Skip to content

Najlepsze gry z rekinami, które musisz pobrać, zainstalować i grać na swoim Androidzie

16 de luty de 2023

Czy zwykle pobierasz gry, które polecamy na swój telefon komórkowy? Zobacz, jak to zrobić? W takim razie musisz wiedzieć, że w nadchodzących tygodniach będziemy nadal oferować niektóre z najważniejszych wydarzeń, więc lepiej bądź na bieżąco. W rzeczywistości w tym konkretnym przypadku zatrzymamy się na kategorii, o której dużo konsultowaliśmy, czyli najlepszych grach rekiny na Androidaz tym, co to znaczy.

Jak dobrze przeczytałeś, w tym artykule znajdziesz podsumowanie lub zestawienie tego, co rozważamy Najlepsze gry wideo z rekinami na urządzenia mobilne, które z pewnością zapewnią Ci rozrywkę. Dzięki tym tytułom będziesz miał szansę zapomnieć o tych wszystkich nudnych chwilach, a co więcej, są to gry, w których możemy stopniowo rozwijać się, aż sobie z nimi poradzimy.

Najlepsze gry z rekinami

Świat głodnych rekinów

Następnie zaczynamy naszą recenzję najlepsze gry z rekinami na telefon prosto z ręki Hungry Shark World, aplikacji, o której musimy powiedzieć, że ma działanie jak niewiele innych. Oczywiście będziemy musieli postawić się w sytuacji jednego z królów wód, starając się za wszelką cenę przeżyć, a do tego oczywiście nie musimy rezygnować z jedzenia.

Niektóre cechy tej gry mają związek z bardzo dobrze rozwiniętą trójwymiarową grafiką, oprócz tego, że nauczymy się lepiej poznawać rekiny, ponieważ znajdziemy do 20 gatunków rekinów w 7 kategoriach wielkości do zebrania. Ponieważ żywimy się innymi zwierzętami, nasz rekin również stanie się znacznie potężniejszy niż wcześniej, możesz pobrać te gry na PC.

Ta aplikacja oferuje nam do 3 morskich światów, które musimy opanować, a konkretnie: Wyspy Pacyfiku, Oceanu Arktycznego i Morza Arabskiego, więc lepiej wiesz, jak je wszystkie przewijać. Z maksymalnie 20 misjami dostępnymi do wykonania, lepiej wiesz, jak łączyć bonusy gry, w przeciwnym razie będziesz miał trudności z odniesieniem sukcesu na dłuższą metę, możesz pobierać gry z zaufanych stron.

Ewolucja głodnych rekinów

A potem, jeśli ta pierwsza gra nie skończyła cię podbijać, musisz wiedzieć, że istnieją inne gry z rekinami na Androida, na przykład Ewolucja głodnych rekinów, nieco ulepszona, ale nie tak rozbudowana wersja poprzedniej. Ponownie musimy przejąć kontrolę nad bardzo głodnym rekinem, a jedynym sposobem na przeżycie jest żywienie się innymi zwierzętami morskimi, więc nie okazuj im litości.

W tym przypadku wśród głównych cech gry znajdziemy aż 14 rodzajów rekinów, o których można dowiedzieć się więcej, oprócz około 75 misji aby ukończyć korzystanie z nich wszystkich. W miarę postępów będziemy odblokowywać coraz więcej rekinów i nie możemy zapominać o tym, że będzie do 15 zagubionych skarbów, które zwiększą nasz wynik w trakcie gry.

pobierz najlepsze gry z rekinami

Jak pobrać i zainstalować najlepsze gry z rekinami na Androida

Cóż, już widziałeś gry, które sugerujemy, są niesamowite, teraz musisz je pobrać; czytaj dalej, aby wiedzieć jak Pobierz je wszystkie na swoje urządzenie z Androidem.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do sklepu z aplikacjami Twoje urządzenie z Androidem, już w Sklepie Play wystarczy umieścić nazwę dowolnej z gier, które polecamy w tym artykule; Pojawią się wszystkie opcje, wystarczy wybrać jedną z preferencji, aby móc pobrać.

Zalecamy przejrzenie wymagań gry i sprawdzenie, czy tak jest kompatybilne z Twoim urządzeniem pomyślnie przeprowadzić pobieranie. Następnie musisz tylko poczekać, a gdy pobieranie będzie gotowe, możesz korzystać z gry, aby ją skonfigurować, wystarczy rozpocząć i zarejestrować się.

Jeśli jest tak, że wersja nie jest dostępna dla twojego urządzenia w sklepie, masz możliwość pobrania z sieci poprzez zlokalizowanie Apk gry; masz różne sposoby na zdobycie te fantastyczne gry, które przeniosą Cię w głąb zabawy.

Nie przegap okazji, poczuj całą adrenalinę, którą wywołały te rekiny, podnieś poziom, zmień wyspę i wiele więcej; Najlepsze w tym wszystkim jest to, że będziesz je mieć na wyciągnięcie ręki, pobierz i ciesz się.

dołącz do naszego kanału telegram