Skip to content

Najlepsze darmowe gry na telefony komórkowe Huawei, które powinieneś pobrać na swój telefon komórkowy z Google Play

7 de grudzień de 2022

Smartfony firmy Huawei stały się bardzo popularne dzięki stosunkowi jakości do ceny, jaki istnieje w ich telefonach komórkowych. Jego modele mają specyfikacje, które są bardzo interesujące dla użytkowników, zwłaszcza jeśli szukają telefonu komórkowego do grania. Z tego powodu przynosimy pięć gry dla Huaweia które możesz pobrać z Google Play, możesz pobrać gry SpongeBob lub gry, takie jak Farm Heroes Saga.

https://youtu.be/CcaErdnM22k

Pięć najlepszych gier dla Huawei

Akcja kryzysowa

Ta gra ma ponad 5 milionów pobrań, jest to gra FPS, która bardzo dobrze radzi sobie w środowisku ekran Twojego Huawei. W tej grze możesz rywalizować w turniejach, więc musisz starać się pozostać na najwyższych pozycjach i zdobywać kredyty w grze. Zarobione monety pozwolą ci ulepszyć broń, którą kupujesz w sklepie w grze.

Gwiazda piłki nożnej 2016: legenda słowa

Jeśli lubisz gry w piłkę nożną, ta pokochasz szczególnie. Możesz grać ze swoją ulubioną drużyną w niesamowitych rozgrywkach piłkarskich. Jedną z najbardziej wyróżniających się cech tej gry jest doskonałe środowisko 3D i bardzo realistyczna fizyka, tak bardzo, że każdy gracz ma inne świętowanie po zdobyciu bramki. zainstaluj telefon komórkowy z gwiazdą piłki nożnej

Legendy 100 Bohaterów

Jeśli Twoim ulubionym gatunkiem są gry strategiczne, to bez wątpienia jest to gra, którą powinieneś pobrać Legenda 100 Bohaterów. RPG z bardzo ciekawym trybem kampanii.

W tej grze natkniesz się na historie, które warto odkryć jako swoją ulubioną postać. Dodatkowo możesz grać z innymi osobami w trybie multiplayer, co Ci na to pozwoli walczyć z innymi graczami.Instalacja gry Legends huawei

Misja ucieczki z zamku 2016

W Misja ucieczki z zamku 2016 Przeżyjemy historię, w której przyszły król, nie mogąc się doczekać dnia swojej koronacji, wpada do podziemnej krypty. Aby dotrzeć na czas na swoje wydarzenie, młody książę musi przejść przez mroczne głębiny wspomnianego lochu, gdzie napotka zagrożenia, takie jak czarnoskórzy elitarni żołnierze, śmiertelne pułapki, a nawet demony. Aby wydostać się z tego miejsca żywy, będziesz miał miecz, który pomoże ci wyeliminować wszystkich wrogów. Jeśli chcesz pobierz tę grę.

mobilna gra o zamku scape

Wyścigi GX

Jeśli żaden z gry dla Huaweia poprzednie Cię przekonały, a szukasz gry, w której dominuje szybkość, to GX Racing jest tym, czego szukasz.huawei zainstaluj grę motocyklową

W tej grze będziesz musiał przejechać przez najbardziej ekstremalne tory motocyklowe na świecie, gdzie musisz mieć tylko wielkie umiejętności, aby pokonać tak trudnych przeciwników, że nawet zrobią kilka sztuczek na rampach. W tej grze będziesz mógł odblokować około 20 motocykli, więc możesz je dowolnie modyfikować. To są najlepsze gry dla Huaweia które można znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida. Co będzie Twoim ulubionym?

Co to jest Game Center?

Huawei już ma Centrum Gier, Twoje oficjalne centrum gier. Jest platforma dystrybucji gier w przypadku Huawei można go już pobrać za pośrednictwem sklepu z aplikacjami App Gallery. Firma oferuje, że jej kolejne telefony będą dostarczane z preinstalowanym HMS (Huawei Mobile Service).

Wśród umów zawartych przez Huawei w celu opracowania ich nowego Gry z ekskluzywne wydania i oferującymi nagrody w GameCenter są renomowane firmy Gameloft lub Forshow, które oferują Ellt Lan, Farm Legend, Born As Epic, Starship Legio-AMG i Srvival Road jako ekskluzywność.

Rozwój tej nowej platformy był spowodowany zakazem handlu wprowadzonym przez rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki w maju 2019 r., ponieważ Huawei nie może prowadzić działalności handlowej z tym krajem. Bo nie możesz użyć usług Google na swoich telefonach komórkowych przez Google Play.

Zmotywowani przez nieskończoną liczbę użytkowników, którzy wolą grać na swoich telefonach z różnych powodów, które pozwalają im grać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą, różnorodność istniejących gier dla wszystkich gustów i grup wiekowych, łatwe pobieranie, czas pobierania i miejsce, które może zajmować.

dołącz do naszego kanału telegram