Skip to content

Najlepsze kody do March of Empires

1 de październik de 2022

Gry strategiczne bez wątpienia zyskały popularność odkąd telefony komórkowe z Android stopniowo stawały się coraz potężniejsze. Gatunek, który wcześniej był zbyt zdegradowany do komputerów, teraz możemy cieszyć się nim również na urządzeniach mobilnych, a jednym z najpopularniejszych jest marsz imperiów z Gameloft, firma, która pozostawiła nam wiele świetnych gier na nasze urządzenia mobilne. Następnie pozostawimy Ci wiele wskazówek i sztuczek, dzięki którym będziesz mógł grać w tę fantastyczną grę jak ekspert.

Nieskończone złoto i jedzenie w March of Empires

Jednym z najlepszych sposobów na szybkie ulepszenie rzeczy do postępu jest oczywiście złoto, musisz mieć go w dużych ilościach. Ponadto również możesz przechowywać jedzenie wysyłając całą armię w odległe miejsce, w ten sposób nie wykorzystają jej, a zatem posłuży jako zasób.

Traktaty pokojowe są zwykle generowane automatycznie po ataku można je kupić, ale zalecamy, abyś tego nie robił, ponieważ idealnie byłoby, gdyby pieniądze, które na to wydasz, zostały zainwestowane w coś bardziej przydatnego, biorąc pod uwagę, że w ten czy inny sposób możesz to zdobyć za darmo.

Generowanie zasobów

Zalecamy generowanie zasobów, aby wejść na serwery, na których znajdują się gracze w starszym wieku, ponieważ zazwyczaj mają duże doświadczenie w grze i dlatego byłoby o wiele bardziej przydatne, gdybyś tam zagrał.

uzależnia jak mało kto

Jak widać, ten tytuł jest bez wątpienia zbyt wciągająca i jest wiele trików, aby marsz imperiów które mogą ci się przydać. Wybrać pomiędzy trzy cywilizacje W ten sposób możesz założyć swoją wielką armię, rozpocząć tworzenie swojego wielkiego imperium, a tym samym awansować w historii i bezwzględnie zniszczyć wszystkich swoich wrogów. Chodzi o to, że zacznij zbierać jak najwięcej zasobów by później zająć obce ziemie, poszerzyć królestwo i oczywiście rozpocząć wojnę z innymi graczami.

Jest to tytuł, który bez wątpienia jest zbyt uzależniający, poza tym, że nie wymaga zbyt wielu zasobów mimo posiadania świetna jakość grafiki i dlatego każdy, kto ma urządzenia ze średniej półki, może się nim cieszyć i być może jest to jeden z powodów, poza tym, jak uzależnia, dlaczego ma za sobą ogromną liczbę odtwarzaczy.

Kody do March of Empire. dowiedz się wszystkiego o tym

Gry strategiczne na urządzenia mobilne zyskały ogromną rzeszę fanów, w końcu można powiedzieć, że to gatunek, który na razie najlepiej radzi sobie na urządzeniach mobilnych. Jest to jeden z tych, który najlepiej ewoluował w czasie, a jednym z jego wspaniałych odniesień jest marsz imperiumz których dzisiaj zostawimy Wam kilka sztuczek, abyście mogli stać się najlepszymi.

Przewodnik i kody do March of Empires

Jak tylko zaczniesz tę grę, musisz wybrać między trzema przedstawionymi nam cywilizacjami, gdy to zrobisz, będziemy musieli zacząć budować nasze królestwo w kilku słowach, pamiętaj, że musisz wybrać tę lubisz najbardziej, bo mimo czego wszystkie są zrównoważonew zależności od Twojego sposobu gry, jedno może być lepsze od drugiego.

Musi utrzymuj swoje królestwo dobrze na bieżąco i z każdą z konstrukcji dobrze strategicznie rozmieszczoną, zawsze myśląc o możliwych atakach innych królestw. W ten sposób musimy zawsze aktualizować wszystko tak, jak to możliwe, abyśmy mieli również więcej mocy i zasobów.

Jednym ze sposobów na posiadanie dużej ilości żywności byłoby wysłanie armii w bardzo odległe miejsce, w ten sposób, gdy są na zewnątrz, nie będą spożywaj wszelkiego rodzaju żywność, aby móc ją gromadzić.

Najlepszym sposobem na posiadanie dobrej ilości zasobów jest wejście na serwery, na których są gracze z długim stażem w grze, a co za tym idzie, posiadanie ich w swoich królestwach, w ten sposób możemy z nich skorzystać.

Należy wziąć pod uwagę, że traktaty pokojowe można je kupić, ale można je też wygenerować w sposób całkowicie zautomatyzowany po atakach, które wykonujemy, ideałem jest pozwolić im wygenerować się same i nie wydawać na tego typu rzeczy tyle pieniędzy, złota, które w kilku słowach mogłoby się skończyć bardzo przydatne w innych sytuacjach.

W skrócie gra i trik do wygrania w March of Empiresto mieć dobrą strategię, ale przede wszystkim wiedzieć, gdzie i kiedy korzystać ze swoich zasobów, nie wydawać na nic, a przede wszystkim mieć jak najwięcej cierpliwości.

dołącz do naszego kanału telegram