Skip to content

Najlepsze darmowe gry wyścigowe motocyklowe na Androida bez internetu – Gry motocyklowe offline

21 de czerwiec de 2022

Jeśli często czytasz nasze artykuły, pamiętasz, że w tamtym czasie stworzyliśmy taki, który spodobał się wielu naszym czytelnikom, a konkretnie dotyczył najlepszych gier samochodowych na Androida. Oczywiście zrozummy, że niektórzy nasi zwolennicy będą woleli motocykle od samochodów, dlatego przy tej szczególnej okazji chcieliśmy się szczególnie zastanowić nad nimi wszystkimi.

Dzieje się tak, że wiedzieliśmy, że przez długi czas mieliśmy dług przeglądu tego, co uważamy za najlepsze gry motocykl dla Androida, najlepsze obecnie aplikacje motocyklowe na telefony. Rzeczywiście, teraz zadaliśmy sobie trud, aby znaleźć te, które naszym zdaniem są najbardziej zabawne w tym segmencie, więc nie możemy nie polecić dalszego czytania.

Najlepsze gry motocyklowe na urządzenia mobilne

Wersja próbna Extreme 3 (pobierz)

Pierwsza z gier motocyklowych, którą chcemy polecić to Próba ekstremalna 3, o której powiemy, że jest to trzecia odsłona jednej z najsłynniejszych sag w tej kategorii, która będzie od nas najbardziej wymagała. W tej grze motocyklowej na Androida będziemy musieli wykazać się niesamowitym refleksem, aby uniknąć przeszkód, nawet rywalizując z naszymi przyjaciółmi z Facebooka, możesz poprawić wydajność swojej gry.

Wyścig rowerowy za darmo (pobierz)

Wyścig rowerowy za darmo Jest to drugie z zastosowań motocyklowych lub rowerowych, o których naszym zdaniem powinieneś wiedzieć, biorąc pod uwagę, że jego popularność wynika z tego, że będziemy musieli przechylać telefon i być precyzyjnym przy każdym z ruchów. I chociaż łatwo się go nauczyć, to staje się nieskończone, z 19 światami i ponad 150 torami, co w niektórych przypadkach doprowadzi nas do szaleństwa.pobierz darmowe gry motocyklowe

Moto X Mayhem 1.0 (pobierz)

Przechodzimy do Moto X Mayhem 1.0, trzeciego z aplikacje motocyklowe na Androida, cross game, który docenią miłośnicy tej dyscypliny, podczas gdy oni wytyczają trasy i przeskakują między różnymi przeszkodami. O tej grze musimy jednocześnie zaznaczyć, że posiada bardzo dobrą grafikę, a efekty każdego z upadków mile Was zaskoczą.

Wyzwanie Ducati (pobierz)

Jeśli myślimy o motocyklach, wiemy, że Ducati to jedna z największych firm w tym segmencie na przestrzeni dziejów, a jeśli jesteś jej fanem, to na pewno będziesz wiedział, jak docenić jej specyficzną grę, ducati-challenge. Znajdziesz w nim najlepsze motocykle firmy, takie jak Borgo Panigale: Monster 1100 EVOHypermotard 1100 EVO SP, Diavel Carbon, Multistrada 1200 S, Streetfighter S lub Multistrada Pikes Peak.

Red Bull X-Fighters za darmo (pobierz)

Red Bull X-Fighters za darmo, jedna z najlepszych gier motocyklowych na telefony komórkowe, która jest idealna przede wszystkim dla miłośników freestyle, do tego stopnia, że ​​będziemy musieli nauczyć się wykonywać wszelkiego rodzaju sztuczki. Jeśli chcesz być najlepszy, będziesz musiał dominować w sześciu dostępnych lokacjach, a jednocześnie będziesz mógł zagrać z Dannym Torresem, najsłynniejszym Hiszpanem w świecie freestyle’u.

Inne aplikacje motocyklowe: Wyścigi motocyklowe

Jak zauważyłeś, są różne gry wyścigowe motocyklowe aby dobrze się bawić razem z szybkością i adrenaliną, jednak zanim zakończymy, chcemy pokazać Ci jeszcze jeden, który pomoże Ci spędzić przyjemniej czas.

W parze z Game Division Racing powstaje gra o prowadzeniu motocykli „Wyścigi motocyklowe”. Ta gra została znaleziona dostępne dla wszystkich urządzeń. W nim będziesz mógł przejechać przez ruch uliczny oraz w ekscytujących i szybkich wyścigach.

Możesz jedź z wybranym motocyklem ulicami miasta, tunelami i innymi miejscami, które stanowią wyzwanie dla gracza. Możesz wykonywać akrobacje swoim pojazdem i być najlepszym przeciwko innym konkurentom.

Aby optymalnie wykonać tę supergrę, wymagane jest posiadanie urządzenie z systemem Android 4.1 lub nowszymDo instalacji potrzebne jest również 30M miejsca.

Uznaj to za gra z domieszką łagodnej przemocyw związku z tym ocena jest od ponad 10 lat. W Sklepie Play ma ponad 78 755 komentarzy i jest oceniany na 3,3 gwiazdki. Przed pobraniem weź pod uwagę, że zawiera reklamy, więc jeśli nie chcesz przerywać, zachowaj środki ostrożności.

dołącz do naszego kanału telegram