznego, pokaż mu, jaki będzie wynik, w ten sposób zapewnisz bezpieczeństwo wykonania cięcia; Ważne jest, aby zapewnić klientowi bezpieczeństwo, ponieważ oddaje on w Twoje ręce ważny punkt swojej cechy fizycznej.
  • Zademonstruj bezpieczeństwo: Kiedy robisz cięcie, musisz być pewien, że jeśli okażesz zakłopotanie, twój klient straci pewność siebie, co jest punktem przeciwko, zawsze działaj z pewnością, ponieważ zależy to od twojego powrotu klienta.
  • Daj jej pomysły na fryzurę: Po zrobieniu strzyżenia wyjaśnia, jak można go czesać, gdy jest mokro i sucho, wiele osób nie wie, jak ożywić fryzurę po strzyżeniu z powodu braku wyjaśnienia sprawia to, że szukają innych opcji przy strzyżeniu włosów, można pobieraj te aplikacje, nawet jeśli Twój telefon działa wolno.

Jeśli chcesz, aby Twoi klienci wracali do Ciebie zawsze, gdy potrzebują cięcia, ćwicz przez cały czas, bądź na bieżąco z aplikacjami fryzjerskimi które polecamy powyżej, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami i zostań doskonałym profesjonalistą fryzjerskim.

dołącz do naszego kanału telegram