Skip to content

Najlepsze aplikacje na PlayStation 3

8 de styczeń de 2022

Minęło prawie dziesięć lat odkąd PlayStation 3 trafiło na rynek. Chociaż możemy już cieszyć się jego następcą, PS4, prawda jest taka, że ​​dziś PS3 nadal ma sporą liczbę fanów. Dlatego dziś przedstawiamy Ci rekomendację aplikacje na PlayStation 3.

Indeks()

Dane systemu PS2

Jeśli PS3 jest już mityczną konsolą, o wiele bardziej jest nią PS2. Ta aplikacja jest jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na PlayStation 3 i pozwala nam ciesz się starymi tytułami PS2 bez konieczności ponownego podłączania naszej starej konsoli.

Wiara w czary

Jeśli lubisz filmy i seriale Nie może zabraknąć tej aplikacji. Wielką zaletą Vudu jest to, że nie musisz subskrybować, możesz zobaczyć tylko i wyłącznie to, czego chcesz. Ponadto dostosowuje się do treści 3D.

Netflix

Inna aplikacja niezbędny do oglądania filmów i seriali. Aby cieszyć się jego treścią, trzeba płacić miesięczny abonament, ale w zamian oferta treści jest dość szeroka i dość regularnie odnawiana.

Strefa Vid

Bardzo podobny do Spotify, ta aplikacja pozwala poznaj najnowsze hity swoich ulubionych artystów Y tworzyć listy odtwarzania którym możesz się cieszyć w każdej chwili.

Skurcz

Twitch to jedna z najlepszych aplikacji na PlayStation 3, jeśli chodzi o transmisja strumieniowa obrazu. Dzięki niemu możesz transmitować na żywo swoje ulubione gry i zdobywać subskrybentów swojego kanału.

Aplikacje na PlayStation 3

Najlepsze aplikacje na PlayStation 3

Najlepsze w tych aplikacjach na PS3 jest to, że możemy pobierz je za darmo i pozwalają nam wydobyć znacznie więcej z naszej konsoli do gier, która wraz z nimi przestaje być tylko instrumentem do grania w gry wideo i staje się całe centrum multimedialne zaprojektowane z myślą o naszej rozrywce.

Lista, którą dziś przedstawiamy, to tylko niewielka próbka tego, co możemy znaleźć. Zachęcamy do przeglądania i odkrywania najbardziej przydatnych, innowacyjnych, a nawet zabawnych aplikacji. Jesteśmy pewni, że dzięki nim będziesz w stanie wydobyć jeszcze więcej ze swojej konsoli do gier.

Jeśli lubisz grać i grać, spójrz na naszą kompilację horrory na PS3.

dołącz do naszego kanału telegram