Skip to content

Najlepsze gry wieloosobowe online i offline na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android

22 de styczeń de 2022

Tym razem postanowiliśmy przedstawić nową listę gier na telefon komórkowy, czy to iOS, czy Android. Ponadto te gry mają opcję bycia grać w trybie multiplayer, bycie idealnym do spędzania czasu ze znajomymi, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że większość z nich jest trochę ciężka. Dlatego musisz upewnić się, że Twój telefon jest w optymalnych warunkach, aby poprawić i zoptymalizować jego wydajność.

W ten sposób będziesz mógł w pełni się nimi cieszyć, bez kłopotów ze względu na niektóre szczegóły dotyczące działania Twojego telefonu komórkowego. Chociaż nie jest to coś, czego nie można rozwiązać, ponieważ w Internecie jest wiele samouczków, które pokazują, jak korzystać z opcji programisty i poprawiać wydajność komputera.

Bez dalszych ceregieli te, które pokażemy poniżej, to gry, które Działają zarówno w trybie online, jak i offline. które mają motywy i grafiki na każdy gust. Więc czytaj dalej, na pewno znajdziesz idealną grę dla siebie.

Jakie są najlepsze mobilne gry wieloosobowe?

Te, które zobaczysz poniżej, to te, które rozważyliśmy najlepsze mobilne gry wieloosobowe, z systemami iOS i Android

Gwiezdne legendy

prawdopodobnie jeden z najlepsze alternatywy rozrywki jeśli chodzi o masowe gry online dla wielu graczy lub MMOG, z których mogą korzystać wszyscy fani tematów związanych z kosmosem.

Zynga-Poker

W tym możesz cieszyć się wyzwaniami, które Obejmują one krótkie i proste gry, do niekończących się światowych turniejów, w których możesz rzucić wyzwanie naszym własnym przyjaciołom. Ponadto nie chcieliśmy zapomnieć o tym, że użytkownicy Androida mają również równie ciekawą alternatywę, taką jak Live Holdem Poker Pro.

bazgrać

Scrabble jest jednym z najbardziej znane gry planszowe które istnieją na całym świecie, a jak wiemy, chodzi o ułożenie słów, aby zdobyć punkty zgodnie z literami, które w nich umieszczamy. W związku z tym nie możemy stracić z oczu faktu, że w ten tytuł można zagrać, rzucając wyzwanie wszystkim naszym kontaktom na Facebooku z telefonami z Androidem lub iPhonem, a jeśli wolimy, także na konsoli.

Wiek obrońców

Chociaż To niesamowita gra Zanim się podekscytujesz, musimy wyjaśnić, że przynajmniej na razie jest to tytuł, z którego możemy korzystać tylko na tabletach.

W przeciwnym razie, jeśli masz jedno z tych urządzeń, powinieneś spróbować, ponieważ jest kilka lepszych, jeśli chodzi o buduj bazy i musisz ich bronić przed atakami wroga, wykorzystując całą dostępną broń i zasoby.

mężczyzna trzymający iphone

Gra z przyjaciółmi

O tym tytule trzeba powiedzieć, że jak sama nazwa wskazuje, wyzwanie jest związane z zebrać słowa na tablicy z luźnych liter. Ale pospiesz się, czas ucieka!

JEDEN

Ten uzależniający tytuł jest jednym z najlepsze opcje w grach wieloosobowych dzisiejszego, idealnego, jeśli chcemy rzucić wyzwanie przeciwnikom, którzy są w kontakcie, lub dlaczego nie, naszej rodzinie i przyjaciołom.

nowoczesna walka 3 płatna

Lubisz gry walki? Oczywiście nie powinieneś w żaden sposób tego przegapić, biorąc pod uwagę, że jest to strzelanka FPS, która pod pewnymi względami jest bardzo podobna do słynnego Call of Duty. O nim trzeba powiedzieć, że jego wielopoziomowy tryb kampanii jest naprawdę widowiskowy, choć multiplayer też nie jest daleko w tyle.

Okręty wojenne i bitwa morska na żywo

Chociaż prawdą jest, że w tym momencie nie wyróżniamy jednej gry, ale dwóch, robimy to, ponieważ pierwsza z nich jest szczególnie przeznaczone dla użytkowników urządzeń iPhone, podczas gdy drugi wskazuje na te z Androida.

W każdym razie oba są emulatorami klasyki takiej jak „Bitwa morska”, więc w zasadzie musimy… strzelać, aby zniszczyć floty wrogów, chociaż będą czynniki takie jak szczęście i strategia, które determinują nasz sukces.

NOVA 2

To historyczna gra, która powraca ulepszony dla fanów strzałów, do tego stopnia, że ​​musimy nie tylko eliminować naszych wrogów, ale także robić to w ramach futurystycznego świata zalanego istotami takimi jak HALO.

Asfalt 7: Zdrowie

Jeden z sportowe gry wyścigowe najbardziej znane, które istnieją, oczywiście ma swoje wersje zarówno na iOS, jak i Androida na całym świecie, więc musimy podkreślić, że jest to kolejna świetna opcja wśród obecnych multiplayerów na telefony komórkowe.

dołącz do naszego kanału telegram