Skip to content

Najlepsze programy uruchamiające, które zużywają mniej zasobów lub wydają mniej pamięci RAM — program uruchamiający Zero, program uruchamiający Lean…

17 de marzec de 2023

Czy chcesz wiedzieć, które są najlepsze programy uruchamiające dla telefonów z systemem Android zużywa mniej zasobów? Cóż, tutaj je zobaczysz. Dzieje się tak, że chociaż programy uruchamiające są idealne do dostosowywania naszych smartfonów, mają swoje wady.

Pobierz lekkie programy uruchamiające na telefony komórkowe z systemem Android

Pomagają nam modyfikować wygląd ikon naszych aplikacji, wygląd naszego telefonu komórkowego, a nawet sposób, w jaki go obsługujemy, ale zdarza się, że czasami ważą za dużo i wyrządzają więcej szkody niż pożytku.

Dlatego też programy uruchamiające dla Androida, które zużywają mniej zasobów, które z kolei są bardzo dobre, to te, które zamierzamy polecić, abyś mógł je zainstalować na swoim telefonie, niezależnie od tego, czy jest to wysoki, średni czy niski zasięg. Dzięki tym programom uruchamiającym, które zużywają mało pamięci RAM, będziesz mieć pewność, że wrażenia użytkownika pozostaną takie same jak zawsze po ich zainstalowaniu.

Jakie są najlepsze lekkie wyrzutnie?

Wśród najczęściej wyszukiwanych i używanych programów uruchamiających ze względu na jego niskie zużycie pamięci RAMwyróżnia się 7 następujących:

ŚwiatłoUruchom

Rozpoczynamy tę listę najlepszych programów uruchamiających dla telefonów komórkowych z systemem Android, mówiąc o LightLaunch, aplikacji, która wyróżnia się zwłaszcza tym, że nie ma biurek, coś, co niektórzy użytkownicy uważają za bardzo dobry pomysł. W rzeczywistości zobaczysz bezpośrednio listę wszystkich aplikacji w rodzaju zwoju, który również generuje praktyczne i szybkie użycie.

Program uruchamiający SickSky

SickSky Launcher jest prawdopodobnie jedną z aplikacji w tym segmencie, która najbardziej wyróżnia się wyglądem, jaki ma do zaoferowania użytkownikom. O tym musimy powiedzieć, że jest znacznie bardziej atrakcyjny, ponieważ przypomina oryginalne menu systemu operacyjnego Android na całe życie. Od tego czasu jest to również jedna z najlżejszych wyrzutni Prawie nie zużywa pamięci RAM urządzenia.

Wyrzutnia Zeamu

Kolejnym launcherem, który koniecznie trzeba wziąć pod uwagę w swoim smartfonie jest tzw. Zeam Launcher, który wyróżnia się między innymi tym, że możemy zainstaluj go nawet na starych wersjach Android, jak 2.2. Wyróżnia się również ogromną liczbą opcji, które posiada, oprócz tego, że możliwe jest jak najszybsze włączenie niektórych działań przeglądarki.

Tylko program uruchamiający

Solo Launcher to kolejna z lekkich aplikacji uruchamiających na Androida, aw tym przypadku taka wyróżnia się przede wszystkim lekkością. To, co musisz wiedzieć o tym programie uruchamiającym, to fakt, że ma on ponad 1000 motywów i ponad 300 własnych konfiguracji, więc możesz spędzić dużo czasu edytując go, dopóki Cię nie przekona. Kolejna świetna opcja w tym segmencie.

Wyrzutnia NOVA

Nie sposób mówić o launcherach i nie wspomnieć o NOVA Launcherze, a najbardziej znany program uruchamiający aplikacje jakie możemy znaleźć w tych czasach, ponieważ ma wiele opcji dostosowywania. I choć może nie jest tak szybki jak inne, jeśli masz smartfon z wyższej półki i naprawdę chcesz spersonalizować swoje urządzenie, z pewnością to docenisz.

Ten program uruchamiający, który wielu powinien już znać, zużywa tylko około 35 MB przeciętna pamięć RAM. Dzięki temu programowi uruchamiającemu wielu użytkowników terminali innych niż Nexus może cieszyć się najlepszym czystym Androidem na swoich telefonach lub tabletach.

osoba korzystająca z telefonu komórkowego

Od początku, pozwala nam importować dane z innych launcherów lub przywróć poprzednie dane zapisu Nova Launcher. Ponadto daje nam możliwość dostosowania wszystkich naszych ikon, przejść szuflady aplikacji i ekranu głównego, konfiguracji gestów, a także obsługuje wiele motywów dostępnych w Google Play, gdzie możemy je uzyskać w ten sam sposób.

Lean Launcher

Lean Launcher to praktycznie klon Pixel Launchera. Nie tylko w swoich podstawowych funkcjach, które są bardzo podobne do Nova Launcher i Action Launcher, ale Rootless Pixel 2 Launcher, Lawnchair i inne są również bardzo podobne, ponieważ wszystkie są oparte na Pixel Launcherze.

Ale ten program uruchamiający wyróżnia się tym, że jest jednym z programów uruchamiających, które zużywają mniej zasobów i od tego czasu zawsze pozostają lekkie ta aplikacja ma mniej niż 4 MB. Chociaż udaje mu się włączyć pewne dodatki, które czasami są tracone w tego typu programie uruchamiającym. Obsługuje ikony na żywo, kropki powiadomień, skróty do aplikacji i wiele innych.

Holo Launcher

wyrzutnia bardzo wszechstronny, dobry, a zwłaszcza bardzo lekki. Ten program uruchamiający bardzo dobrze pasuje do telefonów komórkowych Alcatel, ponieważ zasięg tych telefonów nie jest tak wysoki i jest idealny dla tego programu uruchamiającego, ponieważ jest wyjątkowy dla tych urządzeń. Tym samym należący do jednego z najlepszych launcherów dla Alcatela.

dołącz do naszego kanału telegram