Skip to content

Najlepsze ciężkie gry z grafiką HD na Androida ze Sklepu Play

26 de czerwiec de 2021

Kiedy jesteśmy młodzi lub musimy czymś zabić czas, bardzo często zdarza się, że zainwestujmy nasz wolny czas w grach wideo. Czy to na PC, telefon komórkowy, czy jakiekolwiek inne urządzenie.

Z pewnością istnieje tysiąc i jeden sposobów ich odtwarzania lub miejsc, w których można je pobrać. Ale dzisiaj przedstawimy Ci dobrą listę najlepsze ciężkie gry z grafiką HD, abyś mógł je pobrać na swoje urządzenia z systemem Android ze Sklepu Play.

Ale powinieneś pamiętać, że ty telefon musi mieć pewne wymagania, aby pobierać gry o takiej jakości. Pierwszą rzeczą jest to, że musisz mieć urządzenie, które ma co najmniej 3 GB pamięci RAM, 32 GB pojemności pamięci wewnętrznej i wszystkie elementy, które w tych przypadkach można uznać za niezbędne. Cóż, musisz to jak najlepiej wykorzystać.

Prawda jest taka, że ​​przy wielu okazjach, na gra jest naprawdę zabawnaMusi mieć jakość graficzną lub ilość treści, co sprawia, że ​​nieuniknione jest, że w końcu stanie się zbyt ciężki i dlatego w tym konkretnym przypadku chcieliśmy o tym trochę porozmawiać.

Dlatego sugerujemy, że telefon komórkowy posiada powyższe cechy, w przeciwnym razie gra nie będzie mogła zostać pobrana z powodu braku miejsca. Bez zbędnych ceregieli pokochasz gry, które polecimy.

Jakie są najlepsze ciężkie gry HD na Androida?

Gry, które zobaczysz poniżej, to te, które mamy uważane za najlepsze ciężkie gry HD, na telefon komórkowy z Androidem. Na tej liście znajdziesz wszystko i na pewno znajdzie się coś, co odpowiada Twoim gustom.

Modern Combat 5: Zaciemnienie

Pierwsza z gier, które możemy polecić, to taka, która będzie musiała uznać za klasykę, o ile jest to jedna z najbardziej udanych gier pierwszoosobowych, jakie możemy dziś wybrać.

Niektóre funkcje tej gry mają związek z grafiką HD, a także pozwalają nam wykonywać wszelkiego rodzaju działania, takie jak biegać, strzelać, rzucać granaty i zabijać przeciwników. Mowa oczywiście o Modern Combat 5: Blackout.

Asfalt 8: w powietrzu

Jeśli naprawdę lubisz gry wyścigowe z jednymi z najbardziej imponujących samochodów, jakie istnieją dzisiaj. Więc nie mamy wątpliwości, że powinieneś wybrać jeden inne rozwiązanie w ciężkich grach Android.

Asfalt 8: W powietrzu jest jedna z najlepszych opcjiJest już dostępny. Dlaczego? Między innymi dlatego, że pozwoli Ci bawić się między innymi samochodami takimi jak Ferrari, Bugatti Veyron, Koenigsegg Agera R, Lykan HYPERSPORT, Mercedes SLR AMG i Pagani Zonda.

osoba posiadająca urządzenie mobilne

Prawdziwe wyścigi 3: Prawdziwe wyścigi 3

To kolejna z gier, które musimy wziąć pod uwagę, myśląc o tym rozrywka na urządzeniach mobilnych Android. W tym konkretnym przypadku chcielibyśmy to podkreślić z bardzo konkretnych powodów. Wśród nich również ich samochody, z których wyróżniają się Chevrolet Camaro ZL1, Nissan 350Z, McLaren F1, Dodge Charger i wiele innych.

Poza tym grafika w tej grze jest naprawdę świetna, więc jeśli jesteś miłośnikiem wyścigów, Dobrze zrobisz, jeśli spróbujesz, bo cię nie zawiedzie.

NOVA 3: Edycja Wolności

Kończymy kolejną bardzo polecaną grą, NOVA 3: Freedom Edition, opartą na tym, że została stworzona przez jedno z najlepszych studiów w segmencie, tak jak w przypadku Gameloft.

Jest to również Strzelanka w pierwszej osobie, która jest szczególnie przywiązana do science fiction, a co do której musimy podkreślić, że ma grafikę znacznie powyżej przeciętnej, z ogromną ilością broni do niszczenia rywali, chociaż uważaj, oni również będą chcieli wyrządzić ci wszystko, co możliwe uszkodzenia.

Aspekty, które należy wziąć pod uwagę, aby pobrać najlepsze ciężkie gry w jakości HD

Wreszcie ty zalecamy uwzględnienie, fakt, że Twój telefon musi mieć bardzo dobrą wydajność, aby soki działały prawidłowo. Cóż, jeśli ma tendencję do zwalniania, jeśli ekran ma tendencję do zawieszania się, między innymi. Bardzo trudno jest zdobyć satysfakcjonujące doświadczenie grając w te tytuły.