Skip to content

Najlepsze aplikacje, które każda kobieta powinna zainstalować na swoim telefonie – cykl menstruacyjny, ciąża i nie tylko

29 de czerwiec de 2021

Smartfony zrewolucjonizowały sposób, w jaki się komunikujemy, a dzięki aplikacjom możemy znacznie łatwiej zarządzać niektórymi z naszych codziennych zajęć. W sklepach takich jak Sklep Google Play fala Sklep z aplikacjami Apple znajdziemy niemal nieskończoną ilość zastosowań na każdy gust, są nawet aplikacje dla kobiet Zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o kobiecej publiczności, choć prawdą jest, że z niektórych aplikacji, które będziemy recenzować, bez problemu może korzystać również męska publiczność.

DressApp

Zdarzyło się nam wszystkim stanąć przed lustrem i pomyśleć, że nie mamy się w co ubrać. Cóż, dzięki DressApp nie musimy już przeglądać całej naszej garderoby, ta aplikacja pozwala nam na digitalizację naszej garderoby i tworzenie różnych stylizacji, aby zobaczyć, który najbardziej chcemy nosić. Ponadto aplikacja zawiera katalogi modowe najpopularniejszych marek, a nawet daje nam możliwość dokonywania zakupów online.

CaloryGuard PRO

aplikacje odchudzające i zapisz linię są skierowane zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, ale CaloryGuard PRO nie mogło zabraknąć na tej liście najlepszych aplikacji dla kobiet.

Głównym celem aplikacji jest pomoc w utrzymaniu linii, a do tego pozwala nam kontrolować kalorie w zjedzonych przez nas posiłkach, a także śledzić ich ilość. nasz wydatek energetyczny.

Klub na żywo

Nadchodzi weekend i nie wiesz, co robić. Z LiveClubem ten problem się skończył, ponieważ pokazuje całą ofertę rozrywkową miasta. Koncerty, imprezy, promocje, dzięki tej aplikacji nie przegapisz żadnego ważnego wydarzenia.

Śledzenie okresu

Celem tej aplikacji jest to, że możemy śledź nasz cykl menstruacyjny. Może to być bardzo przydatne w przypadku kobiet będących w trakcie leczenia lub kobiet próbujących począć dziecko i chcących poznać swoje najbardziej płodne dni.

Aplikacja Cosmo

W szerokim wszechświecie czasopisma dla kobiet Kosmopolityczny jest niewątpliwie jednym z najstarszych i najbardziej znanych. Magazyn posiada własną aplikację mobilną, z której możemy być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie lub odkrywać najlepsze porady w sprawach seksualnych.

aplikacja organizuj czas kobiet

Koło 6

Twórcom tej aplikacji pogratulował rząd Stanów Zjednoczonych, a pomysł jest naprawdę użyteczny i nowatorski. Aplikacja pozwala wybrać sześć osób, dzięki czemu w przypadku dłuższego braku odpowiedzi, może ostrzec, że coś Ci się stało. To może być naprawdę przydatne, jeśli o świcie musimy wracać do domu sami.

Dziecko guzek

Ta aplikacja jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet w ciąży. Umożliwia codzienne monitorowanie ciąży. Możesz przeglądać miesięczne statystyki dziecka, a nawet dokonywać planowanie porodu i zobacz licznik skurczów.

Kobietyalia

Womenalia to miejsce spotkań profesjonalne kobiety, coś podobnego do LinkedIn, ale skierowane wyłącznie do kobiecej publiczności.

Śledzenie okresu

Wśród różnych aplikacji, które pomagają śledzić okres, jest on używany przez wielu użytkowników, nie tylko ma alarm informujący, kiedy ma nadejść, ale także wykonuje statystyki dotyczące czasu, czasu trwania średnia i oferuje spisanie objawów.

Całkowicie przydatne dla kobiet, które chcą mieć lepszą kontrolę nad swoim okresem i wszystkim, co dzieje się za pomocą statystyk jako notatki osobiste.

Aparat kosmetyczny

Aplikacja na Androida, która pozwala edytować makijaż w serialu, wszystko odbywa się za pomocą algorytmu, który algorithm odmładza i dodaje makijażu, Zniknęły przeładowane aplikacje, ta robi to w najbardziej naturalny sposób i nie może zapomnieć o zabawnych naklejkach.

5 minut jogi

Jeśli zainteresowanie jest bardziej w kierunku aktywności z ciałem, jak joga, ta aplikacja pomaga dopracować i ustawić czas w każdej pozycji, a także oferuje obrazy, które pomagają poznać prawidłową pozycję i ruch.

Podobnie, wśród wielu jego funkcji jest aplikacja zawiera możliwość planowania zajęć na każdy dzień, w ten sposób można stworzyć plan ćwiczeń na każdy dzień lub na określone dni.